Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zlá máma (?)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami

Kdo je špatný a kdo je obět?

Hlasování není časově omezeno.
Máma je zlá na kluka, nenechá ho věnovat se koníčkům:
61% 61% [ 8 ]
Kluk je neprávem zlý na svou matku.:
38% 38% [ 5 ]
Celkem hlasů : 13 / Hlasujících: 13
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 17:15
Hustý no.Když to tak poslouchám,tak jsem si vzpomněl na film Samotáři,jak tam Petr pouští do rádia nahrávku Hančiné matky.
Ten kluk je evidentně závislej na počítači a matka nezvládá jeho výchovu.Já se s matkou taky nesnáším a když ji vidím jednou za týden tři hodiny,tak mi to úplně stačí,ale naše spory pramení z něčeho jinýho a jsou jinýho rázu (ale to asi bude spíš věkem,v 21ti mi může....víte co).Mě nikdy nikdo nebil a myslím si,že jsem celkem slušně vychovanej (vychovávala mě babička)...tím chci říct,že ta jeho matka evidentně nezvládla výchovu.

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:08
S vama vsema souhlasim, jebli jsou oba Razz
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 19:10
Szkepek napsal:
S vama vsema souhlasim, jebli jsou oba Razz


SOUHLAS!! Mr. Green
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 20:16
Každopádně má ten maník celkem namakanou češtinu (fuj, takhle já přece nepíšu). Já mám se svými rodiči velmi dobré vztahy a vždycky jsem měl. Nedá se říct ,že bych poslouchal na slovo, ale máma byla velmi hodná. To, co předvádí ta jeho, to by mě vážně hnalo akorát k počítači, abych ji vypudil ze svého života. Já praktikuju výchovu tak, že synovi (5 let) řeknu, co chci aby udělal. Chvíli počkám a pak za ním jdu znovu a zopakuju mu to. Ovšem ne tím stylem "slyšíš co ti říkám?". Prostě to zopakuju. Po třetí (když ještě nedělá, co jsem mu řekl) už začnu počítat do tří, když to nestihne, naplácám mu na zadek (nijak moc) nebo si s ním zaboxuju (většinou uteče). A pak si s ním v klidu popovídám. Já vím, nemůžu srovnávat 5-letýho a 16-letýho kluka, ale důležitý jsou základy. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 20:33
Bugi napsal:
Každopádně má ten maník celkem namakanou češtinu (fuj, takhle já přece nepíšu). Já mám se svými rodiči velmi dobré vztahy a vždycky jsem měl. Nedá se říct ,že bych poslouchal na slovo, ale máma byla velmi hodná. To, co předvádí ta jeho, to by mě vážně hnalo akorát k počítači, abych ji vypudil ze svého života. Já praktikuju výchovu tak, že synovi (5 let) řeknu, co chci aby udělal. Chvíli počkám a pak za ním jdu znovu a zopakuju mu to. Ovšem ne tím stylem "slyšíš co ti říkám?". Prostě to zopakuju. Po třetí (když ještě nedělá, co jsem mu řekl) už začnu počítat do tří, když to nestihne, naplácám mu na zadek (nijak moc) nebo si s ním zaboxuju (většinou uteče). A pak si s ním v klidu popovídám. Já vím, nemůžu srovnávat 5-letýho a 16-letýho kluka, ale důležitý jsou základy. Wink
Přesně a až v 16-ti nebude chtít vypnout v deset počítač, tak "za 5 minut jističem", že? Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 20:42
Já PC nevypínám a navíc ho mám v obýváku. V pokoji (ložnici) nemá co dělat. Už jen proto, abych měl lepší kontrolu.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 22:06
Zda se me to, ze se v kazde nahravce objevuje : "Tomasi, vypni to a pojd spat!!" a jeste : "Ne nebij me, prosim!". By me zajimalo co rika te matce kdyz zrovna nenahrava.

Ted jsem nekde cetl, ze je aji nejaka lecebna pro zavislaky na pc. Prej jsou v nejake mistnosti a maj tam hry ve forme Clovece nezlob se atd.. dostavaj injekce. Jsou tam 3 tydny a jak vylezou tak prej uz vubec nepari Mr. Green

A tady v ankete me chybi jedna volba : "Oba dva jsou silenci" Shame on You Wink
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna