Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mobilní operátoři, volání, tarify...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 13:58
No přesně tak. Já si myslím, že to blokuje T-mobile schválně. Ale mohl by to udělat jako výhodu nad konkurencí.. Zas tolik telefonů to nepodporuje a ještě méně o tom lidí ví. Volání zadarmo ze zahraničí z nějakého hotelu nebo restaurace Smile

Ještě jsem přemýšleš, jestli to funguje jen díky nějaké detekci IP, jestli by nestačila nějaká VPN/proxy.. Ale zkoušejte to Laughing

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 21. září 2016 19:29
Tak jsem si dnes došel k operátorovi pro data zdarma. Koukal na to, jak těle na nová vrata. Žádné tajné heslo neslyšel. Ale nakonec to dobře dopadlo. Sice na ty 4 dny nevím, jak je smysluplně venku prostahuji, ale vypadá to hezky:
Obrázek
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 4. prosinec 2016 22:22
Tak jsem si na FB Oskarty stěžoval, že mi uprostřed noci budí SMSkama na nastavení internetu, i když mi internet funguje, v tý SMS jsou stejný nastavení, jako jsou uložený v telefonu, a kromě toho jsem ani v noci na internetu nebyl, protože telefon ležel na stole a už víc než 6 hodin byl připojený na wifi.
Řekli, že je to mrzí a mám napsat na nějaký mail. Tak jsem to samé popsal do mailu a po pár dnech přišla odpověď, že mi ta zpráva přišla proto, že jsem SIMku dal do telefonu, kde bylo nastavený špatný APN. d'oh!

Tak to asi jedině ve spánku. Nejspíš jsem náměsíčně dojel do vedlejšího města, vytáhl z krabičky špendlík na vyndání SIMky, pak šel na Aukro, tam objednal jiný LG G2 D802... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2016 01:04
tyhle sms se opravdu posilaji, pokud z tvojeho cisla chodi pozadavky na pripojeni se spatnym apn (protoze kdyz je v telefonu spatny a nejaky hyperaktivni mobil se zkousi pripojit treba jednou za par sekund, tak uz je to docela zbytecna zatez site...).
ale nechodi to hned, naposled co se mi to stalo tam bylo zpozdeni tusim den. ses si jisty ze si nedaval simku do jinyho telefonu? kde je treba apn pro tmobil? jenom tak bez duvodu se to neposila...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2016 08:49
Vůbec, SIMku jsem naposledy vyndaval před půl rokem, možná ještě dýl, a ani jsem tehdy nepřehrával ROM (kde by bylo defaultní APN).

Ty máš / měls G2, tobě se to nedělo?
Říkám si, jestli to náhodou nemá společnou příčinu s tím, když jsem měl BleskMobil bez datovýho tarifu s vypnutým mobilním připojením a občas náhodně mi chodilo, že jsem se připojil a bylo odečteno 20 Kč za den, a to i když jsem v tu chvíli byl na wifi. Think
Na druhou stranu, když jsem stejným způsobem používal Oskartu, tak nikdy tyhle zprávy nechodily. Až od doby, co mám data a vždycky až když jsem povolil mobilní připojení. Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2016 23:59
ja mam data porad zapnuty a obcas prehazuju jenom mezi ruznyma apn. ale tyhle sms mi nechodi.

kazdopadne v rodine bylo jedno htc, ktery i pri vypnutych datech na mobilu se pokouselo datovat a porad chodily sms o cerpani dat( na oskarte, uctovani za kb), ale vzdycky to bylo za nulu, protoze nic nestahl. uz si presne nepamatuju, co bylo v signalizaci, ale tusim ze nejaky connect request na data a za chvilicku zase disconnect od telefonu. takze telefon asi zjistil, ze ma mit data vypnuty, tak poslal siti, ze je vlastne nechce Very Happy proste si ty mobily delaji co chteji.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Veselé Vánoce!

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 3. březen 2017 15:33
cool, tak T-mobile asi začal poskytovat perzonalizované reklamy podle polohy zákazníka, nebo co... mojí ženě přišla SMS (na anonymní simkartu) že se má stavit v blízké pobočce v [maloměstě kde pracuje], a že si tam má dobít 400 a dostane 100 jako dárek... Jinak než podle toho na jaký vysílač bývá každý pracovní den připojená na to přijít nemohli, SIMku kupovala před lety na druhé straně republiky... Navíc SMS přišla když byla doma, desítky km daleko... což ukazuje na to, že uživatele nejen že sledují, ale že tyhle věci i ukládají a vyhodnocují...
Myslím, že T-Mobile chce vyhrát cenu velkého bratra... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 3. březen 2017 16:29
tak zacal je poskytovat, nebo sam vyuzivat? d'oh!

Dneska jsou informace o lidech asi to nejcennejsi s cim se da obchodovat, tka se neni cemu divit. Delaji to vsichni a kdo tvrdi ze ne tak to dela dvakrat tolik Laughing
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 3. březen 2017 17:46
jo, blbě jsem to napsal... sám využívat... ale k poskytování to je jen krůček...
no, ale kdyby to nedělali tak okatě... d'oh!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 3. březen 2017 19:36
dokud je to aspon na jejich pobocky, a nabidka ktera ti usetri prachy, tak proc ne Smile Hlavne to budou mit nekde v podminkach, jenze ty nikdo necte Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 16 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna