Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Baros

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK

Baros

Zasláno: pá 19. srpen 2005 10:24
Narodil sem se v roce 1986 v Brně, kde pořád bydlím a zřejmě bydlet budu pořád, Brno bych nikdy nevyměnil. Mezi mé koníčky patří sport(fotbal, hokej), kurzové sázení(už je ze mě závislák), četba(klasické romány, ale i lit. faktu nebo válečné romány), hudba (hlavně rock-Nirvana, Beatles, Rammstein...ale na uklidnění třeba i Bob Marley), pivo(už je ze mě taky závislák), ale i třeba hospodské hry jako stolní fotbálek, kulečník, šipky nebo drobný hazard jako Black Jack či Poker s kámošama. Co bych vám dál povídal, nic mě nenapadá...když vás bude něco ještě zajímat, jako, že asi ne, tak se ptejte...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 19:14
Co ženský? Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 10:15
Ženský? V tuto chvíli mám ženskou, co bydlí 117km od Brna v Hranicích na Moravě, v Brně akorát studuje, takže se s ňou vidím přes školní rok, ale musí na víkendy dom a přes prázdniny sem se s ňou viděl taky jenom sporadicky. Vážně uvažuju o změně....

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 13:33
Na co sázíš a v jaké sázkové kanceláři? Jaká je tvá největší výhra? Já sázím převážně na hokej, fotbal a tenis, zatím skoro bez úspěchu. Jo a sázím v Sazce, 10 nebo 20 Kc na tiket.
Mlč a nic se ti nestane!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 13:53
Dřív sem sázel u Sazky, ale ani nevím pořádně proč nějak se mi to tam znelíbilo, teďka naprosto výhradně u Tipsportu a téměř výhradně na fotbal. Já sázím hlavně pro radost kolem 20ti - 30ti korun a na zápasy, který jsou víceméně aspoň trochu pravděpodobný. Takže nějaký megavýhry rozhodně nehrozí. Nejvíc sem vyhrál kolem 400, ale teďka v poslední době se mi celkem zadařilo a dva dny po sobě sem vyhrál. Ale jinak celkově na tom nejsem nějak extra, spíš tak ani v plusu ani v minusu.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 17:06
Otec už několikrát vyhrál v Tipsportu vždycky něco kolem 20k. Ne že by se tím živil, ale občas si zajede do Španělska, Itálie etc. Asi si od něj nechám posílat tipy. Wink
Co Tvoje plány do budoucnosti?
P.S.: vidíš, a Ty jsi měl strach, že se o Tebe nebude nikdo zajímat. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 18:39
Já nejsem úplně rozhodnutej co do budoucna, teď budu dělat asi rok jazykovku angličtinu a pak zřejmě filozofickou fakultu jestli se dostanu. Ale až vystuduju nebo nevystuduju, kdo ví co pak? No určitě nějaká práce...nebo zelený mozky?
Zasláno: so 20. srpen 2005 18:42
[quote="Bugi"]Otec už několikrát vyhrál v Tipsportu vždycky něco kolem 20k.

Počkej to vyhrával vždycky 20 korun a jezdil za to do španělska??? Smile Ses asi překlepl...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 19:11
20k = 20000,- a ne 20,- Kč. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 19:14
Bugi napsal:
20k = 20000,- a ne 20,- Kč. Mr. Green


No dobře, ok.. Laughing

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna