Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ženy a auta

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK

Ženy a auta

Zasláno: st 3. srpen 2005 13:36
Dlouho jsem váhal kam to mám umístit, jestli do aut nebo sem.
Je to asi tak hodina co jsem šel na nákup, šel jsem zrovna přes parkoviště, když přijelo(teda spíš přiskočilo) auto z autoškoly, za volantem seděla červeňoučka slečna. chvíli se nic nedělo a pak Vystoupil zpocený instruktor a jeho žákyně, otevřeli kapotu motoru a instruktor začal vysvětlovat kde co je-alternátor, olejový filtr atd. Jenže milá slečna na to koukala jako „tele na nové vrata“ a nezdálo se, že by dávala pozor. V tu chvíli mě napadlo jestli to pro ženský má vůbec cenu hodiny technické výuky, stejně dnešní auta jsou tak složitý že když se něco podělá tak stím hne akorát servis.
Když jsem šel na zpátek tak tam ještě stáli a slečna se snažila vzpomenout, kde že ten alternátor je...
on les aura!

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 13:42
Ja mám veľmi čerstvú skúsenosť Very Happy.Moaj matka furt aj keď je na rovine zaťahuje ručnú brzdu.Tak minuel zatiahla tú brzdu a len ideme a že čo to pípa som envedel bo máme nové auto.A potom kukám a mam išla asi pol kilometra na zapnutej rućnej brzde Mr. Green.Dieg0

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 13:45
To je v pohode...ja som isiel na Skode 100L na zatiahnutej rucnej vyse 20 km Mr. Green spamatal som sa az na nejaky divny smrad spalenych brzd Wink

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 13:50
Jo to se občas stane, že na ručku zapomeneš, zvlášť v zimě když je přimrzlá.
BTW moje teta má řidičák asi 5 let a do dneška se nenaučila couvat a parkovat Dance
on les aura!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 00:30
Když jsem byl na učňáku, tak jsem cca 40 minut oral se zataženou ručkou. Embarassed
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 10:38
Taky jsem jel jednou se zatazenou ruckou. Bylo to asi 18km a uvaril jsem brzdovou kapalinu. Strasne jsem se divil, ze mi to nejednou vubec nebrzdi a ono tam bylo plno vzduchu a kapalina nikde.

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 10:42
Jojo z ručkou sem se taky občas projel, ale většinou sem si toho všiml na nějaké křižovatce....

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 17:46
lepší jsou krásné ženy jako spolujezdkyně, než jako řidičky Slinták

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 17:56
Ano,ale to může být potom dost nebezpečný.Pamatuju si,jak při zkoušce v autoškole za mnou seděla krásná holka v mini minisukni.Když jsem se otočil aby mi podržela mobil,tak výhled který se mi naskytl,mě dost rozhodil...dělejte potom jízdu. Mr. Green A to nemluvím o štelování zpětnýho zrcátka abych na ni lépe viděl. Slinták

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 18:02
Já z ručkou jel když jsem dělal řidičák. Asi 200 metrů. Ale ten pocit když v zadu vezeš Policajta! Naštěstí si toho instruktor všimla tak ho zabavil. Ono se 105 se to skoro nedalo poznat Not Talking
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna