Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zenska od koni

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Snura510 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 025,- VK

Zenska od koni

Zasláno: st 5. prosinec 2007 20:49
Chlapy potrebuju poradit.
Nejdriv vona prede mnou vsechno o sobe rekla.Pak po me neco chtela a poslal sem ji sms z odpovedi.Zacla me spamovat smskama.Pak me rekla,ze potrebuje pomoct z vycvikem psu.Tak sem prijel protoze jako kynolog zachranar tomu rozumim.Taky sem se ji nabid,kdyz sem videl co vsechno musi stihat,ze ji pomuzu.Tak sem pak prijel koupil sem dokonce kytku.Vykydal staj rozhazel metrak hnoje po poli.Dostal sem za to supr veceri.Prestala se ozivat a vcera mi rikala ze se uz prej jeji kolegine v praci nejak o me dozvedely no nevim teda jak.No a pak mi prisla SMS ze prej ohrozuju jeji soukromi.A zacala se ozivat uplne minimalne.Zmiho pohledu to je supr zenska.Ale co sni je skoro celej zivot sama a taky podle vypravneni ma z nakym volem pekne blbou zkusenost.
Zkousavyho psa udelam hodnyho.Z neposlusnyho poslusnyho.Psum rozumim s tema sem kamos hned.Dokonce i jeji kousavej valach me oliznul a malem i sezral kulicha.
Ale jak si ochocit tuhle zenskou tak to teda nevim.Nechat to plavat pockat az se vycuka.Nasypat si popel na hlavu i kdyz nevim za co.Nebo co sni? Think

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 6. prosinec 2007 07:56
zavolat ji se snahou ji pozvat ještě na jednu schůzku a tam si promluvit co se děje že tě nechala nebo ji nechat být, ony ženy obvykle když se o ně přestaneš snažit tak se začnou zabývat kdo je to vlastně uháněl a ozvou se Smile ale počkej ještě na radu někho staršího Wink Anxious

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 6. prosinec 2007 08:06
Buď to necháš být a počkáš co bude dál, nebo se na ni vykašleš. Má asi dost roztrhanou duši a sama neví co chce. Asi se nejdříve hodně zamiloval a pak se toho lekla a začala s obranou. To velice dobře znám. Chce to klid a trpělivost. Hlavně si buď vědom toho že každá další špatná zkušenost ji zraňuje a stěžuje pozici tomu dalšímu. pomaloučku polehoučku, žádný nátlak. Dost náročné a úspěch nelze zaručit. No a pokud je blázen, tak tam nemáš šanci.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Snura510 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 025,- VK

Holka od koni

Zasláno: čt 6. prosinec 2007 10:54
Jj Beate asi tam neco bude takovyho.Jeji oblibena cuba ma strach z chlapu a rika se ze pes je obrazem svyho pana.Budu holt trpelive na tom pracovat a drobnymi kroky si ziskavat duveru teda pokut se ozve .Naposled psala Ze zejtra by sla z cubkama cvicit.Takze to chce pockat.Jestli se ozve.A zacit na ni opatrne pracovat.Mozna by to slo i pres tu problemovou cubu kterou ma hrozne rada.Kdyz uvidi duveru u cubky zacne pomalu verit i me.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 6. prosinec 2007 14:46
Jít na to přes psa je dobrý nápad. Takhle jsem jednou sbalil jednu holku jen díky tomu, že její pes na mne nevrčel, ale hned byl na zádech a nechal se drbat. Bylo to asi tím že jsme měli doma fenku a cítil ji ze mne, ale koukala jak puk na trávu.
Tyhle holky se těžko zbavují minulosti a zážitků. Někdy se stydím že jsem chlap, protože co někteří dokážou je na odstřel!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 6. prosinec 2007 22:46
zkus třeba počkat na ní po cvičení a doprovodit ji domů Wink

Snura510 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 025,- VK

Holka od koni

Zasláno: ne 16. prosinec 2007 11:08
Takze uz je to sni lepsi. A vypada to ze se asi opravdu lekla.Predtim me pustila i do druhyho pokoje kde ma postel.Ted tam nesmim porad se vymlouva na neporadek, ale to nevadi.No a cas po cviceni se psy vzdycky vyuzuju na neky to klábosení.Kdyby ste sliseli co si o nas mysli.Jen diky nekolika blbum a tlachum ostatnich zenskejch o svejch manzelech.A co od tech blbu zazila tak by ste se vubec nedivili.Holt zaridil sem se podle toho,a snazim se ted spis rozjizdet nejdriv jen dobrej kamaradskej vztah a nekteri aktivity hazet spis na ni at rozhoduje ona,ale zas opatrne aby se ze me nestal pak jeji otrok,jen takovy pri kterejch by se cejtila ohrozena.Cas ukaze.Ale neco vam reknu ta zenska spickove vari.Od doby co umrela babicka sem se tak dobre nenadlab. Very Happy

D4X (+9)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 121

29 525,- VK
Zasláno: ne 16. prosinec 2007 12:18
tak u takove baby bych ti doporucil moc to neprehanet a jit na ni hodne pomalu - treba si ji casem ochocis jako toho psa a pak treba zacne sama. hlavne kdyz ma cerne myslenky tak to nepodelat nejakou prkotinou. a taky je nebezpecne aby ste se nezasekli v kamaradskem vztahu a dal to uz neslo. /pisu z psp tak sry za tu hatlamatinu/

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: ne 16. prosinec 2007 12:34
hlavně aby jsi v ní vzbudil důvěru, aby věděla že za tebou může kdydoliv přijít Wink /píšu z pc tak se taky omlouvám za chyby Whistle Angel Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 18. prosinec 2007 09:56
Jsem rád že jsi dal na rady. Taky je dobré si třeba sednout v místnosti tak, aby jsi měl ty dveře od druhého pokoje za zády, nebo na ně aspoň neviděl. Budí to dojem že tě ta místnost vlastně nezajímá.
Závidím ti dobré jídlo. To jsem již taky dlouho neměl Rolling Eyes Laughing Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna