Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ako zabudnuť ?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 21:29
nooo tak to pujde uplne samo Mr. Green . no a kdyz to nezabere tak udelala velkou chybu protoze jak to tak pozoruju tak sem se kvuli ni celkem zmenil Cool

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 21:34
No jestli myslíš že k lepšímu tak to je jedině dobře, jí může vrtat proč po ní nejedeš a při tom třeba zjistí, že jsi vlastně pro ní úplnej ideál Mr. Green je dobrý občas něco trošku hrát Wink jestli jsi neviděl film Svatý s Valem Kilmerem tak na to mrkni Mr. Green páč ten tam po ní jede tak, že ona ani ve finále nepozná, že jí vlastně ukecal Mr. Green (není to slaďák, je to akční film, neboj) Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 21:37
jj asi sem to videl, moc si to uz nepamatuju neni to o takovym manikovy z cirkevni internatni skoly co delal ruzny loupeze? jestli je to vono tak to byl celkem dobrej film
PS: samozdrejme ze k lepsimu a ted sem si rekl ze se pokusim si omezit svou zivotni lasku (pocitac Mr. Green ) a zacnu trochu sportovat, ale co cert nechtel kolo sem pichl, posilovaci vez je nejaka dodrbana a dneska sem hral bowling a mam oteklej palec Very Happy )

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 21:49
to Master: jojo, to je ono! Mr. Green tam se mě hrozně líbí jak on to tam na ní tak dokonale hraje, že je ona ochotná s ním vlézt do postele hodinu po tom co se s ním seznámí, prostě génius Mr. Green

já jsem nikdy teda tohle nezažila, mě nikdy nikdo nechtěl tak jsem si musela ty kluky balit sama, jinak bych byla asi do smrti sama Mr. Green ale 4 roky na intru se samejma holkama mě naučily 4 základní věci. Konkrétní příklady:
1) nikdy je nezajímá ten kterej po ní jede, ale vždycky mele o tom, kterej se o ní vůbec nezajímá, něco jako: ten je snad teplej, ani se na mě nepodívá; většinou po něm začala jet sama aby ho poznala a pak skončili spolu, chodí spolu dodneška pokud vím.
2) nikdy není pravda že vošklivý kluci nemaj nárok - nejhezčí holka ze školy (třeťanda), chodila s mým spolužákem (když jsme byli v prváku), ač byl dost neesteticky vypadající, ale POSLOCHAL JÍ A POVÍDAL SI S NÍ. Jí bylo fuk o čem, stačilo jí když viděla, že na ní kouká a přikyvuje (i když třebas vůbec nevěděl o čem ona to mektá)
3) dost často pěkný holky chodili s obyčejnejma klukama bez jakýkoli "image" aby si je mohly "dotvořit," ale pak zjistili že jsou super takový jaký jsou a byli s nima spokojený i když chodili trochu rozcuchaný a měli každou ponožku jinou Mr. Green
4) alkohol dost pomáhá Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 21:53
Smile takze staci abych zapracoval na bodu c.1 (to mam nakoupit aji ruzovy tricka? Very Happy) a sem idealni partner Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 21:54
nebo si nakup hodně chlastu Cool

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 21:57
Slinták správně krtečku Slinták

to Master1: já neříkám že to zabere, ale rozhodně to má větší šanci na úspěch než za ňou pálit a slintat si na boty vždycky když je nablízku Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 22:00
krrttek: a pak si nikdo nebude nic pamatovat, že? Think
Ale možná proto mi tak trvalo si někoho najít. Protože na chlast nejsem... No, ale teď je to dobrý, teď by mně Markét nejraději zaškrtila za každou kapku, co si kdy dam (naposled jsem měl..hm.. minulý velikonoce a moc velkou radost z toho neměla Smile )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 19. květen 2007 11:37
Hm, 4 kroky k úspechu, tak sa na chvíľu majte idem do obchodu nakúpiť ružové tričká, ružové boxerky a kopu chlastu Razz Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: so 19. květen 2007 14:31
borix napsal:
... ružové boxerky ...

a co ruzove slipy? Laughing Laughing Laughing

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 5 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna