Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Mobilní operátoři, volání, tarify...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 25. březen 2019 07:47
Jasně, ale banky a to i ty malé mají síť kamenných poboček, bankomaty atd... nájmy a údržba taky něco stojí... Ta tabulka z wikipedie není moc dobře udělaná a je neaktuální a obsahuje jen málo firem... Viděl jsem podobnou tabulku, kde byly odhady kolik jaká firma platí na daních atd. do našeho rozpočtu a kolik vyvádí do zahraničí (bohužel daný článek v záplavě jiných nemůžu najít)... Protože když někdo provozuje pár serverů tak to je něco jiného než když třeba vyrábí auta a má desetitisíce zaměstnanců atd... Proto jsem použil příměr s bankami...

Je to pár let, ale dobře si to pamatuji - nebylo to možná ve stejný den, ale v rozmezí pár dnů... ale takovou věc museli nějakou dobu připravovat a muselo to být domluvené... Článků se o tom dá dohledat spoustu, a ne jen na Novinkách... třeba:

https://www.objevit.cz/co-kdyz-vycerpate-fup-u-t-mobilu-jste-bez-internetu-vodafonu-zaplatite-50-korun-t136460
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 25. březen 2019 22:06
Tak treba VF za poslednich 5 let zaplatil statu(na danich a za licence) 15mld, dalsich 15mld investoval do site. a na dividendach akcionarum výplatil jenom neco pres 2mld. A ceske firmy operatori vlastne ani nejsou (kdyz pomineme "nove" o2/cetin) , takze spojeni vyvadet do zahranici je trochu zcestne Smile
No nepamatujes si to Mr. Green :
02 červenec 2016
https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-operatori/o2-rusi-bezplatna-data.A160615_005405_mobilni-operatori_jm
podle clanku tmobil 2015 a VF zari 2017
https://www.lupa.cz/clanky/vodafone-to-zkousi-znovu-se-zpomalovanim-dat-po-vycerpani-fup-je-konec/
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 30. červenec 2019 16:55
Heh. Vždycky jsem myslel, že to počítadlo dat v telefonu se bude lišit jen o pár procent Shocked
A u firemní SIMky samozřejmě nemám možnost, jak zjistit aktuálně spotřebovaná, data kromě téhle SMSky. Rolling Eyes (A ta se tváří jako že 20 % z 1,5 GB je 70 MB Laughing )

Obrázek Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 30. červenec 2019 22:22
Počkat O2 furt má automatické dokupování balíčků internetu po vyčerpání FUPu? Myslel jsem že to všichni operátoři museli zrušit po tom co jim ČTÚ napařil pokuty... Think
Jinak já bych snad i věřil víc telefonu, když vidím ty jejich počty... ale zase bohužel účtují to podle sebe a ne podle počítadla v telefonu... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 31. červenec 2019 06:45
Mě na tom úplně nejvíc ale fascinuje, že jsem zkusil vytočit *11 a tam je pod číslem 5 zjištění datového limitu a tam mi to řeklo, že můj datový limit je 346 MB a zbývá orientačně 69 MB Shocked d'oh! Nevim, odkud se vzalo těch 346 Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 31. červenec 2019 10:13
2pipa: je pravda, že švagrovej se to taky automaticky dokupuje, když jí dojdou data.. běžně platí za telefon kolem 1400kč měsíčně.. ale je vidět, že to neplatí ona, ale platí to za ní tatínek Rolling Eyes Ze svý výplaty si skoro není schopná zaplatit ani naftu do auta, vždycky to nejdřív utratí za všechny možný píčoviny první týden a 14 dnů nemá peníze..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 31. červenec 2019 10:49
Mně teď došlo, že jsme vlastně byli dvakrát v Německu, a protože má Huawei tak geniální software na dvě věci, tak to v tom počítadle zřejmě neukazuje využitá data v roamingu. Ty se tam ukážou jenom, když je telefon fyzicky v roamingu, a pak zase nejde ukázat normálně využitá data. Laughing
Ale i tak jsem tam odhadem využil max 200 MB, když tomu google překladači hodně přidám, takže pořád jsem o třetinu dat mimo. Rolling Eyes

Možná bych měl zkusit ten limit překročit, jestli mi to v práci naúčtují, nebo jak. Tu SIMku jsem dostal stylem "tady máte SIMku, šéf rozhodl, že ji budete mít" a neřekli mi ani kolik minut na tom je, ani jaký data tam jsou... Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 23. říjen 2019 15:30
Poridil jsem si novy super tarif, neomezene uplne vsechno, volani, data, smsky.. maximalni rychlost.. necelych 900,- za mesic.

Je to u vodafonu.. jen v UK Mr. Green

Udelal jsem to proto, ze uz dva mesice se mi stalo, ze mi nestacilo mych 10GB mesicne.. a pak pres ty jejich dokupy jsem platil pres 900 :/
Tak jsem si rekl ze aspon nebudu muset nic resit Mr. Green
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 23. říjen 2019 18:49
To tě ostatní budou mít rádi - volání do zahraničí != roaming.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 24. říjen 2019 08:45
Samozřejmě mám i starý český číslo Smile jen nebudu nic platit
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 21 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna