Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Dacia Logan - web pro masochisty

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 24, 25, 26  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Vyplatí se koupě vozu Dacia Logan?

Hlasování není časově omezeno.
Jistě za ty peníze není lepší volba:
24% 24% [ 41 ]
» Koupit Logan jsou vyhozené peníze:
64% 64% [ 106 ]
Jak pro koho...:
10% 10% [ 18 ]
Celkem hlasů : 165 / Hlasujících: 33
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2006 00:35
2 zelenanana: už se mi opravdu nechce komentovat celý Tvůj výlev...

Já vám toho Logana fakt neberu. Celou dobu tu říkám, že mám svůj názor a vy se mi ho pořád snažíte vyvracet.

Padl tu názor o plné výbavě Loganu za 230.000, tak jsem jen odpověděl, že ojetina v té ceně je nesrovnatelně vybavenější.

Padl tu názor, že Logan má 4 roky (podle webu Renaultu ale jen 3) záruku a že se do já už nevím kolika desítek tisíc kilometrů na něm nic nepokazilo, tak já odpovídám, že jsem s už ojetým autem najezdil za 4 roky dalších 130000km s jen drobnými závadami. Máte někdo Logana s najetými 220000km? Víte jak pak bude vypadat?

Padla tu informace, že má Logan kufr 520l, tak si to zasloužilo kontrovat tím, že některá auta mají větší, s možností sklopit sedadla a díky 5 dvěřím přístupnější.

A tak bych mohl pokračovat. Přestaňte tu vyzdvihovat Logana a plivat na všechno ostatní a můžeme to tady vklidu ukončit. Každé auto má svoje a každý si může zvolit, co je pro něj lepší. Já mám asi 11. ojetinu (včetně škodovek ve svých začátcích) a dokud budu vědět co s penězi, tak u ojetin zůstanu.

A ty citace "zklamaných majitelů Xantií" co jsi nám sem pastl:

1) jak dokážeš, že je psali opravdu majitelé Xantií
2) jak dokážeš, že se o to auto starali, tak jak si zasloužilo - popisované chování při brždění svědčí o nějaké chybě hydrauliky, ke které samozřejmě při zanedbání údržby může dojít a řidič je na ni upozorněn kontrolkou. Pokud to ignoruje a dál s tím jezdí, tak ať se nediví, že si nabije hubu. Každé auto potřebuje údržbu (tlumiče, destičky, kapaliny apod.), nejen Xantia.

EDIT: a k tomu souložení na zadních sedačkách - aspoň se do Xantie někdy podívej... víš vůbec jaká je to třída?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2006 01:07
2zelenanana:No si noromalní???A jaký jsou podle tebe nejlepší auta?Že by jenom Logan? Shame on You

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2006 07:48
Pro westik a zelenanana a anonym: proč všichni píšete z jedné IP adresy 84.4*.1*5.**?? Není to infantilní se vydávat za víc lidí? Mr. Green Takhle to vypadá, že je Logaňáků v republice víc co? Wink
Příspěvek upravil 1× weitless, naposledy po 10. červenec 2006 10:08.

fergi (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2006 08:01
NO ja som spokojny mame vytunenu feliciu komby 1.3 GLXi facha to v poho vybava je na dobrej urovni a neraz sme na dialnici obehli aj niekolko milionovy mercedes, priestoru je pozehnane... Wink a co sa tyka Dacie logan tak ono to zavisi od toho kolko ma clovek LOVE bud si kupit za 240 000SKk Daciu alebo pohladat po bazaroch niake to BMW z roku 98/2000 v neporovnatelnej vybave Rolling Eyes Ja osobne by som Daciu asi nechcel ale je to tym ze som vydel bezpecnostne jazdy a tam ju prevrhli na bok v 60KM/h Mr. Green a co sa tyka spolahlivosti a nezavadovosti tak tu musi overit Ujo Cas Wink
U mna dacia dostala z 10 bodov 6. Wink

westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2006 09:15
romulus
jsou to odpovědi , ne vychvalování.
Záruka vozu DACIA

Od 1.5. 2005 byla prodloužena záruka vozu Dacia.

Záruka na celý vůz: 3 roky nebo 100.000 km. (co vyprší dříve).
Záruka na lak: 2 roky.
Záruka na neprorezavění karoserie: 6 let.
Zároveň poskytujeme za příplatek záruku Dacia Garance+ na 5 let nebo 100.000 km za 7.890,- Kč včetně DPH. Součástí této záruky jsou asistenční služby zahrnující, v případě poruchy, opravu na místě nebo odtažení do nejbližšího autorizovaného servisu. Tuto záruku je nutno uzavřít do 1 roku záruky.

vzhledem k tomu že jsme byli mezi prvními zákazníky , byla pro nás akce podobná a mám opravdu 4 roky ....

sklopení sedaček , logan nemá 5 té dveře ,kufr je 510 l, sklopením sedaček by se nic nevyřešilo,opěradlo lze vyndat a sedák sklopit,
.............................................
fergi

budeš tak hodný a dáš mi ten odkaz, kde si to viděl jak se převrátil ? Budu Ti velmi zavázán,
......................................................

weitless

což tak zákon na ochranu osobních dat?
pane Webmastere. Zveřejnění IP je krutý přestupek etiky na netu !!! Umožňujete tím hackerům útok na uživatele IP adresy

podmínky jsem porušil?
Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.
....................................................................................................

Nemá cenu tu dále rozvijet cokoliv, možná bych se dozvěděl ,že i bazarová TV je lepší než nová........
Nikdo vám tu představu lepšího auta nebere, jste spokojení tak by to mělo být, pokud jsem někoho urazil ,naštval omlouvám se. Já jsem taky spokojen a
nejsem tak chudý abych si kupoval použité věci
Zasláno: po 10. červenec 2006 10:17
weitless napsal:
Pro westik a zelenanana a anonym: proč všichni píšete z jedné IP adresy 84.4*.1*5.**?? Není to infantilní se vydávat za víc lidí? Mr. Green Takhle to vypadá, že je Logaňáků v republice víc co? Wink


děkuji, že již nedochází porušení zákona

http://www.sagit.cz/pages/sbirkatxt.asp?zdroj=sb04439&cd=76&typ=r

439

ZÁKON
ze dne 24. června 2004,
kterým se mění zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů

fergi (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2006 10:35
westik napsal:
romulus

fergi

budeš tak hodný a dáš mi ten odkaz, kde si to viděl jak se převrátil ? Budu Ti velmi zavázán,



niektory z nas citaju este aj noviny Mr. Green To vsetci vysite na tom nete 24H dnne? Mr. Green

westik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 66
Bydliště: PRAHA
10 075,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2006 11:32
a které máš na mysli? ty noviny, mě by to fakt zajímalo , když tvrdíš jak si viděl že se převraci .....nebyly víc než rok staré?

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2006 13:53
Applause tak to jsem ještě fakt neviděl... sry westiku, ale je to fakt kravina, vydávat se za víc lidí Mr. Green
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: po 10. červenec 2006 14:02
To víš nějak to tu nafouknout musel.... Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 18 z 26




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna