Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dvě baby (a více :) )

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 14:04
A pak ze je priznani polehcujici okolnost.... Not Talking
2bugi: No a jaky to tam bylo? Stalo o za to?

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 15:57
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 2× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 14:14.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 16:05
s 2 ženskýma je akorát problém to je jako vést válku na dvou frontách Think , neúměrně stoupnou náklady a taky nároky na organizaci volného času a potom si dávat bacha na jazyk aby jsi se nepodřekl, každopádně zatloukat, zatloukat... Laughing
Já jsem spíš pro tu se kterou jsi dýl... ale dělej jak chceš do toho Ti kecat nemůžu Cool
on les aura!

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 16:22
2Szkepek: No jo, jsou ze stejneho mesta. Vyhoda je, ze mi diky tomu nerostou naklady za dojizdeni. Smile

2mina Ted kdyz o tech nakladech mluvime, tak to mas kamarade pravdu. Dalsi nevyhoda... Wink

2romulus Mas pravdu, jsou to hospodske reci, jak by mohli chodit do hospody a jeste financovat vic zenskejch Shocked Laughing

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 16:32
2 sap: V baru jsem utratil něco přes 2k, pak jsem si zahrál na vyhazovače, za což jsem dostal 800,- a pak po zavíračce jsem ještě dostal zadara. Wink Ale to se asi každýmu nepovede. Laughing
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 16:50
to SAP já jsem to chvilku zkoušel a fakt to je hodně poznat! aspoň co se týče toho kreditu a nejenom toho. Zvlášť když jsou obě z 1 města je to docela kaskadérský počin, potkáte se a ony se zčuchnou a Ty zůstaneš sám-docela katastrofický scénář. Cool
on les aura!

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 17:02
Bugi napsal:
2 sap: V baru jsem utratil něco přes 2k, pak jsem si zahrál na vyhazovače, za což jsem dostal 800,- a pak po zavíračce jsem ještě dostal zadara. Wink Ale to se asi každýmu nepovede. Laughing

Mr. Green Takze se nakonec to priznani vyplatilo Exclamation +-600,- v kapse a usetreny prachy za "Cestu kolem sveta"
PS: Nezapomen se pochlubit v tematu k tomu urcenemu Wink

2mina: Tak nejak premejslim, jestli by mi samemu nekdy nebylo lip. Twisted Evil

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 20:16
romulus napsal:
Bugi to vystihl skvěle, problémy nerostou úměrně, ale exponencionálně. Vol rychle a velmi uvážlivě. Holka se kterou chodíš už dýl má proti té nové velký handicap, na který nezapomeň, abys za půl roku těžce nelitoval. Když na Tebe nějaká holka udělá hezký kukadla, tak se nemůžeš rozumě rozhodnout.
Osobně bych Ti radil, pokud se svou holkou nemáš nějaký problémy, na tu novou hned zapomeň. Shame on You


Myslim,ze teraz mi Romulus napisal z duse....mal som naraz aj 3 baby,ale to bolo o drzku a nakoniec neostala ani jedna.

Hlavne si dobre zvaz,pre ktoru sa rozhodnes...aby si potom nelutoval...
Zasláno: čt 28. červenec 2005 20:18
Bugi napsal:
Já se manželce přiznal, že jsem byl v bordelu. Při každé příležitosti to mám na talíři. Sad


Ach jo,to bola dobra blbost Brick Wall

ikosp (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 63

10 050,- VK
Zasláno: čt 28. červenec 2005 22:09
no já měl taky 2, ale vydrželo to jen 2 týdny. Sice byla každá z nich úplně odjinud, stejně se to ta druhá dozvěděla.
Jedna se mnou chodila do školy a jezdily jsme spolu vlakem, takže nás vidělo spoustu kamarádů.
Co čert nechtěl, jednou za mnou přijel její brácha že něco potřebuje a šel kolem jeden z kamarádů. Začal se vyptávat co to bylo za kočku se kterou jsem se líbal u vlaku,.......No neměl jsem slov a jen tiše řekl že je to brácha té druhé. To bylo drsný, no ale pořád s ní jsu.

Z toho plyne, že udržet si 2 a více ženských aby se o sobě vzájemně nedozvěděli je skoro nemožný

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 2 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna