Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Android

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 56, 57, 58  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 25. červenec 2016 14:45
Tak zkouším aplikaci Prisma to je ale porod...píše to furt, že jsou servery přetížené...a když se vám to povede, tak se to generuje strašně dlouho... ale běda, jak vám zhasne displej.... tak je vše nenávratně ztraceno a aplikace se nastartuje od znova... a aby tomu nebylo vše, tak když si dáte tu práci s tím že displej udržujete furt zapnutý, tak to dokončí generování a místo vaší fotky vám to ukáže její kousek zazoomovaný někde na nohy... wtf?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2016 12:40
Mně se to líbí jako nápad, ale ty filtry mi tam přijdou celkem na nic, nebo mi teda aspoň z mých obrázků nevypadlo nic, co by se mi fakt hodně líbilo + s tou přetížeností je zkoušení víc variant na hodně dlouho, trochu svižně fungují akorát ty černobílé filtry. A taky je na nic, že z toho leze jenom čtverec a že má rozlišení jen 1080×1080...

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Mimochodem, nemá někdo info, jak na tom chtějí vydělávat? Plánují, že je za pár miliard koupí Google, nebo chtějí prodávat uploadované fotky...?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2016 22:35
to mate z toho ze mate androida, na ios to beha od zacatku porad bleskurychle Mr. Green

ja nejdriv myslel ze budou chtit platit za odstraneni watermarku, ale ted uz to vypada ze je i defaultne vypnutej..
takze zbyva leda to ze by prevadeli i vetsin rozmery treba Smile a samozrejme, nakup googlem no Smile
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2016 23:23
dneska to už je taky v pohodě... už asi většina lidí zjistila, že to je blbost a nezatěžuje servery... Very Happy
Jinak jsem přišel proč se aplikace při zhasnutí displeje restartuje - stačí celé UI tabletu otočit na výšku a nepadá to...


Restartování aplikace bylo tím, že jsem to spouštěl na tabletu a tam jedou aplikace defaultně na šířku (samozřejmě, jak jinak - jen debil by to používal na výšku)... ona si sice Prisma vynutí zobrazení na výšku (jako už za tohle bych vraždil, aplikace by měly fungovat jak na šířku, tak na výšku) no ale když zhasne displej, tak se objeví odemykací obrazovka a ta je na šířku... no a při odemknutí si to Prisma zase překlopí na výšku, ale asi je z toho zmatená a restartuje se... ostatní problémy se vyřezávání nesmyslných částí obrázku se dneska už neobjevilo, tak nevím, čím to bylo... možná bordelem na přetíženém serveru? možná pomatením umělé intelligence neočekávaným natočením tabletu? Very Happy
ty vole, to programoval nějakej diletant... Laughing

P.S. nevim jak tohle, ale podobná služba https://deepart.io/ to dělá jak jste říkali - pokud chcete vyšší rozlišení, tak musíte zaplatit... a nebo třeba založí nějakou sociální síť jako instagram a budou mít příjem z reklam na ní... ne kecám, instagram výdělečný nebyl... akorát se nechal koupit facebookem... Very Happy Magor
Zasláno: so 30. červenec 2016 15:43
Hele, je něco jako ruská fonetická klávesnice i na Android? (fonetická klávesnice má stejné rozložení jak klávesnice česká - znaky latinky odpovídají stejně znějícím znakům azbuky). Nikde jsem nic takového neviděl... Na windows to mám a na psaní to je super... ale na tabletu často končím na tom, že musím procházet znak po znaku a hledám správné písmeno... Sad Jestli nic takového není, tak dá se nějak jednoduše rozložení klávesnice editovat? Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2016 16:03
Že jsi to ty, tak jsem zvednul telefon a nainstaloval ruštinu do Swiftkey a koukám, že se u ní pak dá vybrat i fonetické rozložení. Takže Switfkey. A určitě to umí i jiné. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2016 17:53
díky moc... Very Happy já právě našel na netu jen dotaz na androidfóru na který nikdo neodpověděl... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2016 08:30
...jsem tu nebol, sorry mno Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2016 20:30
Máte někdo zkušenosti s WhatsApp? Vybíjí baterku hodně jako (ostatní) aplikace Facebooku? Nějaké další poznatky? Nemám se to bát nainstalovat a svěřit jim svoje telefonní číslo? Smile
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2016 20:37
Ani jsem netušil, že to vlastní facebook... a zkušenosti s tím nemám... popravdě neznám nikoho, kdo to používá... Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 45 z 58




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna