Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

ŽELEZNIČNÍ MODELY

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Modelařina
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:18
Jj,jedno kolejiště mám pod postelí.Ale už dobrejch 11 let na něj nikdo nešáh,tak asi moc ready nebude. Think

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:21
d'oh! prachu na kila, co? ale ten tomu neublíží
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:31
Nejspíš...bojím se pod tu postel podívat. Mr. Green Ne...je přikrytej plátnem,takže by mu nic moc být nemělo.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:33
Whistle tak to vytáhni, připoj tafo a jedééééém. hůůůůů, hůůůůů, šššš,šššš ššš Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 20:38
jeee, železnica, to ma kedysi bavilo (ale iba plastové kolajničky a vláčik na baterky), teraz rád staviam železnicu a kupujem vláčiky v počítačovej hre Transport Tycoon Deluxe Applause
Pod lamou býva najväčšia tma.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: po 18. září 2006 22:06
2Drutek: Chceš-li se k tomuto vrátit, potřebuješ hoodně prostoru a tolerantní okolí. Znám jednoho, co žije v 3+1 a jeden pokoj je jen pro mašinky, vyhybky, semaforky, tunýlky, nádražíčka a bůhvíčeho. Takže to beru spíš jako tvůj nostalgický úlet do dětsví.
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 15:44
Laughing takovým lidem fandím. furt lepší než někde chlastat nebo gamblovat Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 16:19
jj, ikdyž občas by manželky byly radši kdyby chodili do hospody Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 16:24
Applause ty záletné určitě. ale je to i můj oblíbený koníček. Applause mám namysli tu železnici Embarassed
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 19. září 2006 18:05
Vzdycky sem chtel vlacky, ale nikdy sem nic nedostal, pritom u dedy je jich plno - tata se strecem staveli, kdyz byli mali sropali.

My totiz na ne nemame misto. Ale uz bych se s tim asi nezabyval, ackoli k elektrice tihnu. Urcite bych nekdy casem vymyslel radu zajimavych zapojeni - treba rizeni mikroprocessorem pres PC ;)
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Modelařina
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna