Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 453, 454, 455 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 21. únor 2017 11:31
My máme hloupou TV HD ready (bohužel né fullHD), jen bych k tomu chtěl připojit RPi s KODI (ideálně asi RPi 2, ta už zvládá HD přehrávat v pohodě) přes HDMI. I když RPi 3 už cenově nevychází o moc dražší. To se dá ovládat přes ovladač k TV. Doufám, že to teda půjde i s naší TV Laughing A přes ethernet(nejdřív to tedy vyzkoušet přes Wifi) se napojit na router. Četl jsem, že router zvládá v pohodě datový tok 2,5MB/s do dvou počítačů a TV přes Wifi.

Nejlépe teda vychází koupit ten router od ASUS, podle popisu by měl splňovat vše, co bych chtěl a do něj napojit 2TB externí disk a udělat si to jako síťový úložiště.
https://www.asus.com/cz/Networking/DSLN17U/

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 21. únor 2017 12:19
Tak to jsem zvědavej, jak ti to bude fungovat. Ale v návodu je, že to umí Sambu a HDD do 3 TB, tak asi dobrý.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy út 21. únor 2017 12:40.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 21. únor 2017 12:38
Tak to mam pro tebe skvelou nabidku na odkup me stare full hd samsung telky LE 40b650 Mr. Green ze jsi to ty, tak ti za bura necham telku, xtreamer, a ten nas Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 22. duben 2017 13:12
Nějak mi nechce naskočit tablet. Zasekne se na startovacím nápisu Samsung... Dostanu se ale do recovery. Zkoušel jsem provést factory reset, zformátovat různé partitions, nahrát zálohu a znovu nahrát ROM a přijde mi, že se nic nestane... vyhodí to vždycky jen I/O Error... Ve filemanageru, co je v recovery se k těm souborům normálně dostanu a žádný formát je neovlivní...
nevíte někdo jak to spravit?

Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 22. duben 2017 13:41
A zkoušel ses k nim dostat přes MTP, pokud ho tvoje recovery umí? Neodešel čip s flash pamětí? Něco takovýho se imho stalo tátovo tabletu, akorát, že ten odmítal i nahrát nový firmware. (Prostě nahrál kus, pak provedl kontrolu a zahlásil error) Think


Já mám jiný dotaz. Jak dlouho má powerbanka udržet nabití? Mám tu 5200mAh banku od MS, co jsem dostal k předminulým Vánocům, a když ji nabiju, tak je asi za měsíc prázdná (za týden zhasne cca 1 signalizační dioda ze 4.) Není to nějak moc rychle?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 22. duben 2017 17:38
recovery není nahrané ve flash paměti? Jinak zkoušel jsem smazat některé soubory aplikací u kterých to píše chybu a bez problému... vyzkouším ještě najít kde jsou nějaké normální data jako třeba fotky a překopírovat to na SD kartu a zkontrolovat to, protože MTP moje recovery asi neumí...
Zasláno: so 22. duben 2017 21:43
No, tak ještě vyzkouším přehrát oficiální FW z PC a tím, že zaškrtnu "erase all nand"...

Jinak to s tou powerbankou asi tam jsou nanic články... ono se to časem vybíjí, ale aby se to úplně vybilo za měsíc to je moc... je taky možné, že ty články stárnou různou rychlostí a pak mají různou kapacitu a vybíjí se přes sebe, jak jeden má větší napětí jak druhý, který to dobíjí - jak jsem řešil o několik stránek zpět...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 22. duben 2017 23:21
Normálně ten tablet zkus přehrát ODINem. Na to mazání flash paměti v ODINu bacha, ať ti to nesmaže imei.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 22. duben 2017 23:36
Tablet bez telefonního modulu má IMEI? Very Happy
no, to jsem už vyzkoušel, normálně se to přehraje, odin napíše pass ale stejně to zůstane na starovací aimaci... a erase all nand nic nedělá... podle recovery tam jsou furt původní soubory...
teď zkouším v Odinu repartition...
//nefunguje...
//každopádně přehrání ROM funguje... obrazovka s nápisem Samsung je psána jiným fontem... to že to na ní zase zamrzne to je jiná...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 23. duben 2017 12:37
Sežeň si multifile ROM s PIT filem a přehraj to s tím.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 454 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna