Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Anální sex?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami

Už jste někdy s partnerkou/partnerem provozovali anální sex?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, často:
4% 4% [ 2 ]
Ano, zkusil jsem to:
34% 34% [ 14 ]
Ne, ale chtěl bych:
39% 39% [ 16 ]
Ne, a ani nechci:
21% 21% [ 9 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 09:14
Přátelé, bavíte se o análním sexu aktivním nebo pasivním? Mr. Green

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 09:30
weitless: Ty mě snad donutíš napsat odvolávám co sem slíbyl slibuji co sem osvolal nebo jak to bylo. V každém případě je dobře pokud si má někdo udělat vlatní názor mít proti sobě oponenta takže za to ti dík.

Sape: Uz se bojim jestli to nepřesolíš ale jinak vyprávěj přeháněj sem jedno ucho

Marku: Tím myslíš že si svého kulíka nechám osedlat. Mno my jak sme s mámou oba přez centi tak mě ani nenepadlo že se to dá udělat i takhle Ale pokud se s tímhle sexíčkem začíná je to pro dívku možná lepší než klasika takže dík za připomenutí.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 17:52
Rada za všechny:kdo maže ten jede! a tady to platí dvojnásob!!!!! a hlavně při tom roztahování pomalinku a opatrně, nevím jak u vás ale ta moje to nemusí zrovna moc do hloubky...
on les aura!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 10:15
Takhle ať si to sebe strkaj buzeranti, já po tom nějak neprahnu...

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 13:42
Já jsem to nikdy nezkoušel a ani po tom netoužím... Sick
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

zazitek

Zasláno: ne 11. září 2005 11:41
Dotaz:
Je to pro zenskou opravdu tak supr pocit nebo je to spis vymysl chlapu?

Ciste teoreticky jde u sexu o drazdeni nervovejch zakonceni, takze v zadecku to asi lepsi nez v muslicce pro tu slecnu nebude - nebo se pletu?

Leda ze by tam hrala roli psychika (prekroceni tabu), coz je asi hodne individualni... Osobne s tim zadnou zkusenost nemam, ale kdyz se o tom nekdo zmini, vsechny holky co znam ohrnou nos.

Bob

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: zazitek

Zasláno: ne 11. září 2005 12:04
Bob napsal:
Dotaz:
Je to pro zenskou opravdu tak supr pocit nebo je to spis vymysl chlapu?

Ciste teoreticky jde u sexu o drazdeni nervovejch zakonceni, takze v zadecku to asi lepsi nez v muslicce pro tu slecnu nebude - nebo se pletu?

Leda ze by tam hrala roli psychika (prekroceni tabu), coz je asi hodne individualni... Osobne s tim zadnou zkusenost nemam, ale kdyz se o tom nekdo zmini, vsechny holky co znam ohrnou nos.

Bob

Tady jde spíš o vzrušení než nervová zakončení .. Smile Mě třeba když moje slečna líbá na krku tak to je mnohdy lepší než sex ... Wink

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 16:45
V analnom otvore je mnozstvo nervovych zakonceni,ktore su po prekonani pociatocnej bolesti vzrusujuce...pre mnohe zeny je analny styk vzrusujucejsi,ako normalny....takze si vedla.

Anonymní (0)





0,- VK

Re: zazitek

Zasláno: ne 11. září 2005 16:49
Mark Pawl napsal:
Bob napsal:
Dotaz:
Je to pro zenskou opravdu tak supr pocit nebo je to spis vymysl chlapu?

Ciste teoreticky jde u sexu o drazdeni nervovejch zakonceni, takze v zadecku to asi lepsi nez v muslicce pro tu slecnu nebude - nebo se pletu?

Leda ze by tam hrala roli psychika (prekroceni tabu), coz je asi hodne individualni... Osobne s tim zadnou zkusenost nemam, ale kdyz se o tom nekdo zmini, vsechny holky co znam ohrnou nos.

Bob

Tady jde spíš o vzrušení než nervová zakončení .. Smile Mě třeba když moje slečna líbá na krku tak to je mnohdy lepší než sex ... Wink


Aha. Tak z tohohle pohledu bych to dokazal pochopit. Tzn. mohou mit nebo spis jestli mivaji (dnes uz je totiz mozne vsechno Smile zeny opravdovy orgasmus pri analnim drazdeni?

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 16:51
Ano,mozu mat a aj mavaju.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 3 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna