Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Zubař !

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Bojíte se zubařů

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
50% 50% [ 2 ]
Ne:
50% 50% [ 2 ]
Celkem hlasů : 4 / Hlasujících: 4
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK

Zubař !

Zasláno: po 22. červen 2015 14:03
Tak jak jste na tom Vy se zubařem? Bojíte se ho? Máte zuby v pohodě? Smile
Nebo jaké máte zkušenosti se svým zubařem? Smile

Já musím říct, že jsem na tom tak půl na půl se vším. Asi jsem si špatně čistil zuby, proto jsem dopadl tak jak dopadl a bude mě to asi teď hodně stát, aby to bylo v pohodě. Na druhou stranu jsem chodil ke své zubařce v Budějcích a ta mi za dva-tři roky neřekla nikdy nic, jen občas zmrvila nějakej zub tak, že po spravení kazu se mi i šestka rozpadla a zanesla se tam infekce.

Proto jsem si v Praze našel jednu lepší ordinaci a zatím velká spokojenost, sice si člověk připlatí, ale vše je udělaný bezbolestně a s velkou péčí vše vysvětleno. Za takový měsíc mám zuby tak o 100% lepší než kdy předtím. Hlavně co se týče i dásní, na ty jsem poslední dva roky docela trpěl a moje zubařka v Budějcích mi byla schopna říct, že si mám kupovat nějaký dražší pasty, který byli úplně k ničemu ve výsledku..

Mistr_Pekař (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 370,- VK
Zasláno: čt 2. červenec 2015 16:01
Nerad to přiznávám, ale u zubaře jsem nebyl už sakra dlouho. Teď jsem se k tomu dokopal a samozřejmě mám místo zubů paseku, bude to na několik zákroků... Rolling Eyes

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 3. červenec 2015 09:38
Jasně, je tam určitě lepší chodit pravidelně a pokud je zubař dobrý, tak se ho nemusí vůbec bát. Hlavně je to opravdu hodně o správný technice čištění..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 3. červenec 2015 14:56
Strach ze zubaře mám vždy, byť se snažím chodit 2x za rok. Poslední dobou mi nic vážnějšího nenašel. Jednak se snažím o chrup lépe pečovat, ale hlavně zubaře pravidelně navštěvovat. Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2016 12:34
Tak mám o 2 zuby míň, než když jsem ráno vstával Obrázek

Měl jsem špatný obě horní osmičky, jedna strana mě už bolela, tak jsem šel na vytržení. Než jsem stačil zaprotestovat, tak jsem měl umrtvenou tu stranu, co nebolí, takže se vytrhla osmička tam, a když jsem byl v pohodě, dohodli jsme se rovnou i na vytržení osmičky na druhý straně.

Bylo to v pohodě. Zatím. Ještě mám umrtvenou pusu. Jsem zvědav, co bude, až to přijde k sobě. Ale mám připravený litr zmrzliny. Twisted Evil
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2016 13:39
ja uz se dva roky snazim donutit najit si novou zubarku, po te co ta moje odesla.. aby mi konence vyrezal nekdo ty moje osmicky.. bohuzel mi vsechny rostou kolmo k ostatnim zubum, takze mam z toho krivou hubu Mr. Green ale boli to jen obcas tak me zatim nic nenuti to opravdu resit no..
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2016 13:56
Co mi říkal, tak vyřezávají se složitě jenom ty spodní osmičky a někdy je to pak třeba i zašít. Já jsem měl špatný jent y vrchní a to říkal, že to šlo ukázkově. Umrtvil to a nechal pár minut působit, pak chvilku zapáčil a během půl minutky měl obě osmičky vytažený, u tý druhý jsem necítil vůbec nic (u první jen jak štrejchnul do dásní).
Už mi to přichází k sobě. Není to tak hrozný. Když mě ty zuby bolely, tak to bylo horší. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2016 14:19
no me tvrdila ze se budou muset rezat vsechny. Ono kdyz jsou kolmo tak musi rezat do kosti aby se vubec dostali k zubu..
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2016 14:31
Jo tak, takže ty je nemáš ani prořízlý ven, aby byly vidět. Tak to pak asi jo, no.

Taky jsem zubaře nemohl sehnat. Nakonec jsem zkusil napsat mail tomu o kterým mluvila máma, že je s ním nějaká kolegyně spokojená a je to arab. V Česku jsou samý rasisti a všichni jsou podle nich imigranti, tak arab určitě bude mít volno. No a neměl. Laughing A taky to byl jediný, co odepsal na mail. Má v baráku druhýho zubaře, co lidi bere, tak mi ho poradil. Na toho jsem na internetu nenašel žádný zkušenosti, ale zuby bolely, a já nenávidím telefonování, tak jsem podstoupil už jen poslední telefonát a objednal se. Smile
A je to sympaťák, všechno vysvětluje, jak to dělá a tak, když čekal na umrtvení, tak si povídal. A je asi tak o 5 let starší jak já, tak snad umí i ty moderní metody. Narozdíl od mojí starý zubařky mě zrentgenoval, takže minimálně něco moderněji fakt dělá. Mr. Green

Jo a příští týden k němu jdu zas. Protože mě zrentgenoval, tak objevil nějaký mezizubní kaz, který není normálně vidět, a už nevypadá dobře.
No, a příští týden tedy budu poprvé něco platit, protože plomby se u něj platí.
Zasláno: po 2. leden 2017 16:06
Kňů! Předtím jsem neměl zubaře rok a půl, tak si to teď vynahrazuju. Od začátku prosince jsem tam byl 4× a příští tejden jdu zas. Mr. Green

Zatím furt dobrý, napravuje to, co buď stará zubařka ošidila nebo co vzniklo za ten rok a půl. Teď naposled 2× vrtal a vždycky se ptal, jestli chci umrtvení, tak jsem řekl, že ne, když nebude vrtat moc hluboko. A on se vždycky pak divil, že docela vydržím. Přitom to bolelo míň, než když výjimečně něco vrtala minulá zubařka (a ta se na umrtvení se neptala Smile )
A zatím mě to ani nestálo roční vejplatu, zatím jsem platil jen když vrtal (za (bílou) plombu) a vždycky to bylo míň než 1000,-

Ale ještě mě neposlal na hygienu, tu jen zmínil při první návštěvě, že až začátkem roku. Smile

Jo a ty vytržený osmičky, co jsem psal minule, přestaly úplně bolet (jakože jsem vůbec necítil, že se by tam trhalo) během týdne. Jediný, co mi teď vadí, že se mi do těch důlků po nich furt zachytává jídlo, který jazykem ani kartáčkem nejde pořádně vyšťourat... Not Talking
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna