Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zraz VSN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 13. srpen 2005 13:59
Myslím si že by sa neplatilo moc.Prakticky ide len o objednanie "pľacu".A pľac as nájde hocikde.Napríklad u nás je voľného miesta kopu

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 13. srpen 2005 14:00
Já bych navrhoval stejné místo, jako byl plánovanej sraz SM, jen bych ho přesunul na zimní období, abychom si prodloužili tohle podivný léto. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: so 13. srpen 2005 14:08
Ricky napsal:
[Abych to uvdl na pravou míru... U mne je posthunting vyloučen, nezajímá mě počet příspěvků, ani nějaké hodnost. Přišel jsem se na tohle forum bavit ( = pokecat) a bavit ( = zažít legraci)... Tohle opravdu není žádné odborné forum, ale forum, které má chlapy sblížit... A my s buschem jsme kamarádi, tak jsme si tu zasrandovali, sice to byl možná OT, ale zvedlo nám to náladu a možná to i pobavilo někoho jiného... Nic víc to znamenat nemělo. Smajlíky normálně využívám hodně často, aby lidi věděli, jak to bylo myšleno a taky díky ním se dá odhadnout nálada či ironické poznámky, popř. situační humor... Ze samotných písmenek to nevyčteš a většinou si to lidi vyloží špatně a je tu flame... To, že ti tohle a jednoslovné příspěvky vadí, je jen tvůj problém, já se nehodlám nijak omezovat a dokud mě nokřikne nějaký z adminů nebo moderátorů, tak si troufám myslet, že je můj !trošku divný" styl humoru v normě... :wink:

Edit: Nic vůči tobě nemám... Stále tě považuji za kamaráda, já jen, aby už nedocházelo k podobným "nedorozuměním" ... :wink: :mrgreen:


Ja jsem to taky rozhodne nemyslel jako utok proti nekomu. Jen jsem vyslovil svoji obavu o urcitou uroven fora(kdyz jsem videl co dokazi tri tecky na konci prispevku v tematu Vzkazy zenam). Nechci po tobe aby ses omezoval, protoze verim, ze rozeznas nejakou unosnou hranici a ze by jste s buschem v tomto tematu tahle nepokracovali do nekonecna. Jinak smajliky pouzivam taky, ale ne graficky, ty podle me taky patri spis na webchat.

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 16:07
Kdyz uz píšete o srazu je to možná brzo ale co kdyby sme se slezli ve více městech najednou a spojili se pomocí internetu a Webových kamer rád na tuhle akci přidám 50ku je to přád levněji než z Plzně cestovat do třeba do Brna
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 3 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna