Pokud vím, tak Romulus. Takže i kdyby se Jenda vsáknul do Matrixu, tak to tu pojede dokud se to tu samo nerozsype a nebo Romulus nepřestane platit hosting...
První díl se ještě dal, ale tohle je vyloženě hloupost. Nechci moc spoilerovat, ale tolik nelogičností v jednom filmu jsem ještě neviděl... [spoiler] nejlepší bylo…