Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pár vtipů pro zasmání

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 136, 137, 138  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 11:30
Víte jak se souloží na fajku? Určitě se vám tato informace bude hodit na staré kolena.
Je to obměna profláknuté misionářské polohy, žena roztáhne a zvedne nohy, muž si na ni lehne, přiloží penis a prstem ho tam natlačí tak, jak se nacpává fajfka.

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:29
romulus napsal:
Výrok Bernieho Eckelstonea (prý vážně míněný) považuji jen za dobrý vtip:
"Ženy by měly být v bílém. Stejně jako ostatní domácí spotřebiče."


Ten vyrok byl myslem zcela vazne, Eckelstone je veliky sovinista. Taky z toho mel problemy......
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:35
romulus napsal:
Výrok Bernieho Eckelstonea (prý vážně míněný) považuji jen za dobrý vtip:
"Ženy by měly být v bílém. Stejně jako ostatní domácí spotřebiče."


On to řekl se mi zdá Denice Petrik ( bo jak se to píše ) žejo? Sem to tuším někde četl...
Příspěvek upravil 1× pecanz, naposledy st 24. srpen 2005 19:05.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:58
TaS napsal:
Vysoko vážený pán prezident,
Obraciam sa na Vás s prosbou o oslobodenie povinnej vojenskej služby, vzhľadom k obtiažnej rodinnej situácii, v ktorej sa nachádzam:
Mám 24 rokov a oženil som sa s vdovou vo veku 44 rokov. Moja manželka má dcéru vo veku 25 r.; zhodou okolností sa stalo, že s touto dcérou mojej manželky sa oženil môj otec, čím sa stal mojím zaťom, lebo si vzal moju dcéru.
V tejto súvislosti je moja dcéra zároveň i mojou macochou. Mojej manželke a mne sa v januári narodil syn; toto dieťa je bratom manželky môjho otca, teda jeho švagrom. Zároveň, ako brat mojej macochy, je i mojim strýkom, to znamená, že môj syn je mojim strýkom. Manželka môjho otca , teda moja dcéra, porodila na Veľkú noc chlapca, ktorý je zároveň mojim bratom, lebo je synom môjho otca, a zároveň i vnukom, pretože je synom dcéry mojej manželky.
Som teda bratom môjho vnuka a vzhľadom k tomu, že som manželom svokry otca tohoto dieťaťa, som teda v postavení otca svojho otce a zároveň i bratom jeho syna. Som teda sám sebe deduškom.
Z týchto dôvodov Vás, vážený pán prezident, prosím o odpustenie vojenskej služby, lebo, ako je známe, zákon nedovoľuje povolávať do armády zároveň deduška, otca i syna z jednej rodiny.
Verím, pán prezident, že prejavíte pochopenie pre moju situáciu.


cooool, super, LMAO, ROFL Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 13:06
Tři manželské páry mají zájem vstoupit do ortodoxní sekty, kde je podmínkou pro iniciaci čtrnáctidenní sexuální abstinence. Přijdou na přijímací pohovor a hlavní sektář se jich ptá, jestli dodrželi tuto podmínku.
První manžel odpovídá: „Jistě, bez problémů, naše víra je silnější než pudy.“
Druhy manžel odpovídá: „No druhý týden jsem si musel jít lehnout na gauč v obýváku, ale vydrželi jsme.“
Třetí manžel v rozpacích říká: „Ze začátku to šlo, ale před dvěma dny se manželka sehnula na polici pro plechovku s fazolemi, ta jí spadla a jak se pro ni ohnula, tak jsem se neovládnul...“
- „No ale to k nám nemůžete.“
- „Já jsem to tušil. My ostatně od té doby nesmíme ani do Delvity...“

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 17:57
Muž posílá manželce SMS: Jsem unavený, souložit nebudeme, jenom mi ho vykouříš.
Odpověď: Jsem taky unavená, vyhoň si ho do sklenice, vypiju si to ráno.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 3. říjen 2005 11:16
Jeden o tchýních:

Je večer, strašlivě prší... Najednou někdo zvoní... Muž jde otevřít a za dveřmi strašlivě promoklá tchýně a muž jí říká citlivým a laskavým tónem: "Maminko... Co tu tak stojíte v takovém dešti? Jste celá promoklá! Jděte raději domů..."
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK
Zasláno: so 8. říjen 2005 19:40
Sejdou se tři psi u veterináře - pitbull, ovčák a doga. Ovčák a Doga se ptaj Pitbulla: hele proč jsi tady?
Pitbull: ále. soused měl malý děcko,takovýho hajzla, pořád mě kopal a Tahal za uši, tak sem mu utrhnul nohu...... Twisted Evil
Na to ti dva psy: ty vole, a co s tebou bude??
Pitbull: No co, injekce a smrt....... Confused
A Pitbull se ptá Ovčáka, proč seš tu ty??
Ovčák:, ále, Poštačka na mě pořád házela noviny, tak sem jí jednou Chytil za ruku a utrhnul jí prsty..... Twisted Evil
Ti dva psi zase: ty vole.... a co s tebou bude??
Ovčák : No co, injekce a smrt.... Confused
Pitbull a ovčák se podívaj na dogu a ptaj se: a co ty, za co seš tu ty??
Doga: ále, moje panička pořád vytírala podlahu, prostě pořád vrtěla zadkem,tak sem jednou naběhnul a udělal jí to...
a ti dva: Tak to tě čeká injekce a smrt, co??
Doga: Néé, jenom obroušení drápků........ Slinták
ObrázekObrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 8. říjen 2005 20:00
Obchodní cestující je na služební cestě na Miami. Tolik se mu tam líbí, že zavolá šéfovi, že si bere 14 dní dovolenou a stráví ji tam. Po šéfově souhlasu píše svému nejlepšímu kamarádovi SMS: "Vezmi moji zenu a svou milenku a prilette za mnou na Miami. Poradne si to tu uzijeme.". Později mu dorazí odpověď: "Priletime s Tvoji zenou v utery v 12.20. Mimochodem, jak dlouho uz o nas vis?"

------------------------------------------------

"Pět let jsem si strašně přál mít motorku. Denně jsem se modlil k bohu, ale nic mi to nebylo platné. Pak jsem si ale uvědomil, že bůh takhle nepracuje a vyřešil to jinak. Motorku jsem ukradl a pak se modlil k bohu o odpuštění."
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: ne 9. říjen 2005 11:47
Paní vejde do lékárny a od lékárníka žádá jed.
"Vážená paní, na co vám ten jed bude?"
"Chci zabít svého manžela!"
"Ale já Vám nemůžu ten jed prodat, aby jste někoho zavraždila!"
Paní potom vytáhne z kabelky fotku na které je muž a žena v
jednoznačné pozici. Muž na fotce je její manžel, a žena na fotce je lékárníkova manželka....
Lékárník zdvihne fotografii a přikývne:
"Promiňte, nevěděl jsem, že máte recept!"

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vtipy a jiné legrácky
Strana 8 z 138




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna