Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pár vtipů pro zasmání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: st 14. květen 2008 09:42
Druhou část věty jsem pochopila - to je normální, ale nechápu co jsi tam chtěl v té osadě lovit??? Shocked
Varda Elisabeth

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 14. květen 2008 16:47
Já nic, já BF nehraju...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 21. květen 2008 22:06
Chlápek u holiče povídá: "Víte, vždycky mám problém dosáhnout hladkého vyholení takhle na bradě." - "Tak na to mám jednu věcičku," říká holič a podává pánovi malou dřevěnou kuličku, "dejte si to dopředu před dáseň." Chlápek si tedy kuličku dá do úst a holič ho začne holit, a opravdu, oholení je dokonalé. Chlápek se po chvilce mumlavě ptá: "A co kdybych tu kuličku spolknul?" - "Nic se neděje. Prostě ji zítra přineste jako to dělají všichni ostatní!"
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 22. květen 2008 07:40
Jede webmaster ve vlaku a slyší <td></td> … <td></td> … <td></td>

Webmaster jde severním polem do Microsoftu a klepe kosu <br /><br /><br />

Informatik je člověk, který se v potravinách diví, že kilo masa neváží 1024 gramů.

Programátor přijde na návštěvu ke kamarádovi – pianistovi oslavit koupi nového nástroje. Chodí okolo klavíru, prohlíží si ho a nakonec zhodnotí: „Nic moc. Jenom 84 kláves, z toho je půlka funkčních. A na klávesách nejsou popisky! Ale musím uznat, že ovládat Shift nohou je skutečně originální nápad.“

Manželka programátora vyšle svého chotě na nákup: „Kup dvě vejce a když budou mít párky, tak deset.“ Programátor vstoupí do obchodu: „Dobrý den, máte párky?“ „Ano.“ „Tak deset vajec.“

Sedí dva velmi smutní informatici v serverovně, příjde k nim třetí a ptá se: „Proč jste tak smutní?“ „No… včera jsme se trošku ožrali a měnili jsme hesla…“

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. květen 2008 14:19
MAO: ten první tady už byl... (pokračovalo to, že jede webmaster ve vlaku a na kolejích je sebevrah <head></head><body></body>, a pak, že jede webmaster v Pendolinu a slyší "<td></td> ... Parse error: parse error, unexpected '.' in engine.php on line 1483" Razz Mr. Green )
Zasláno: čt 22. květen 2008 19:14
Mr. Green Jsem koukal na Gmail a toto mě dostalo:
citace:
10. Je toto vše zadarmo?

Ano, je to tak. Možná to zní neuvěřitelně, ale toto vše děláme z lásky k lidem.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 25. květen 2008 21:14
Starý poštár odchádzal do dôchodku. Už roky roznášal po svojom rajóne
poštu, a tak ho všetci poznali. Prišiel jeho posledný pracovný deň.
Ľudia sa s nim lúčili. Jedna rodina mu dala kľúčenku, druha podarovala na pamiatku pero.
Odrazu zazvonil pri jedných dverách, otvorila prekrásna sexi blondínka,
vtiahla ho za ruku dovnútra, vyzliekla a strávili dve hodiny milovaním v
tých najnemožnejších akrobatických polohách. Potom si dali sprchu, senzačné
raňajky (vajíčko, slaninka, džús a všelijaké dobrôtky) a nakoniec mu
blondínka dala 5korún.
Ohromený poštár sa pýta: "Ako je to možné, že sa ku mne takto krásne správate, čo sa stalo?"
A blondínka odpovedá: "Včera som povedala manželovi, že náš poštár odchádza
do dôchodku, že by bolo dobre niečo mu dať na pamiatku.
A manžel odpovedal: "Ale, jebať ho ..... daj mu 5 korún". "No a raňajky to bol môj nápad".

Hrajú dve blondínky 'hádaj na co myslím'.
Prvá sa pýta: - Je to vec?
Druha odpovedá: - Áno.
Prvá pokracuje dalej: - Dá sa s tým telefonovat?
Druha odpovedá: - Jebe ti, s popolníkom?!
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 26. květen 2008 00:04
Povídají si tři dědouškové. První říká: "Mně se tak klepou ruce, že když jsme se dnes holil tak jsem si málem uřízl ucho." Druhý: "Mně se klepou ještě víc. Já jsem se ráno chtěl napít kafe a než jsemdal hrnek k ústům tak jsem ho vybryndal." A třetí na to: "No to nic není. Já jsem se chtěl ráno vyčurat a než jsem si ho vyndal, tak jsem se udělal."
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 27. květen 2008 16:13
http://www.ppv.cz/
Zasláno: út 10. červen 2008 17:09
Jde Topolánek s Paroubkem po silnici a najednou jim cestu zkříží brouček.Paroubek hned přiskočí a broučka rozmáčkne. Topolánek: "Co jsi to udělal? Nemůžeš zničit každého, kdo se nám postaví do cesty.Je demokracie a každý má právo jít svojí vlastní cestou.Jdou dál a najednou začne před nimi poskakovat žába.Topolánek zrychlí a jediným šlápnutím ji rozmáčkne na kaši. Paroubek nechápavě kroutí hlavou: Ale před chvílí jsi povídal, Že každý může jít svou vlastní cestou...!" Toplánek: " Ano, ale mají se plazit a ne vyskakovat!"
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 74 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna