Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zlá máma (?)

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami

Kdo je špatný a kdo je obět?

Hlasování není časově omezeno.
Máma je zlá na kluka, nenechá ho věnovat se koníčkům:
61% 61% [ 8 ]
Kluk je neprávem zlý na svou matku.:
38% 38% [ 5 ]
Celkem hlasů : 13 / Hlasujících: 13
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Zlá máma (?)

Zasláno: st 24. srpen 2005 09:06
Kdysi dávno jsem utrpěl šokující zážitek na této stránce:

Arrow http://everyday.wz.cz

Dnes jsem si na ni vzpoměl a napadlo mně to sem nalinkovat s anketou. Koukněte se hlavně do sekce downloads - zajímavé mp3 záznamy. Co na to říkáte? Hlasujte nebo se vyjadřujte v diskusi.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 11:12
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:54.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 11:29
Myslim si,ze toto je bezne v mnohych rodinach a chyba je na oboch stranach...ten chlapec je ocividne problemove dieta a matka to zase nezvlada...tolko nadavok by si mohla odpustit,nic tym nevyriesi.

Ale davat toto na net....to je chore Not Talking

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 11:32
nevím kolik mu je let, že musí chodit spát v 10, ale podle toho, že to dal na inet, tak asi moc ne a tím pádem má matka pravdu. Ale vůbec neví jak na něj. Nezvládá to, měla by se poradit u odborníků.

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 11:53
No pánové co chcete staroslivá matka akorát ten dotyčný má smůlu že je zřejmě blondýna a nápadně připomíná jednu slečnu z reality show. Prostě některým blondýnám by měli zakázat mít děti.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:56
Já mu to říkat hodinu tak ho asi zabiju
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:59
TaS napsal:
nevím kolik mu je let, že musí chodit spát v 10, ale podle toho, že to dal na inet, tak asi moc ne a tím pádem má matka pravdu. Ale vůbec neví jak na něj. Nezvládá to, měla by se poradit u odborníků.


z toho webu napsal:
17.6.2004 - Je mi 16 a ne, nejsem po maturitě a moje matka není psychicky labilní - teda aspoň jí to nikdo nedokázal(asi proto že ještě nikdy nebyla u psychologa...) To je snad všechno co ste chtěli vědět. A jestli budete mít další stupidní otázku tak prosím buďte toho srdce a už mi nepište na mail (nepište mi vubec)!!
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:00
Ja mať takú matku tak by ma vyje*alo do kotla.To radsej spacham samovrazdu.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:07
Do hlasování jsem zapoměl přidat i variantu, že jsou divní oba. Už to přidávat nebudu, bo by to bylo neobjektivní uprostřed hlasování.
Zajímalo by mě, jak se příběh vyvíjel dál, když už není web tak dlouho aktualizovaný, ale řekl bych, že bez pomoci odborníka už to neměli jak vyřešit. Byla to bitva názorů, kterou nemohl nikdo z nich vyhrát a neřekl bych, že by byli schopní dohody typu "Tak dobře, tak do půlnoci, ale potichu a pak jdi spát a ráno nezaspi, jinak zase do desíti".
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:37
Tu stránku znám dloho...
Myslím že největší chudák je ta jeho sestra, žít s takovýma dvěma individuama ve společné domácnosti musí být lahůdka... Rolling Eyes ikdyž jeslti je po mámě Mr. Green
Ne, ten kluk je každopádně rozmazlenej fracek, co by potřeboval pořádně tvrdej režim ( ono legendární "Vypni to"Laughing a za 5 minut mu to natvrdo vypnout). o perlách typu učení = 5 minut koukám do sešitu a pak půl hoďky pařim kváka ani nemluvě... Rolling Eyes
Prostě je to totálně nezvádlá výchova,nic jinýho
Ale zase ta matka taky určitě úplně normální nebude, ale kdo by po pár letech s takovým synem byl,že...
Veselé Vánoce!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna