Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Volby 2006

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Byli jste volit?

Hlasování není časově omezeno.
» Ano:
38% 38% [ 10 ]
Ne:
11% 11% [ 3 ]
Nemůžu, ale šel bych:
38% 38% [ 10 ]
Nemůžu a ani bych nešel:
11% 11% [ 3 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 23:34
lion: Tak to jsi trochu zaspal ne? Mr. Green
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 23:38
lukenet: ještě ne, ale už se chystám Mr. Green Stejně bych to tady být adminem raději zamkl, tohle téma nepřinese nic dobrého. A VSN bych přebarvil raději namodro Mr. Green Wink
Fuj, zasraná politika, nechme toho Anxious

feErda (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 60
Bydliště: Ostrava - Bělský les
10 075,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 23:40
tak teds me pobavil Laughing Applause
ale taky ybch to radsi zamkl... o politice a o nabozenstvi by se nemelo mluvit, tam kde se citite nejlip Smile
Jak se do lesa BANÍK, tak se z lesa... PI*OOO!

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK

paroubkův projev

Zasláno: ne 4. červen 2006 23:41
Kdo jste proti pravici (hlavně ti nadávající pod 1Cool.....Doporučuju pustit si projev paroubka tak 5x a přemýšlet o tom... A HLAVNĚ ZAPOMENOUT NA TO CO VÁM DOMA VYKLÁDAJÍ RODIČE....

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 23:43
2weitless: Tak bacha! Já neobhajuju nikoho, já nehlásám kdo je ten správnej. Mě se to zatím netýká.
Já jen nadavám a to jsem velmi rozhořčen, že házíš moraváky do jednoho pytle - to mě sere a sere mě to ať rozumím politice nebo ne. I kdyby mě bylo o 133 let víc a byl bych "moudrý jako Ty", tak bys mě nasral stejně.
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 23:43
lion: prezident nebránil vstupu do EU, jen kontroval nadšení politiků a snahu hned přejímat vše, co si EU vymyslela... EU je velice levicová se vším, co k tomu patří - centrální plánování, vydávání milionů zbytečných vyhlášek a podobně... Nebýt euroskeptiků, tak si bez dovolení EU ani neutřeme zadek. Věř mi, že zas tak moc nepřeháním.
A že za ČSSD nedocházelo k návratu zpět před rok 1989? Kolik Ti bylo, že o tom píšeš? Čteš noviny, posloucháš v televizi debaty politiků a podobně?
Vyjmenuju Ti jen pár případů, které nás před rok 1989 vrací:
- czechtek
- Špidlovy a Grossovy odposlechy
- zrušení pořadu Bez obalu na ČT
- vyhození policejní mluvčí Kosinové
atd.

Víš o těchto případech aspoň něco, nebo sis jen přečetl billboardy ODS mínus, které nechala ČSSD všude vylepit?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

feErda (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 60
Bydliště: Ostrava - Bělský les
10 075,- VK

Re: paroubkův projev

Zasláno: ne 4. červen 2006 23:44
fbio napsal:
Kdo jste proti pravici (hlavně ti nadávající pod 1Cool.....Doporučuju pustit si projev paroubka tak 5x a přemýšlet o tom... A HLAVNĚ ZAPOMENOUT NA TO CO VÁM DOMA VYKLÁDAJÍ RODIČE....

btw. ted nechapu proc rikate zapomenout co vam rikaji rodice, kdyz tu nekdo vehementne rika, ze rodice si tu dobu plne zazili a vi o cem mluvi (zde se nachazime v rozporu-> rodice zazili fakt hnusnou dobu, ale nemame je poslouchat kdyz opet preferuji cssd:)
Jak se do lesa BANÍK, tak se z lesa... PI*OOO!

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 23:44
lion napsal:
lukenet: ještě ne, ale už se chystám :mrgreen: Stejně bych to tady být adminem raději zamkl, tohle téma nepřinese nic dobrého. A VSN bych přebarvil raději namodro :mrgreen: :wink:
Fuj, zasraná politika, nechme toho 8-[
minimalne tak odbarvit, pac kazou barvu nekdo ma ;)

(pravda pomohlo by to, ta cervena je hrozna)
Obrázek

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 23:45
manas napsal:
2weitless: Tak bacha! Já neobhajuju nikoho, já nehlásám kdo je ten správnej. Mě se to zatím netýká.
Já jen nadavám a to jsem velmi rozhořčen, že házíš moraváky do jednoho pytle - to mě sere a sere mě to ať rozumím politice nebo ne. I kdyby mě bylo o 133 let víc a byl bych "moudrý jako Ty", tak bys mě nasral stejně.

Nic proti ikdyž nemůžeš zatím volit tak se tě to týká, žiješ tady a osud tohoto státu se týká všech co tu žijou

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: ne 4. červen 2006 23:47
lion napsal:
Weitlessi, měl bys uznat, že těmi nadávkami na Moravu jsi dost přestřelil. Mluvit se dá slušně, volit může každý koho chce (dokonce i po 8 letech vlády levice) a rozhodně bys neměl odsuzovat kohokoliv za jiný názor než máš ty. Tomu se říká demokracie, víš? Ale ty se chováš jako totální totalitní hovado Brick Wall Brick Wall Brick Wall
ČSSD vládla 8 let, ale nepostřehl jsem žádný návrat zpátky před rok 1989. Naopak, bývalý vůdce a zakladatel ODS, nynější "skvělý a nestranný" prezident Klaus se zuby nehty bránil vstupu do EU. Tohle bych považoval jako pokus o návrat do dob minulých, ne boj o svrchovanost.
A teď do mě...


Opět příspěvek kde nula k nule pojde. Co si mi tedy vysvětlil? Že za 8 let jsme se nedostali zpět před 1989? Tak to tedy smekám. Pray Super názor. Co se týče EU - ty jsi pocítil nějakou změnu, kromě modré značky na SPZ? ČR opravdu nebyla a doposud si troufám tvrdit není pořádně na EU připravená a milióny lidí v této republice o tom nemají ani šajn co to je EU a co nám to přinese-přináší. Co např. Euro? Máme na něj? Máme takovou životní úroveň, HDP, dluhy atd. abychom Eurem mohli platit? Dovedeš si představit tu hrůzu, až Euro spustí u nás a tady si vyděláš třeba 500 Eur a v sousedním Německu dostaneš 4000 Eur? Co myslíš, jak to bude u nás vypadat? jaké budou ceny? kdo u nás zažije cenový ráj? Češi rozhodně ne. Prostě se ukazuje, že EU zatím není tak mocná, jako přepovídali všichni dokola. Václav Klaus má takový přehled a rozum, jaký má málokdo v tomto státě. Já tomu člověku věřím a vím, že co dělá dělá s rozumem, což se o podvodníkovi z RaJe říct nedá. Ten totiž kvalitami, vystupováním a hlavně myšlením nedosahuje ani ke kotníkům Václava Klause. VK je náš prezident a reprezentuje naší zemi. Věřím mu, protože je ve světě brán za kapacitu. Za koho je brán Paroubek? Teď se nám celý svět směje a mají proč.

Co se týká zamykání fóra - politika patří na každý diskusní server a když je to diskusní server pro chlapy, tak by tady prostě měla být - někdo tu něco říkal o demokracii že? Zamykáním chcete snad zamáznout to, že nemáte argumenty, že se chcete schovat za zámek nebo je to jen nějaký manévr?
Příspěvek upravil 2× weitless, naposledy po 5. červen 2006 00:03.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 10 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna