Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Finlandia

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: so 11. únor 2006 21:36
-----
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy st 8. srpen 2007 20:25.

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: so 11. únor 2006 22:20
no skvela jmena:) s tim vekem to nebude tak zhave, jsem jeste cucak, ktery se mota kolem maminciny sukne... se svatbou me jeste nestras!!!

nene, tady je moznost zustat s Vladenou, nebo bez ni. S Inge to proste mozne nepujde. Pomohlo by mi, kdyby me Paroubek navrhnul velvyslancem ve Finsku a Klaus jmenoval. To bych se do toho obul a toho borce z Finska vytesnil... a to nejen ze sauny!

Mel jsem fajn den, protoze jsme byli spolu. Zadne starosti. Vim, ze se to s ni zda mnohem lepsi, protoze ji neznam jako Vladenu. Je to jeste pole neorane. Navic Inge je pravy opak Vladeny.

Uvidime, jak to bude vypadat az odjede. Snad se rychle vzpamatuju a neco me napadne. Kazdopadne to zamava mym vztahem s Vladenou, koukam ted na nej z opacne strany. Mozna se stanu starym mladencem, ktery rad vyhledava osamele zeny a prespava u nich.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 11. únor 2006 23:48
na to trochu sedi moje jeste cerstva prihoda.

jak nekteri vite, byl se man horach. tam jsem se seznamil s Monikou - super holka, žádná modelka ani nebyla podle mezichlapskych meritek nejak zvlast hezka ale proste me pritahovala. hrozne moc. zamiloval jsem se do ni. byla ale z novyho jicina a se vztahama na dalku nemam dobry zkusenosti. trochu sme "pokecali" a nechal jsem ji jit. vzpamatuju se z toho a zkusim na ni zapomenout a tady v brně budu pokračovat ve stávajícím vztahu...

pánové, cítím se hrozně, už kvůli mé holce tady, v brně. bude se těžko zapomínat...
Obrázek

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: ne 12. únor 2006 11:14
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 12:51.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 15. březen 2006 11:56
Tak jak to dopadlo? Jsi určitě doma a dějí se nové věci. Tak se pochlub jak jsi to vyřešil!?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: pá 17. březen 2006 01:45
hehe, uz jsem nastesti zpet v Nemecku... dikybohu! Jinak to je spatne na vsech frontach. Vladenu uz proste nevidim jako driv. A Inge je bohuzel take doma. Nikdo nic nevi, Vladena kouka, protoze prijel jiny clovek, je zmatena, ma podezreni na nelegalni cinnost a zda se ji divne, ze z tech par tydnu v CR jsme spolu byli jen tri dny. A ten borec od Inge je na tom take stejne, pta se pry porad, zda byla verna a podobne. Takze nase domovske vztahy jdou do kyticek. Jen mi je Vladeny dost lito... Lepsi stranka cele veci je ta, ze Inge je za mesic zpatky v BRD. Bude to sice jen kratka navsteva, asi 14 dni, ale aspon neco. Sice pak budu uplne v loji, ale proc do toho nejit. To je zase situace!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 17. březen 2006 08:46
Pán je kanec! Applause Applause Applause Slinták Slinták Dobře děláš! Nemaj se ptát. Když je někdo delší dobu pryč, tak se většinou vrátí jako někdo jiný. Vliv"prostředí" se projeví. Jen tak dál a užívej si. Dobře si to těch 14dní užij! Drool Drool
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: so 18. březen 2006 21:48
-----
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy st 8. srpen 2007 20:23.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 19. březen 2006 00:40
ses tu od toho aby sis neco uzil ne? \:D/ preji peknych 14 dni...
Obrázek

bohemia (+2)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 140
Bydliště: Fulde-Obermulde
10 670,- VK
Zasláno: ne 19. březen 2006 02:00
Chlapi diky, ale nez tech 14 prijde, tak se asi uzoufam... Jeste mesic vydrzet! Jinak s tou zamilovanosti je to vselijake. Kdyz koukam na fotky s Vladenou, tak je mi ji lito a vse bych vratil zpet. Jenze je tady Inge. Do ni zase tak zamilovany nejsem, protoze vim, ze budoucnost ke mne neni priznive naklonena, tak se mozek brani. Takze myslim, ze za dva mesice tady budu sedet sam a tupe zirat do dna pullitru! Ale pouceni pro vas mladsi by zde bylo - hlavne se sakra nevazejte, protoze do 30ti je dlouha cesta! A mne jeste 7 let chybi!!! A nedostanete se do takovych sr***k jako ja:)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 3 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna