ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Zahájení živého provozu Vysemnesmíte.cz

13. srpna 2005, Radim Zeman
Vážení pánové a je to zde. Konečně dnešním dnem spouštíme webovou část stránek www.vysemnesmite.cz, která zatím citelně chyběla pro úplné fungování celého chlapského portálu. Od dnešního dne zde tedy budete nacházet články ze všech odvětví blízkých mužského zájmu.

Co začátkem napsat o tomto webu? Možná je již z názvu a grafické stránky patrné, že tyto stránky jsou zaměřeny na tvrdší pohlaví (jak krásný dvojsmysl) a proto zde ženám pšenka příliš nepokvete. Ano. Může se to zdát sobecké a příliš macho, ale je to skutečně tak a my to do budoucna nehodláme příliš měnit ;o). Proč bychom my, kluci, chlapi, pánové, borci, bejci, kohouti, řízci, volové a vůbec všichni, kterým příroda nadělila koule, nemohli mít pouze čistě náš, chlapský svět kdesi v malé české zemičce na malém českém internetu? Mohli! A tohle je důkaz. Musím zde ještě zdůraznit, že sami proti ženám nic nemáme a dokonce jsme si některé nastěhovali do bytů a domů, milujeme je, máme je rádi a někdy je dokonce i chápeme. Náš zájem o ženy je dokonce vítané téma na našem diskusním fóru. V každém z nás ale je stále kus kluka a občas potřebujeme ventilovat a probírat své chlapské věci a problémy mezi sobě rovnými.

Kdo má stále číst ženské slinty a bláboly (..."kolik si zhubla po tom dietním přípravku?.... viděla jsem nádherné lodičky ve slevě...") na diskusních fórech, chatech a jiných online médiích? Když se s nimi snažíte bavit, stejně časem sklouznete k nějaké typicky chlapské otázce a spousta z nich, žen, vás nepochopí a ihned zatratí. Na vysemnesmite.cz se vám to nikdy nestane. Tady můžete diskutovat o čemkoliv, co vás alespoň trochu zajímá ve zvolených kategoriích, kterými jsme snad obsáhli většinu chlapských zájmů (pouze prezentace pornografie a fanatického propagování rasismu zde vidět nechceme).Jsme stejní chlapi jako vy všichni ostatní se všemi, pro ženy tolik nepochopitelnými přednostmi, jakými jsou hlasité říhání a plynatost ;o) (vždyť co je lepší než pořádná prda že), neochota se holit, neochota navštěvovat divadla, výprodeje a setkání s jejími rodiči. Máme stejné zážitky s našimi manželkami jako vy pánové. Všichni jsme si užili své první lásky. Své druhé lásky, své třetí lásky apod. Všichni doma musíme měnit žárovky a dělat typicky mužské práce. Tak proč si o tom všem nepokecat pouze mezi svými, bez dohledu našich žen, milenek, přítelkyň a kamarádek.Na závěr, mi pánové dovolte vám poděkovat, za vaši otevřenost a ochotu, sdílet s námi všemi vaše životní příběhy. Jenom díky vám se bude naše komunita rozrůstat a VySemNesmíte.cz se tak stane největším chlapským portálem na českém a slovenském internetu.


Vzkaz ženám, které se zde z nějakého důvodu ocitly: Berte nás prosím takové, jací jsme i s chybami, které máme a nesnažte se nám vymlouvat naše nápady a životní názory. Je to zbytečné a pouze tím zvyšujete naší hladinu vařící se krve, zbytečně nám potom nabíhají žíly na spáncích a vy jste tak svědky několika nemilých slov, které ze sebe, věřte nám, vypouštíme velmi neradi a pouze na svojí obranu. Tento web raději ve vlastním zájmu rychle opusťte, nebo některé zde citované věty ve vás mohou zanechat životní následky.


Autor
Radim Zeman
Radim Zeman
Vydáno 13. srpna 2005
Sekce: Z redakce
Zobrazeno 4719×
Počet příspěvků v diskusi: 16 Zobrazit diskuzi
Průměrné hodnocení: hodnoceni 5 (hodnoceno 1×)
16.08.2006 17:32krrttekZobrazit občas :wink:
14.08.2006 15:13lukenetZobrazit Používá se :wink:
14.08.2006 15:12drutekZobrazit no je pravda , že je toho tady až moc, ale jinak fajn pokec. a jeden dotaz: [-X proč…
21.08.2005 13:20sapZobrazit Jj, taky jsem se vratil a cumim jak puk. Malem jsem tady zabloudil... :) Super :!:
20.08.2005 18:02pecanzZobrazit Tak ted sem dojel z dovolené a hned taková supr správa! Díky.
» Zobrazit fórum | Poslat příspěvek

© 2005 - 2020 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.