Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jezdíte na černo?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

Jezdíte na černo?

Hlasování není časově omezeno.
Nikdy:
43% 43% [ 10 ]
Občas:
47% 47% [ 11 ]
Často:
4% 4% [ 1 ]
Vždycky:
4% 4% [ 1 ]
Celkem hlasů : 23 / Hlasujících: 23
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 20. leden 2010 19:11
No v metru potřebuješ lístek všude, kde jsi za těma "štípačkama", i kdybys třeba vůbec nechtěl jet.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 20. leden 2010 21:57
Ešte ma teraz napadla prihoda jedneho znameho-tiež ho chytila revizorka, pytala od neho občianku, bol cely čas ticho, tak na konečnej ho čakali benga, revizorka im ho odovzdala, pokecal si s nimi o futbale a ti ho pustili Very Happy
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

patokorela (+4)
Profesorka
Ženská
Ženská


Věk: asi 35 let
Příspěvky: 235
Bydliště: LnS ---> Plzeň
15 502,- VK
Zasláno: čt 21. leden 2010 23:13
Jo tak dneska sem si revizorů užila až až...... nejdřív kontrola jízdenek v normálnim linkovym busu ..... potom v Plzni v tramvaji a nakonec navečer při cestě na bus ještě kontrola jízdenek na Zličíně ..... no po dnešnim dnu se budu léčit pěkně dlouho .... naštěstí jsem měla vše OK ..... ale vylekalo mě to teda pořádně d'oh!

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 21. únor 2010 17:34
Dneska jsem jel na černo v buse z Vyškova do Brna Magor
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: pá 19. listopad 2010 23:19
Docela se divím výsledkům tý ankety Shocked
Já teda jezdím po Praze MHD na černo VŽDY. Proč?
a) Protože "sockou" jako SŠ student co si sem tam přivydělá pár šupů jezdit musím.
b) Protože mě to, co jsem napsal v bodu a) opravdu netěší.
c) Netěší mě to hlavně proto že autem mi to trvá polovinu času. (1. hodina mi začíná v 7:30, MHD dojíždím hodinu)
d) Protože se mi nelíbilo čekat každý čtvrtrok hodinu ve frontě na něco, co vlastně nechci.
e) Protože OPENCARD.
f) Jezdím tak 3 roky, 4x sem cáloval pokutu => pořád se mi to vyplatí.
g) Nakonec je to tak i zábavnější Mr. Green

Právě včera jsem byl chycen. Nastoupil jsem do metra, jako vždy se rozhlídnu a vidím jednoho ve vedlejším vagónu. Fajn, buď vystoupí nebo půjde do vagónu ke mě. Když jsem viděl že míří do mého vagónu, vystoupil jsem, ale zmerčil mě Brick Wall . Tak jsem vzal nohy na ramena a hodlal pláchnout. jenže jsem si neuvědomil že mám v kapse u mikiny mobil. Asi po 5ti metrech mi vypadla a když jsem si to uvědomil, už jí měl v ruce ten štiplist a já musel uznat porážku. Evil or Very Mad Aspoň že na pád na tu žulu (nebo co to je) S75ka nemá sebemenší památku. Toť k ježdění na černo Mr. Green .

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 19. listopad 2010 23:37
Jsi mu měl jednu střelit za to že má drzost ti brát mobil a pokračovat dál ne? Anxious Já jsem teda jel metrem/tramvají už dostkrát, tak v 90% jsem měl lístek ale vážně nikdy mě revizor nekontroloval, ale když občas vidím co je to za srá.če tak pokutu bych si od nich dát teda nedal. Neutral

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: pá 19. listopad 2010 23:45
u nas je to takto: http://aktualne.centrum.sk/domov/doprava-a-bezpecnost/clanek.phtml?id=1152385
a ja na cierno nechodim... Very Happy

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: po 3. leden 2011 23:34
Tak jsem si hned po novém roce dal jeden eskalátor tak nějak rychleji... Magor

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 13. leden 2011 20:18
Možná to není tak úplně do tématu, ale jinej topic na MHD jsem nenašel..

Beate, taky takhle jezdíš? Mr. Green Mr. Green


(Otevřít a přehrát na YouTube)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 24. únor 2011 21:35
Nelíbí se mi tam jejich názor na autobusáky, kdyby seděli za volantem tak by změnili názor, jako když je posadili za volanty tahačů. když vás nikdo nechce pustit ze zastávky, tak si to prostě vynutíte, jinak by jste se nikam nedostali. Jen mne překvapuje že kapacita jejich kloubáku je jako naše "krátkého" busu. asi mají jiné normy nebo více sedaček na sezení. CITYbus mám 29 sedících a 99 stání, i více a to uvádí u kloubáku. Zajímavé že mají dvě varianty umístění motoru, u nás je jen úplně vzadu.
No a podmínky pro ježdění v Praze jsou podobné jako na testovací dráze Londýna Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jinak jsem inanku naučil jezdit na černo, ale nemohu prozradit jak, co když to čte nějaký revizor. Not Talking Not Talking Not Talking Shhh Shhh Shhh Dance Dance Dance Magor Magor Magor
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 4 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna