Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Windows 10

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 14. duben 2017 12:07
To jsem si zas dal... Brick Wall
1) Kvůli vypnutýmu smartscreenu mi svítí nějaká přiblblá notifikace.
2) Nefunguje jakýkoliv vlastní nastavení pagefilu.
Jebat microsoft!
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 14. duben 2017 12:30
Ten smartscreen mi svítí akorát u Defenderu a ten má ikonku pořád schovanou, takže mi nevadí.
Ale ten pagefile, to je na pytel docela. Think
//a hele, mně přestal fungovat ten 15 let starý bluetooth modul Smile
Zasláno: út 18. duben 2017 23:39
Někdo někde psal, že mu připadá, že tenhle update Windows 10 je poprvé bez problémů. A mně zas připadá, že je to poprvé, co mám po updatu problémy. Jsou to jen kraviny, ale otravné.
- Neměly se instalovat už jednou odinstalované vestavěné programy. Mně se objevil OneDrive a i když jsem ho odinstaloval, tak v průzkumníku mám po straně stejně složku OneDrive.
- Po updatu zmizel ovládací panel od zvukovky Realteku, musel jsem přeinstalovat.
- Po updatu přestal fungovat Bluetooth modul, různé drivery nepomohly, probral se, když jsem všechny odinstaloval a znovu to připojil.
- Nějak divně se sesypaly drivery od grafiky (no jo, AMD), v nastavení nešlo vůbec vybrat rozlišení a třeba Dirt Rally se mi odmítalo spustit jinak než v okně, ani čistý reinstall driveru nepomohl. Přišlo to k sobě, když jsem v driveru grafiky nastavil, že se má použít škálování kartou.
- Dřív počítač vždycky viděl televizi na HDMI jako připojenou. Teď je odpojená a když se zapne, tak počítač zabimbá a blikne obrazovka (na TV se nic neobjeví, mám ji vypnutou přes Win-P). Fakt super, hlavně při hraní Dirt Rally před zatáčkou. Mr. Green
- na další věci určitě ještě přijdu.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 23. duben 2017 12:33
Pagefile se nějak opravil sám, už to běží OK.
Nicméně ta ikona defenderu mě mr*á.
S driverama nemám moc problémů, stačilo zahodit wifi od ralinku.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 1. květen 2017 23:21
Hm hmm, když kliknu na bezpečně odebrat flešku, tak prostě zmizí a už to vůbec nepíše "zařízení je možno odebrat". Tak nevím, jestli bug nebo featura.
Zasláno: čt 11. květen 2017 07:55
Ten Creators Update fakt nějak rozesral drivery. O víkendu jsem zjistil, že mi nefunguje zvuk přes HDMI, prostě vůbec nebyl zobrazený mezi zařízeními pro přehrávání. Přeinstaloval jsem drivery grafiky, zvuk HDMI se objevil a hrál, restartoval jsem počítač a zvuk zas pryč... Rolling Eyes Vyřešila to až totální odinstalace driveru přes DDU a nová instalace, pak už ten zvuk po restartu nemizel.

Jo a taky se mi furt nepovedlo vyřešit samoprobouzení počítače kvůli aktualizacím.
Dnes jsem zkusil tenhle postup, kde se to zakazuje asi na 5 různých místech (nastavení napájení, plánovač, oprávnění, místní zásady, údržba...), tak jsem zvědav, jestli to k něčemu bude.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 14:45
Kdo by chtěl levný Windows a/nebo Office, tak na aukru, za dvě kila, bez problémů funkční Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 15:18
Já mám Windows 10 fukční úplně zadarmo. Stačilo kdysi cracknout 7 a upgradovat. Embarassed
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 15:23
Za dvě kila nemusím vymýšlet kraviny z crackama a zkoušet Win 7, to za to stojí Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 3. listopad 2017 15:24
Ten office by možná stálo za hřích. Já mám zase že školy kdysi Windows 7. Zdarma. Prý snad i nějaká multilicence. Zatím nebyla šance vyzkoušet. Každopádně udělám plně funkční upgrade na Windows 10. Jediná nevýhoda je reinstall - nejdřív potřeba nainstalovat Windows 7 a teprve pak Windows 10. To je trošku nepraktické.

Jinak ten předmět, ke kterému to bylo, býk strašná nuda.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 4 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna