Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zklámání

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Zklámání

Zasláno: so 12. květen 2007 12:01
Chlapci, tak jsem zase po delším pracovním náporu přišel a kouknu, všude v tématech ženská... Nebere mi to hlava, chlapský forum, pánská jízda a má maskotku ženskou? ... Jsem zásadovej člověk, proto jsem i VSN měl rád od začátku, ale tohle je uplně proti tomu proč jsem VSN navštěvoval...

Nic proti M. osobně, jen je to prostě ženská.. Máte blbě název .. Mělo by to bejt VSNkM ... vysemnesmitekromemakaveliny.cz

Web pro chlapy by dle mě neměl obsahovat nic od ženský... Jak jsem řekl, jsem hodně zásadovej, tenhle web je zásadovej, to jsem na něm vždycky miloval.. A už je ta zásada porušena, ať si kdo říká co chce.


Nechám si to ještě projít hlavou, abych něčeho nelitoval, ale možná, s největší pravděpodobností, tady končím.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 12:34
mluvíš mi z duše! každý druhý příspěvěk je od ní, nechce se mi to už ani číst, navíc někdo něco navrhne a nikdo na to nereaguje, protože makavelina tam hodila nějaký drb a všichni nadrženci už se baví jen s ní. můj názor Hand
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 12:45
to Mark: to aby ses vykašlal na VSN by nebylo zrovna to nejlepší, jestli by teda měl někdo odejít tak já. Kdyby sis třeba zkusil něco přečíst, tak bys viděl, že se tady nesnažím nabourat nějakej zajetej řád, já prostě se svou povahou nemám kam jinam bych se vrtla, možná zkus nebrat to tak tragicky.

to Wojcek: tak mi prosím tě ukaž kde kam já hodila nějaký drb Evil or Very Mad drby mě nezajímají stejně jako všechny ostatní tady, a o nějakých nadržencích taky nic nevím. Jediné co se tady za poslední dobu dalo zaregistrovat je to, že to tu ožilo, a to je myslím to o co nám všem jde.
Hey, hey apple!

Obrázek

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 12:48
já se přidám k revoltě... jde mi o to, že dřív jsem si aspoň četl všechny témata a nové příspěvky... takhle to ztrácí tu původní atmosféru Think
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 12:50
narážím na případ ve "sraz VSN", mixal napsal svůj názor na řešení financí, ale bez odezvy...
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 12:54
Tak ja sa nepridávam, ale nebudem ani proti. Makavelina mi proste nevadí, ale je pravda, že je to chlapské fórum.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 12:57
Mně nevadí Makavelina, ale přijde mi spíš, že se s ní každej snaží za každou cenu bavit a reagovat na její příspěvky a to mi vadí Think
//zkrátka, že jí všichni berou jako ženskou. Ale imho by jsme se všichni měli brát jako chlapi, pokud je to tady zařízený tak, jak to teď je.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy so 12. květen 2007 13:00.

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 12:58
Nic proti Makaveline ale je to prece jenom forum pro chlapy
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 13:00
Pray to jeník: vždyť ty to víš dobře že o to mi nikdy nešlo, proč jsem asi byla ráda že mě (někteří) nebrali jako vetřelce, ale jako "jednoho" z vás..

Hele to je fuk, pokud by někdo měl opouštět VSN jenom proto, že jsem tady, tak to mi radši odeber maskota, smaž mi topic ve členech, kup mi karton papírovejch kapesníčků a zapomenem na to

edit: to Mixal: lol kdyby to bylo fórum pro ženský tak sem přece nelezu
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 13:02
Si to vezmi, třeba Beat tady cenzuruje slova kvůli tobě. Kvůli nějakýmu chlapovi by ho to ani nenapadlo. A to mi vadí. Brick Wall
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna