Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

není nad to mít tchýni 700km daleko

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Tchýně
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 1. únor 2007 20:00
Tyjo, tohle se mi jeste nestalo, ted navic ten prispevek nemuzu najit.. jak jsi tam psal o costa-rice.. nechápu

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 1. únor 2007 20:02
je to nástěnka- sraz vsn-mapa, zatím diskuze

http://fandove.surfer.cz/vysemnesmite/forum/viewtopic.php?t=1424

nejsi ani první ani poslední, komu se to stalo. taky mě to kdysi postihlo
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 3. únor 2007 13:23
Tchýně bydlí přes silnici a 80 km daleko. Mr. Green Poslední dobou jsem si všiml, že když mám na co, tak se vymluvím a pošlu k ní děti s manželkou samotný.
To šišlání na děti mě taky vytáčí. U syna jsem to všem dopředu řekl a dali docela pokoj. Ale u dcery to tchýně nechce pochopit. Jenže si ji nechci rozkmotřit, takže jí to bude muset říct manželka. Jestli si to vůbec uvědomí. Nechci aby měla dojem, že ji štvu proti její vlastní mámě. Zvlášť když jí vděčíme opravdu za hodně.
Poslední dobou mě taky tchýňovi (to je výraz k knížky Cvokyně od Evy Hauserové) štvou tím, jak nadávají na náš byt. Přitom dobře vědí, jak ten byt vypadal v době, kdy jsme ho kupovali a že nemám sílu, čas ani prostředky na to, abych ten současný stav změnil. Evil or Very Mad
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 5. únor 2007 10:49
Když jsem bydleli u mých rodičů, tak jsem veškeré spory řešil já! Bylo to lepší. Když to pak naši měli přes město, tak to bylo lepší, ale stále blízko. Nyní je již klid, ale zas to bylo lepší než to co je doma nyní! Jeden si holt nevybere! všude nějaký problém!! Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: út 3. duben 2007 15:00
Nemůžu nereagovat aspoň povolim ,pojišťovák,. Mám tchýni 2km blízko (protože daleko se může napsat až při 1000 km) a doma ji mám KAŽDÝ DEN 2 až 3 hodiny. Je to prostě manželčin koníček. Trumfne mě někdo ať si nemusím připadat jako největší zoufalec?

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 3. duben 2007 15:09
Kolegyně je na tom hůře! Tchýně k nim přijela jen na návštěvu a již je tam pomalu déle než rusáci byli u nás! Mr. Green Si nedělám prdel!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 3. duben 2007 19:44
Brick Wall Brick Wall Brick Wall Brick Wall Brick Wall

trumfnu tě ve vzdálenosti. ta moje bydlí jen 35 metrů, ale skoro o ní nevím. je to ten domek s červenou střechou na sever od mého domu
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 3. duben 2007 21:39
Teď se dívám, Drutku, že to máš do Polska opravdu co by kamenem dohodil Think

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 4. duben 2007 21:56
vzdušnou čarou asi 150m
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Akellas (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 6
Bydliště: kousek od Žatce
10 000,- VK
Zasláno: so 2. červen 2007 19:11
Tchýni mám o 5 baráků dál, ale od té doby, co je v důchodu je to pohoda. Většinou k nám chodí, když jsem v zaměstnání (neplést si s prací), a tak to jde. Jinak bych to asi těžko rozdýchával. Snad s kyslíkovou maskou na ksichtě. Mr. Green
Lepší vládnout v pekle než sloužit v nebi

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Tchýně
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna