Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ženská za volantem

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 24. květen 2009 00:53
Víte, proč mají ženy tak špatný odhad na vzdálenosti? Protože jim muži tvrdí, že ten jejich má dvacet centimetrů... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Vera (+1)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 19
Bydliště: poblíž Brna
11 250,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 23:14
Dobrý pokus o vtip Very Happy Ale některé babenky fakt dokážou řídít jak mužský...

necituj příspěvek nad svým, když se podobný citace nahromadí, je to nepřehledný, jenda

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 23:21
To můžu potvrdit. Už jsem dvě takový viděl... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Vera (+1)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 19
Bydliště: poblíž Brna
11 250,- VK
Zasláno: čt 28. květen 2009 23:27
Nepřipadám si jako extra řidička, ale tam kam potřebuji se vždycky dopravim. Jednou mi kolega z práce řekl, že na to, že řídím jen tři a půl roku dokážu bezvadně odhadnout krajnici. Nevím, jestli to mám brát jako poctu, ale od chlapa to potěší.

Autoškolu jsem udělala napodruhé, když jsem poprvné v zimě měla zaparkovat u obchoďáku, kde byla všude tuna sněhu, tak jsem to hodila kam mě to napadlo. Policajt se mě zeptal, jestli někde vidím bílé čáry, tak říkám, že ne a on ať přeparkuju blíž k druhýmu auto ( to mě instruktor vůbec parkovat neučil ) jsem znervozněla a tak mě vyrazil. A napodruhé jsem si vybrala k parkování složitý místo a ten stejny policajt byl potěšený Smile

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 29. květen 2009 02:31
rozumného pilacajta jsem ještě neviděl
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 3. červen 2009 07:52
Já jich jiřž několik potkal.
No a poslední dobou na silnicích dost přibilo agresivních řidiček. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Díky velice špatné vyuce v autoškolách to začíná být na silnicích znát. Když tak někdy poslouchám jak dělají jízdy a učí se, tak je to děs běs. Dříve to bylo mnohem horší. Nemyslím si že z rovna v tomhle je dobrý tržní mechanizmus a neškodilo by to mít větší dohled státních orgánů.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 3. červen 2009 10:47
Já bych neřek, že jsem měl nějak drsný jízdy, ale měl jsem dobrýho učitele, kterej uměl naučit (a nebo je to možná daný tim, že nejsem uplnej magor Mr. Green ).
Ale souhlasím. Nevím, jestli řidiček, ale včera, když jsem jel ze školy, tak většina aut, který jsem potkal, vůbec neřešila, že se jezdí při svým okraji... Prostě silnice je celá jejich, tak proč nejet po prostředku... Wink
Neříkám, že já po prostředku nejezdim, ale když už to auto předemnou je, tak ke kraji aspoň zajedu... Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 3. červen 2009 10:55
Na takový styl jízdy již většina řidičů není zvyklá, přestože ve vyhlášce jasně stojí "...... jezdí se co nejblíže k pravému okraji vozovky......" Klasickým příkladem je dnešní zkušenost z Březiněvse. Tam je to samej kanál na silnici. Zjistil jsem že než kličkovat je dobré se držet co nejblíže k chodníku a vymetete jich minimum. No a dnes mne začal jeden předjíždět, neb si asi myslel že mu uhejbám. Velice se divil, když jsem zajel více ke středu. Pak již mu to došlo. Já jel v klidu a pohodě a on se mlátil přes všechny kanály. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 6. červen 2009 00:23
Tady jenom abyste viděli, že je to asi fakt kec, páč i někteří chlapi se pěkně předvádějí Laughing d'oh!
Když to vidim, tak bych mu s tim rači šel vycouvat sám... Mr. Green


(Otevřít a přehrát na YouTube)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Vera (+1)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 19
Bydliště: poblíž Brna
11 250,- VK
Zasláno: so 6. červen 2009 18:25
Ježišmarja, kam ty kola točil??? Very Happy Very Happy Very Happy

Nesnáším namachrovaný týpky v BMW, myslí si, že jsou silnice jen jejich a všichni honem uhněte JA jedu.Bych je vyliskala.
Můj miláček je Šedý Blesk alias Renault Megane.

Lepší být v šest doma, než o půl šesté v márnici.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 3 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna