Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zklámání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 19:32
jezisi co delate, misto abyste byli radi ze to tady pekne ozilo tak si budete este stezovat.. Not Talking kdyby se Barborka zaregistrovala jako chlap a psala vsechno stejne akorat v muzskem rode tak nereknete vubec nic... Wink

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 20:30
Mattoni: to se snažim říct.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Mattoni (+8)
VIP Ztroskotanec


Příspěvky: 603
Bydliště: Kodaň
12 130,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 20:43
jendo nemyslím si že tohle je rize mužský fórum. Oficiálně možná ano, ale kdoví kolik lidí sem přispívá v opačným rodě?! Anxious
Řeknu to narovinu. Občas se sem za mě přihlásilí Klárka (viz. trapas s mistrovstvím Laughing ) a normálně tady píše. Není to pořád, ale prostě ví moje heslo. Rolling Eyes Já ji to nezakazuju, občas se docela bavím. Dance
Nina mi příjde jako super a tohle vůči ní není fér. Když to blbě přirovnám, jako když pustíš psa ze řetězu a pak ho chceš zase uvázat protože ti běhal po zahradě!
Stárnu, ale odmítám dospět!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 20:44
Byl jsem varován že se tu dějí divné věci! Tak jsem to smažil autem z Plzně a po cestě nadával jak dlaždič!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Koukal jsem přes mobil co se tu děje!
Pokud někomu vadí že je tu žena, tak nadávejte mě, protože z větší části to je moje "práce". To že jsem opravil Drutkovi sprosté slovo v příspěvku nebylo kvůli tomu že to bylo u Makavelíny, ale že sprostá slova tu nejsou povolena, pouze v "boxovacím pytli" se to může napsat "natvrdo". To bych opravil kdekoliv!!!!! Pravda, ten den jsem měl i dost špatnou náladu, ale zas tak moc se nestalo.
Snažím se již dlouhou dobu aby to tu žilo a docela jsem i "krotil" některé "bohovi" nápady. Nemáte vůbec šajnu! O to aby tu byla aspoň nějaká rozumná ženská jsem usiloval dlouho a k¨jsem rád, že Makavelína byla odhodlaná na toto "bojiště" vstoupit! pokud odejde ona tak já asi taky. Myslel jsem že tu nejsou tupé mužské palice, ale rozumní lidé, kteří mají toleranci. Někteří mi připomínáte partu tupých kostantých lordů v jejich pitomých klubech! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Život je změna a zůstat stát na místě a neinovovat znamená návrat na stromy! Na podobné "nařízení" a "zásady" jsem velice alergický! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Za bolševíka jsem si jich užil hafo a nikdy jsem je neměl rád! No na chvilku toho nechám, ale jsem vzteky rožhaven do běla!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 20:47
Mattoni: teda teda Shocked Mr. Green
Beat: krávo je sprostý? Nepřijde mi.

No, hlavně mě docela mrzí, že Mark tady dělá aféry a pak si odejde a nereaguje, takže to tu zas umírá (jen docílil toho, že odešla i Maki, která to tu jaksi držela při životě).

No to je fuk. Jdu udělat hlasování a za sebe řikam, že Maki jo.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 20:54
Mně se jen nelíbí to, že kdysi sem přišlo pár holek a psalo nám do topiců a "bohové" ty příspěvky okamžitě mazali a když jim vyhovovaly tak je přesunuli do topicu pro ženy. Jde mi o ten princip, ale protože se to jakž takž ujalo, tak bych proti tomu neměl nic mít.. neznamená to že chci mak vyhnat. Takže se Ti omlouvám, protože jsem i já přispěl troškou do mlýna.
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 20:57
konečně když tu začala být zase sranda tak někdo přijde a řekne stop...sorry Marku ale nechápu...jsem pro Maki Whistle

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 20:57
Psal jsem, že jsem ten den neměl zrovna "formu". Na ženský jsem spíš naštvanej a většina mi může být zcela ukradená včele s tou mojí, ale jsem rád že Makavelína tu je! Hlasování mi připadá zbatečné. Bylo jí tu povoleno být na základě určité diskuze a i někteří její "odpůrci" uznalli její přítpmnost. Taky se mi nelíbí, že ti co sem přijdou jen tak jak se jim zachce, tu dělají největší rozbroje! Marku promiň, ale ač tě znám, tak tohle mne překvapilo. Shocked Shocked Shocked tohle bych nečekal. Hlavně to že jen zakalíš vodu a zdrhneš! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
S Mattonkou souhlasím! Ten jejich "podvod" je s mojím souhlasem. Vinu beru zcela na sebe! Klidně mi dejte jakýkoliv trest, ale ničeho nelituji!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Mattoni (+8)
VIP Ztroskotanec


Příspěvky: 603
Bydliště: Kodaň
12 130,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 20:59
jendo i kdyby mi za to měl dát někdo ban. Je mi jasný že budu za zamilovanýho idiota, ale Klárka je něco jako Nina. Je s ní pohoda pokec a dokáže se vcítit do "našeho myšlení". Kdybych si myslel že tu něco provede, tak ji sem nepustím a přehesluju se. Dokonce jsem chtěl aby si pokecaly online. Wink
Nina YES!
Stárnu, ale odmítám dospět!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 12. květen 2007 22:31
Pray Já moc děkuji všem, co stojí na mé straně (od teďka jste pro mě "bohové" vy) Mr. Green jsem překvapena i Mattonkou, se kterým jsem ani neměla tu čest se tu na delší dobu setkat. Mr. Green
Jsem vděčna za podporu,skutečně mě to sebralo, a Beate máš pravdu, nebudu to vzdávat, nechci tady bojovat za "práva žen na chlapském fóru," ale za svoje práva se tu mlátit budu, vy asi někteří z vás nevíte jaký to je, když nemáte nikoho jen tak na pokec, trávíte celý dny v práci, nemáte partu lidí se kterýma můžete vyrážet do hospůdky na pivko, kafe nebo jen tak pokecat, většina z vás má tři čtyři dobrý kámoše, ať už ve škole, nebo jinde, máte se s kým vyblbnout, pokecat, zhodnotit život, já nikoho takovýho nemám, jasně, mám svého muže, ale on je vysoce nekomunikativní, uzavřený domácký typ (a já ho za to miluju), ale člověku prostě kamarádi chybí, mám je jenom tady a proto mě ODSUD JEN TAK NĚKDO NEDOSTANE!!!
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna