Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

ženské oblečení

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK

ženské oblečení

Zasláno: pá 5. srpen 2005 12:57
Teď jsem šel po městě a koukal jsem co všechno jsou ty ženský na sebe schopný navlíct Very Happy Ale ze všeho je nejdrsnější jaký boty si kolikrát koupí, asi je jim jedno že je tlačí-hlavně že jsoum hezký. tkaže ujdou pár metrů a musí si kupovat náplasti na odřeniny. To už by jim ty náplasti měli dávat v ceně k botám Very Happy
Jinak skládám poklonu co se týče chození na jehlových podpatcích po dlažbě! Cool protože já bych si asi zlámal nohy.
on les aura!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 13:01
Já být baba, tak na nohách nic takovýho nenosím akorát si tak zmrví nohy a chcu vidět, jak budou chodit až budou babky......

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 13:13
Baros napsal:
Já být baba, tak na nohách nic takovýho nenosím akorát si tak zmrví nohy a chcu vidět, jak budou chodit až budou babky......


To ale většinu holek v mládí nezajímá. Hlavně že budou IN a super kočky. Jinak se mi líbí, když má holka na nože cokoliv. Třeba i ploutve na plavání Mr. Green

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 13:15
to já spíš ty podpatky Smile než ploutvonožce. Ale nelíbí se mi takový ty pičutky jak to má 2mm silnou podrážku a vypadá to jako ty sokolský jarmilky nebo jak se to jmenuje.
on les aura!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 13:16
Baros napsal:
Já být baba, tak na nohách nic takovýho nenosím akorát si tak zmrví nohy a chcu vidět, jak budou chodit až budou babky......

Kdybys byl baba, tak asi budeš přemejšlet jinak... Wink Mr. Green
Inteligence holt neni vždycky na prvním místě Confused
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 14:16
Ked uz sme u toho oblecenia...niektore baby sa vedia nahodit,to je fakt...a este ked nato maju figuru a pekny xichtik...je naco pozerat.
Ale na druhu stranu,ked vidim 100kilovu babu,ktora si nahodi obtiahnute gate a tricko tesne podkozy,sadlo jej preteka na vsetky strany.......vracal by som...Ja osobne uz tiez nie som ziaden sportovec a brusko mi uz trosku narastlo,aj ked to este nie je nic strasne,obtiahnute tricko by som si na seba nikdy nedal,lebo by som sa v nom citil hrozne..

...ale baby asi rozmyslaju naozaj trochu inak..vymyka sa to nasmu chapaniu Mr. Green

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 17:32
jenda.69 napsal:
Baros napsal:
Já být baba, tak na nohách nic takovýho nenosím akorát si tak zmrví nohy a chcu vidět, jak budou chodit až budou babky......

Kdybys byl baba, tak asi budeš přemejšlet jinak... Wink Mr. Green
Inteligence holt neni vždycky na prvním místě Confused


Eště, že baba nejsu, ale aji kdybych byl baba, tak bych snad ani nebyl natolik blbej....
Zasláno: pá 5. srpen 2005 17:33
hanni napsal:
Ked uz sme u toho oblecenia...niektore baby sa vedia nahodit,to je fakt...a este ked nato maju figuru a pekny xichtik...je naco pozerat.
Ale na druhu stranu,ked vidim 100kilovu babu,ktora si nahodi obtiahnute gate a tricko tesne podkozy,sadlo jej preteka na vsetky strany.......vracal by som...Ja osobne uz tiez nie som ziaden sportovec a brusko mi uz trosku narastlo,aj ked to este nie je nic strasne,obtiahnute tricko by som si na seba nikdy nedal,lebo by som sa v nom citil hrozne..

...ale baby asi rozmyslaju naozaj trochu inak..vymyka sa to nasmu chapaniu Mr. Green


Eště aby borec nosil obtáhnutý tričko, nejlíp v růžové barvě.....

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 17:35
to říkáš teď být baba tak čteš cosmopolitan a nechutná Ti pivo a řídíš se „módními trendy“ Very Happy
KAždopádně souhlasím s Hannim, některý baby se fakt umí oblíkat, ale z toho se najdou fakt dost drsný vyjímky, který to přehání-viz přetékající špeky...
on les aura!

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: pá 5. srpen 2005 17:37
Baros napsal:
Eště aby borec nosil obtáhnutý tričko, nejlíp v růžové barvě.....


Taky uz jsem takovy potkal.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna