Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zpověď zralého muže

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK

Zpověď zralého muže

Zasláno: po 16. únor 2009 16:50
Zpověď zralého muže.



Jak stárnu, více si vážím každé ženy nad 40 let.

Jen několik příkladů, proč.

Žena nad 40 tě nikdy neprobudí uprostřed noci, aby se tě zeptala: "Na co myslíš, drahoušku?"
Kašle totiž na to, na co právě myslíš !

Když žena nad 40 nemá náladu s tebou sledovat utkání, nesedne
si vedle tebe a nezačne bědovat. Místo toho dělá něco, na co má náladu.
Obvykle něco mnohem užitečnějšího.

Žena nad 40 už docela dobře zná sama sebe natolik, aby věděla, kdo je, čím je, co chce a od koho to chce.

Málo žen nad 40 se najde, které by zajímalo, co si o nich myslíš nebo to, co právě děláš.
Ženy nad 40 mají už totiž charakter.

Málokdy se stane, že by udělaly scénu v opeře nebo v honosné restauraci.

No ovšem, když si to zasloužíš, tak tě bez přemýšlení zastřelí, ovšem jen když vidí šanci, že jim to projde.

Starší ženy nejsou skoupé na pochvaly, častokrát i v případě, když si to nezasloužíš, protože vědí, jaký je to pocit, když se toho člověku nedostává.

Nad 40-tkou je žena dosti sebevědomá a klidně tě představí i svým kamarádkám.

Mladší žena, která má partnera, často i svou nejlepší kamarádku zapře, protože svému partnerovi nevěří.

Ženu nad 40-tkou totiž absolutně nezajímá, zda-li se ti její kamarádky líbí, protože ona ví, že ony by ji TO stejně nikdy neprozradily.

Ženy takto s věkem získávají nadpřirozené schopnosti.

Ženě nad 40-tkou se nikdy nemusíš zpovídat z hříchu, protože ona už všechny ty tvé zná.

Starší ženy jsou upřímné. Ihned ti vpálí do očí, že jsi hnusné prase.
Nemusíš si tedy lámat hlavu, jak jsi na tom.

Ano, je mnoho důvodu, proč velebit ženy nad 40.

Bohužel na každou zářící, chytrou, fešnou a sexy 40-tku spadá jeden plešatý, pupkatý paleolitický kámen v žlutých kraťasech, který ze sebe dělá pitomce s nějakou mladou servírkou.

Tímto vzkazuji každému muži, který říká: "proč bych si měl koupit celou krávu, když chci pít jen mléko?"

... no říkám, že časy se už mění.

Dnes 80% žen je proti svatbě.

Proč?

Protože i ženy přišly na to, že není nutné si kupovat celé prase jen pro tu malou klobásku...

***************************
Tak tohle mi přišlo v mailíku od kolegyně, které už je 45 a poslala mi to s komentářem: Ty jsi ještě mladá, ale ať víš, že tvá cena stále stoupá. Very Happy K mailu patří ještě tento dovětek:

Nemusíš to posílat nikomu.
Nemusíš to posílat ženám nad 40. My totiž tohle všechno víme.
Nemusíš to posílat ženám pod 40. Jen ať si užijí toho, co my jsme rády, že máme za sebou.
Nemusíš to posílat ani mužům, protože ti, kteří to nevědí, jsou zřejmě hloupí a stejně to nepochopí.
Varda Elisabeth

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 16. únor 2009 19:14
Laughing Laughing Laughing -takéjsem to dostala, před 14 dny, no a - už je to o mně Think Dance
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 16. únor 2009 19:36
No, né všechny jsou tak moudré v tomto věku, měl jsem to štěští že jsem našel ještě moudřejší. Pray Pray Pray
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna