Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ženy a auta

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 19:38
No spis bych se tu zeptal obracene:Kdo nejel nikdy s ruckou? Mr. Green i ja mam takovou zkusenost Shhh

K tematu-moje prvni zena tyden po udelani ridicaku malem srazila stopujiciho vojacka u cesty(jeste,ze stacil hupnout do pangejtu)-vzala si ponauceni Idea a 14 let za volant nesedla Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 21:35
Budete se divit, ale já sem nikdy nejel se zataženou brzdou Mr. Green Mr. Green Mr. Green Zřejmě protože ještě nemám řidičák Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Arrow http://strojirenstvi.ne-e.eu/ - mrtvé fórum...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 21:58
Na učňáku jsem se zataženou ručkou i oral. Embarassed To byl smrad, to byste nevěřili. Mr. Green
Nedávno jsem se pokusil rozjet se zataženou ručkou, kola se točily, ale auto stálo na místě. Taky zajímavej pocit. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 22:16
jednou se mi stalo že kámošův táta zatáhnul ruční brzdu a odešel, ale auto s emu rozjelo a vjelo doprostřed silnice Very Happy tak sme ho odtlačili zpět, ale to je OT, založm etopic Ruční brzdy Wink
k tématu-kamarádka mi vyprávěla jak jeli s mámou autem a došlo palivo, tak holky zajely ke stanici a natankovali natural, a co se nestalo-auto nechtělo jet, tak se někoho zeptaly a on, že jim to nepojede,bo to je nafťák Laughing

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 23:53
Bugi napsal:
Na učňáku jsem se zataženou ručkou i oral. Embarassed To byl smrad, to byste nevěřili....

To uz jsi nam rikal pred rockem Mr. Green
Bugi napsal:
Když jsem byl na učňáku, tak jsem cca 40 minut oral se zataženou ručkou. Embarassed


evidentne sily zazitek Very Happy Very Happy

Co Tva pani-nerikej,ze se ji nic zajimaveho za volantem nestalo Whistle
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 17. srpen 2006 08:59
Kromě toho, že při průjezdu Prahou na ni párkrát troubili, v Hradci (stejně jako kdekoliv jinde) se nevyzná, i když tam jezdí každou chvíli, tak musím uznat, že je lepší řidička, než já. Taky má daleko víc naježděno, než já. Jen letos má přes 3Mm, kdežto já jsem někde u 600 km.
2 Jarďas: Aspoň je vidět, že nekecám. Mr. Green
Když jsme minulý týden jeli po dálnici z Prahy směrem na Hradec, tak nás předjela nějaká praštěná pražanda. Jeli jsme těch 130, když tu se před nás přiřítila se svým Getzem a prudce zpomalila na 100, takže jsme museli prudce brzdit, abychom do ní nevjeli. Vůbec nechápu, proč to udělala, když 500 m před náma a 300 m za náma nic nejelo. Tak jsme ji předjeli a za chvíli už nebyla ani ve zpětným zrcátku. Jak říkám, praštěná pražanda. d'oh!
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna