Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

ŽELEZNIČNÍ MODELY

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Modelařina
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK

ŽELEZNIČNÍ MODELY

Zasláno: po 18. září 2006 16:29
Velcí malí kluci
Zasláno: po 18. září 2006 16:35
Question chlapi a chlapci, je mezi vámi někdo, kdo se kromě závislosti na pc a VSN baví i vláčky velikosti TT?
když jsem byl mladší, cca před 15ti lety, šíleně mě bavilo stavět si různá kolejiště s plně funkčními výhybkami, semafory atp. teď když už mám více času a peněz, chtěl bych se k tomuto, bohužel velice drahému, koníčku vrátit. chtěl bych proto pozjišťovat jaké jsou novinky a fígle v tomto oboru. Question Question Question
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 17:10
Musím říct, že mě modely vláčků fascinovaly už od dětství a jako kluk jsem měl poměrně velké kolejiště. Kupoval jsem vagonky za 11,-Kčs!!! Mašinka tehdy stála kolem 100,-Kčs, stromečky v sadě asi 17,-Kčs. Taky jsem toho dost přivezl z NDR, když sem tam jezdil na pionýrský tábory a dost jsme z toho s klukama povyměňovali. Dneska mám většinu HO v krabici a nikdo to nechce koupit. Tak snad někdy na stáří se tomu budu zase věnovat, ale když vidím ty ceny dnes tak nevím nevím...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 17:13
d'oh! to už jsem si zjistil, že ceny modelu šly o 1000% nahoru d'oh!
huns a fialky
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 17:16
Řekl bych, že nejaky modelařský kroužek by o to docela zajem měl Wink
Taky se mi ve sklepe vali krabice TT haraburdí Smile
Veselé Vánoce!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 17:18
Shame on You takhle ošklivě se vyjadřovat o TTčku. že tě huba nebolí... Shame on You
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 18:21
Měli jsme doma HC (nebo jak se značila ta větší velikost) kolečko. Hráli jsme si s tím, než nám neshořel motorek u lokomotivy. Což bylo relativně rychle.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 18:22
Laughing správně je "há-nula" je to 1:85 a TT je 1:120 Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 19:23
kupuj si ABC Mr. Green tam jsou občas slepovací vláčky na kolejiště...jinak k tématu-nevěnuji se, pač nemám prostory, nemám peníze, nemám zručnost, nemám náladu........

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 19:26
abc jsem odebíral do svých 15ti let. těch domků co jsem poslepoval už ani nepočítám. jinak nevím co má společného papírový a funkční plastový model.
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Modelařina
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna