Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké máte telefony? Tuníte je?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 129, 130, 131  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 7. duben 2015 13:14
Cube 1 je pěknej krám, to snad ani nemá cenu nad tím přemýšlet...
Konec konců je to obyčejnej lowcost čínskej telefon, na kterej někdo u nás lepí logo a přidává cenu, od toho snad nikdo nemůže pořádnej telefon ani čekat.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 7. duben 2015 13:17
¨Někomu stačí. Třeba jeden levný krám co se hodí tak na telefonování a SMSky je naprosto dokonalé rádio, kterému se nevyrovná žádné z drahých telefonů. Prostě né každý potřebuje nadupanou káru a stačí mu Velorex Magor Magor Magor
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 10. duben 2015 21:15
ja mam radšej staršie natunene veci ako nové sračky Very Happy
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 19. květen 2015 23:51
Hmm na LG G2 vychází oficiální update s Lollipopem, tentokrát už snad nezmršený... Tak to vypadá, že budu muset prozkoumat, jak do toho telefonu dostat CWM recovery, všechno zazálohovat a vyzkoušet, jak na tom Android 5 je.

Jestli opravili ty dva,tři bugy, který jsou jediná věc, co mi na oficiálním KitKatu leze na nervy... Na Lollipop mě navnadily hlavně ty příspěvky, že s tím má telefon mnohem lepší příjem signálu.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 20. květen 2015 14:30
Oni ty bugy opravili, ale dalších pět přibylo Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 20. květen 2015 17:02
Já jsem četl diskusi na XDA vypadá to dost pozitivně. Někdo tam nadával, že LG dělá z lidí blbce, protože odstranilo nějaký věci... Takový, co jsem vypnul jako první (jako třeba uzamykání aplikací v paměti 3 prsty). Laughing
Zasláno: st 20. květen 2015 22:48
Lollipop nainstalován.
- Tak signál je stejnej jako s KitKatem, to zas byli v diskusích nějací placebáři. Mr. Green
- Rychlost se zatím zdá rychlejší, je to jako blesk. A to jsem nedělal hard reset.
- Bugy zjistím časem, ale potěšilo mě, že hlavní důvod, proč jsem KitKat rootoval, příšerný posuvníky ve stahovací liště, jde vypnout už v základu.
- Škoda, že nejde skrýt ikona NFC a přiřadit svítilnu na HW tlačítko, takhle budu muset ten Xposed zase nahodit. Laughing (edit: tu svítilnu jde zařídit přes aplikaci bez rootu)
- Tlačítka na spodní liště vypadají příšerně i v reálu, ne jen na screenshotech. A vytáčí mě, že tlačítko vpravo už není menu, ale seznam aplikací. To by nebyl problém, kdyby se v aplikacích zobrazovalo tlačítko menu nahoře, jenže to se často neobjevuje..
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 20. květen 2015 23:32
Pro menu staci dlouze podrzet to leve tlacitko.
Me vadi zvukove profily - nejde jednoduse uplne vypnout zvuk pres tlacitko hlasitosti, zustavaji vibrace.
A velky minus je ze nefunguje servisni menu, kde se dal vybrat LTE only mod Sad
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 20. květen 2015 23:58
No jo, ono nejde vypnout zvuk ani přes tu nabídku vypínacího tlačítka. d'oh! WTF? To jsem používal už od Gingerbreadu, protože to jde změnit i při zamknutý obrazovce. Ach jo...

Na to dlouhý podržení jsem přišel, on taky telefon hned po updatu ukázal bublinku, že menu je dlouhý podržení. Laughing

Pořád koukam na ten signál a "lepší příjem" je akorát v tom ohledu, že mu na všechny čárky stačí slabší signál. Tam, kde byly 3-4 čárky, je teď 5. Tam, kde nebyl signál vůbec, není furt. Smile
A pořád to v základu neumí SIP, a pořád existuje aktivita Sip Settings, kde nefunguje ukládání Neutral
Zasláno: čt 21. květen 2015 08:18
Hele, já do servisního menu nikdy nelezl, ani nezapínal LTE only, ale teď koukám, že existuje a funguje kód 3845#*802#, který otevře nějaký menu, kde je volba LTE-only.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 109 z 131




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna