Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ženská za volantem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 21. květen 2009 16:01
tak u jízd záleží na instruktorovi... a některej je prostě kkt... Ale u testů záleží hlavně na ní...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 21. květen 2009 16:04
vetsinu zen co znam a maj ridicak tak delaly jizdy minimalne dvakrat a testy mely na sto procent, proste nasrotit jo, ale zkloubit to v provozu to uz da zabrat
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 21. květen 2009 16:08
já měl z testů 45b a na techniku se mně zeptal na dvoutakt a čyřtakt, ale jízdy sem dělal 3x.. od té doby sem už taky něco najezdil, sám a s tím volem to je jak nebe a dudy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 21. květen 2009 16:49
drtivé většině žen chybí tzv gen techniky. ten je přítomen u většiny mužu, ale ti zas nemaji tzv gen pořádku. raději si pamatují co kam položili, než aby to dali na místo, kam to patří.

více jak polovina žen jezdí dobře, ale téměř všechny z této poloviny jezdí až příliš opatrně. a to je ten problém
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 21. květen 2009 16:52
ad LivArt - ne, beat jezdí slušně i beze mě Applause
No a jinak - máte pravdu - ženská vycouvává a nacouvává na desetkrát - no a co????!!!! Důležitý je výsledek. Máte pravdu - příroda to tak zařídila, že páni tvorstva mají lehce lepší buňky na řízení auta. Vy to zase neumíte s jinými "ženskými" udělátky....
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 21. květen 2009 16:56
"udělátka" nepotřebujeme.... Mr. Green Twisted Evil Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 21. květen 2009 17:01
inana napsal:

No a jinak - máte pravdu - ženská vycouvává a nacouvává na desetkrát - no a co????!!!! Důležitý je výsledek. Máte pravdu - příroda to tak zařídila, že páni tvorstva mají lehce lepší buňky na řízení auta. Vy to zase neumíte s jinými "ženskými" udělátky....


no jo, ze parkuje na desetkrat, ono by to nevadilo kdyby nezavazela nejkae kolone, to je potom o nervy, ale tak jednou z dvaceti mam taky syndrom zenskeho parkovani Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 23. květen 2009 19:05
Dneska se u nás nějaká ženská s Puntem točila... Zajela nám do dvora a stejně měla problémy to vycouvat a otočit správně. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 23. květen 2009 20:54
to vis, punto je korab Mr. Green
Obrázek

jirkab (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 46
Bydliště: Praha
11 445,- VK
Zasláno: ne 24. květen 2009 00:29
Všechno je jinak: ženské mohou i být dobými řidič(kami)i. Bohužel nemají vyvinuté (možná jim tato část mozku úplně chybí) centrum odhadu vzdálenosti předmětů v mozku (o odhadu vzdálenosti závisející na rychlosti stejným směrem jedoucích vozidel anebo nedej bože protijedoucích vozidel vůbec nemá cenu se ani zmiňovat). Pokud čirou náhodou nějaká bytost s označením v pasu "Female" takovou vlastnost má - není to žena Mr. Green !
Obrázek - Jezdím Octavia Combi

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 2 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna