Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací
Asi z toho uděláme scénář a prodáme ho za těžký prachy
Varda
Zaslal: so 22. listopad 2008 22:19 Předmět:
Drama v přímém přenosu se šťastným koncem
Makavelina
Zaslal: so 22. listopad 2008 22:14 Předmět:
aaaano!
jenda^^
Zaslal: so 22. listopad 2008 22:12 Předmět:
Všechny až na tu jednu, co mi to zablokovala. Tu smazal. Takže i ta Tvoje dorazila. Mam ještě mávat?
Makavelina
Zaslal: so 22. listopad 2008 22:10 Předmět:
i ta ode mě?
jenda^^
Zaslal: so 22. listopad 2008 21:23 Předmět:
V mobilu...
Maki, Ty máš Vodafone, že? Teď mi posílala máma z O2 a přišlo to...
Takže mam podezření, že to nechodí jenom z Vodafonu.
!!! vyřešeno, pomohl mi jeden chlapík z Vodafonu, prej mi nějaká SMS zablokovala frontu! Už to snad jde, teď se na mě navalila obrovská hromada zpráv!
Makavelina
Zaslal: so 22. listopad 2008 20:57 Předmět:
na simce máš neomezenou kapacitu????? jakto?
jenda^^
Zaslal: so 22. listopad 2008 20:45 Předmět:
No nevím, jak by se mi zaplnily, když mam neomezenou kapacitu na SMS. Tak myslim, že to neni plný...
Makavelina
Zaslal: so 22. listopad 2008 20:41 Předmět:
nemáš na simkartě plné sms? Já totiž mám B-S EL71, a on mi vůbec neukazuje smsky na kartě, ale jen v telefonu, a stává se mi, že mám pořád plné sms a přitom nemam ve founu ani jednu, tak jsem musela dát simku do jiného founu a smsky tam najednou byli a mohla jsem je smazat a pak už to šlo.
Nebo nikam nevolat a zajet s tím přímo do nějakýho Vodafoního centra, ať tě tam někdo hodí... jinak nevím
jenda^^
Zaslal: so 22. listopad 2008 12:02 Předmět:
To jsem nezkoušel, ale jak jsem už psal, tak jsem SIM zkoušel v jiným telefonu a neúspěšně.