Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

ŽELEZNIČNÍ MODELY

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Modelařina
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK

ŽELEZNIČNÍ MODELY

Zasláno: po 18. září 2006 16:29
Velcí malí kluci
Zasláno: po 18. září 2006 16:35
Question chlapi a chlapci, je mezi vámi někdo, kdo se kromě závislosti na pc a VSN baví i vláčky velikosti TT?
když jsem byl mladší, cca před 15ti lety, šíleně mě bavilo stavět si různá kolejiště s plně funkčními výhybkami, semafory atp. teď když už mám více času a peněz, chtěl bych se k tomuto, bohužel velice drahému, koníčku vrátit. chtěl bych proto pozjišťovat jaké jsou novinky a fígle v tomto oboru. Question Question Question
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 17:10
Musím říct, že mě modely vláčků fascinovaly už od dětství a jako kluk jsem měl poměrně velké kolejiště. Kupoval jsem vagonky za 11,-Kčs!!! Mašinka tehdy stála kolem 100,-Kčs, stromečky v sadě asi 17,-Kčs. Taky jsem toho dost přivezl z NDR, když sem tam jezdil na pionýrský tábory a dost jsme z toho s klukama povyměňovali. Dneska mám většinu HO v krabici a nikdo to nechce koupit. Tak snad někdy na stáří se tomu budu zase věnovat, ale když vidím ty ceny dnes tak nevím nevím...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 17:13
d'oh! to už jsem si zjistil, že ceny modelu šly o 1000% nahoru d'oh!
huns a fialky
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 17:16
Řekl bych, že nejaky modelařský kroužek by o to docela zajem měl Wink
Taky se mi ve sklepe vali krabice TT haraburdí Smile
Veselé Vánoce!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 17:18
Shame on You takhle ošklivě se vyjadřovat o TTčku. že tě huba nebolí... Shame on You
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 18:21
Měli jsme doma HC (nebo jak se značila ta větší velikost) kolečko. Hráli jsme si s tím, než nám neshořel motorek u lokomotivy. Což bylo relativně rychle.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 18:22
Laughing správně je "há-nula" je to 1:85 a TT je 1:120 Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 19:23
kupuj si ABC Mr. Green tam jsou občas slepovací vláčky na kolejiště...jinak k tématu-nevěnuji se, pač nemám prostory, nemám peníze, nemám zručnost, nemám náladu........

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 19:26
abc jsem odebíral do svých 15ti let. těch domků co jsem poslepoval už ani nepočítám. jinak nevím co má společného papírový a funkční plastový model.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:18
Jj,jedno kolejiště mám pod postelí.Ale už dobrejch 11 let na něj nikdo nešáh,tak asi moc ready nebude. Think

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:21
d'oh! prachu na kila, co? ale ten tomu neublíží
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:31
Nejspíš...bojím se pod tu postel podívat. Mr. Green Ne...je přikrytej plátnem,takže by mu nic moc být nemělo.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:33
Whistle tak to vytáhni, připoj tafo a jedééééém. hůůůůů, hůůůůů, šššš,šššš ššš Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:38
jeee, železnica, to ma kedysi bavilo (ale iba plastové kolajničky a vláčik na baterky), teraz rád staviam železnicu a kupujem vláčiky v počítačovej hre Transport Tycoon Deluxe Applause
Pod lamou býva najväčšia tma.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 22:06
2Drutek: Chceš-li se k tomuto vrátit, potřebuješ hoodně prostoru a tolerantní okolí. Znám jednoho, co žije v 3+1 a jeden pokoj je jen pro mašinky, vyhybky, semaforky, tunýlky, nádražíčka a bůhvíčeho. Takže to beru spíš jako tvůj nostalgický úlet do dětsví.
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 15:44
Laughing takovým lidem fandím. furt lepší než někde chlastat nebo gamblovat Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 16:19
jj, ikdyž občas by manželky byly radši kdyby chodili do hospody Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 16:24
Applause ty záletné určitě. ale je to i můj oblíbený koníček. Applause mám namysli tu železnici Embarassed
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 18:05
Vzdycky sem chtel vlacky, ale nikdy sem nic nedostal, pritom u dedy je jich plno - tata se strecem staveli, kdyz byli mali sropali.

My totiz na ne nemame misto. Ale uz bych se s tim asi nezabyval, ackoli k elektrice tihnu. Urcite bych nekdy casem vymyslel radu zajimavych zapojeni - treba rizeni mikroprocessorem pres PC ;)
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 20:01
to zkoušel starší brácha s atarkem 800xl a docela to fungovalo
Zasláno: st 31. leden 2007 21:25
chlapi, nevíto o nějakých videozáznamech na netu nebo v něčím vlastnictví, které jsou natočeny z pozice strojvůce lokomotivy? na www.youtube.com jsem byl, ale jsou tam desetitisíce odkazů a je to mícháno i se statickými záběry jedoucích vlaků.
kdo se v tom má přehrabovat
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 19. červen 2009 23:02
u nás ve škole se na modelech učí budoucí správci tratí... je to veeeliká místnost plná vláčků, ale student jinýho oboru se tam dostane tak jednou za studium (a já už tam byl, takže mám smůlu)
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK
Zasláno: st 20. srpen 2014 19:45
Ach jo, vláčky, konkrétně TT, jsem také měl, miloval jsem to, fascinoval jsem se tím. Ještě stále něco z toho mám, je to ale sbalené v krabicích. Nemáme na to prostor ani peníze, ty dnešní ceny železničních modelů jsou fakt šílené, lokomotiva je zhruba za cenu jedné minimální mzdy, a to ještě ta levnější. Ale je to opravdu krásná věc mít takové kolejiště.
Zasláno: st 20. srpen 2014 19:50
Toto krásné video z modelové železnice i ta super píseň se sem výborně hodí (když je to mužské fórum), podívejte se na to, uznáte, že je to fakt nádhera:

http://www.youtube.com/watch?v=0Bh_nD95-Zg

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 20. srpen 2014 20:21
je to zkrátka perfektní...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Modelařina
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna