Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bailando apod. ("zábava" alá Nova)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 20:40
"Zábavné " pořady na Nově nesleduji a sledovat nebudu. Musím souhlasit s Makavelínou! Je poznat, že si to příroda v poslední chvilce rozmyslela az chlapa udělala ženskou. Naštěstí má to nejlepší z obou a je sama se sebou spokojena! Celá ta "akce" je jen zlodějina. Ta ehm telka jen tak pro charitu nehne ani prstem! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 20:41
u té státní bych tomu i věřil (jako že jo)
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 20:45
to Beat: lol tak to más asi pravdu (s tou přírodou)

ad to ostatní: Je to všechno pakáž, celá Nova, víkendové večery zas*aný hovadinama, copak si pak člověk může užít pohodovej víkend, když se ani nemůže mrknout na nic oddechovýho? dopoledne je to samá Emanuela a Milágros, odpoledne samá kriminálka a odložené vraždy, večer buď po obrazovce skáčou Gondíci nebo tam tančí Borhyová, vždyť se na to nedá koukat... Not Talking BTW je to asi 5 let co jsem četla knížku SNÍDANĚ SE STÁROU a je to fantastická satirická parodie na TV NOVA, jestli budete mít někdo možnost to číst, pak vřele doporučuju Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 20:47
Ber to z té lepší stránky. Aspoň máme více času na VSN. Pray Applause Applause Přesně jako Ty je moje dcera. Někde tu jsou fotky. Pokusím se je sehnat.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 20:51
Jojo, kde jsou ty časy, kdy v TV dávali kvalitní filmy. Teď je to od pondělka do neděle samej seriál, na všech stanicích.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 20:52
nejlepší je čt2, tam je hodně dokumentů


nechcete přejmenovat tenhle topic na - bilando as. nova a její nesmysly - ?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 20:54
ja mam taky rad CT2, spis ne kvuli dokumentu ale kvuli sportovnim prenosum, ale tu Bajlando taky nesleduju

Uvadim dalsi hovadinku Vymena manzelek, mne to pride uplne desny, nebo mne na nove fascinujou ty jeji grafy sledovanosti jak to vzdycky s prehledem vyhraje Mr. Green Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 20:56
Mě se líbí když se tam hádaj a nadávaj si Twisted Evil
Ty ženský se tam přihlašujou evidentně s tím že chtěli bejt "hérečky"
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 20:58
to: jenda:: goood, teď můžeme pomlouvat, vlastně říkat pravdu o celé nově


to: moucha:: já těm grafům taky vůbec nevěřím. ještě jsem neslyšel o někom, kdo by měl doma "pípmetr" a ani o nikom, kdo by někoho takového znal
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...
Příspěvek upravil 1× drutek, naposledy pá 4. květen 2007 21:00.

cx70.siemens (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 14
Bydliště: Horní Beřkovice
10 000,- VK
Zasláno: pá 4. květen 2007 21:00
nekoukám viděl jsem první díl a .... nuda!!a pořádná!! protože celej pořad má TŘI hodiny a běží pořád podle toho samýho formátu tj.příchod soutěžících,kratitičkej filmeček o soutěžícím,samotnej tanec a hodnocení poroty.no a tohle si vynásobte sedmi (nebo kolik jich tam je (jako těch soutěžících Very Happy )) a vyjde vám strašná NUDA!!!ostatně jako všechno na Nově mimo LOST,House M.D. a CSI to se jim jediný povedlo!!
Jen dvě věci jsou nekonečné:vesmír a lidská hloupost. I když tím prvním si nejsem úplně jist - Albert Einstein

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 2 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna