Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jágr špatně zaparkoval a dostane nejvyšší trest!

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Měl by se za parkování na místě pro invalidy odebírat řídičský průkaz?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, je to sobecké:
17% 17% [ 3 ]
» Ne, řešil bych to pokutou:
76% 76% [ 13 ]
Neřídím, nezajímám se o to:
5% 5% [ 1 ]
Celkem hlasů : 17 / Hlasujících: 17
weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK

Jágr špatně zaparkoval a dostane nejvyšší trest!

Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:20
TV Nova načapala Jaromíra Jágra, jak v nočních hodinách zaparkoval svůj automobil na místě pro invalidy. V nové reality show České Republiky s názvem "Padni komu padni", se týmy redaktorů a novinářů denně vrhají do nelehké práce investigativních žurnalistů ve snaze donést do svých mateřských redakcí další skalpy. Můžeme spekulovat, jestli Jágr zaparkoval vědomě nebo nevědomě na místě pro invalidy, ale je trest odebrání řidičského průkazu na dobu 6-12 měsíců přiměřený za tento přestupek?

Já tvrdím, že ve tmě se může stát cokoliv a zaparkování na místě pro invalidy je snažší, než potkat v cikánské čtvrti policistu. Proto říkám, že takový trest bych hodnotil pouze pokutou a ne odebráním řidičského průkazu. Možná chtěl ale Jarda po vzoru policejního prezidenta vyzkoušet, jestli mu vyjde samouložení si trestu a omluvy před celým národem a ejhle....v této republice není dáno každému stejným dílem. Takže Jardo, sorry, ale musíš být ještě výš než jsi.
Příspěvek upravil 1× weitless, naposledy čt 27. červenec 2006 21:34.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:24
Úmyslné zastavení na místě pro invalidy je sobecké, ale není zas tak těžko pochopitelné, že se někdo přehlédne a udělá to neúmyslně. Pak je to podle mě na pokutu a třeba i nějaké body. Ne na okamžité odebrání řidičáku. To snad nemyslí vážně?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:24
Pokud tam fakt parkoval tak by trest samozrejme mel dostat, ale sebrani ridicaku je opradu podle me docela moc. Myslim ze sou zavaznejsi prestupky trestany mirneji... Rolling Eyes
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:27
Když bych tam zaparkoval já, tak mě nova nenatočí.. Rolling Eyes A to mam nejvíc příspěvků na VSN...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:31
To viš, svět je nepravedlivy... Celebrity ty se maj Crying or Very sad
Veselé Vánoce!

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:31
Poliši jsou de****vé. Tohle je úplně jasný, to místo pro invalidy bylo označený zašlou barvou, která se dá úplně v pohodě přehlídnout. A NOVA mě s tím špehováním začíná pěkně sr*t... Brick Wall
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:31
Tady nejde o to, že to byl Jágr. Jde o to, že to je nesmyslnej zákon podobně jako když zapomeneš rozsvítit světla za jízdy. proč bych za to měl mít body pryč? nebo když doma zapomenu doklady!!! To se přece může stát a nevím, proč bych se měl cítit nějak blbě pokud mě zastaví policista, potažmo za to dostat několikatisícovou pokutu!!!!! No kde to jsme???? KOCOURKOV a už dlouho!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:33
Česko, blízký východ.. bla bla bla bla bla, já už sem nebudu asi chodit, protože mě začíná pěkně s*át, jak furt probíráme tyhle pi*oviny, který jsou nakonec stejně k ničemu! Pryč jsou ty časy, co se tu řešily normální věci...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

black_hawk (0)
Anonymní




0,- VK

Kurva

Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:43
Jagr je k***a, parkuje na miste pro nase nejubozejsi a jeste se trapne vymlouva, ze to nevidel ... - meli ho pres noc nechat na cele predbezneho zadrzeni Smile
Edit: Bugi

jEN JA (0)
Anonymní




0,- VK

JA

Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:58
hele lidi proc vsichni fandite jardovi at se na ne v****e kdyz dneska na diskusi IDNES u policajta vsichni zadali nejtvrdsi postih ... skoro zastreleni ?Smile v cem je tojine Smile a mimochodem ja obema toho pul roku bez papiru (aneb jak se rika u nas budo mit noty na pul jaru v cistirne) preju
Dance
Edit: Bugi

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna