Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Anální sex?

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami

Už jste někdy s partnerkou/partnerem provozovali anální sex?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, často:
4% 4% [ 2 ]
Ano, zkusil jsem to:
34% 34% [ 14 ]
Ne, ale chtěl bych:
39% 39% [ 16 ]
Ne, a ani nechci:
21% 21% [ 9 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
Ex_Bill (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 26
Bydliště: Most
10 000,- VK

Anální sex?

Zasláno: st 24. srpen 2005 00:16
No, pro někoho trošku nechutné téma... Ale to ať posoudí moderátoři Laughing
Jinak pište proč jste to už dělali, a nebo proč byste do toho za žádnou cenu nešli Wink

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 08:04
Wink Whistle Dance Shhh ...mlask

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:02
Mno,mozem iba odporucit Wink

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:23
Mno, ale s tím partnerem to může bolet, ne? Rolling Eyes Think Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 12:26
No když už se přiznalo vedení. Beztrestně bez ochrany a až dokonce Mlask
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 13:10
otesánek napsal:
No když už se přiznalo vedení. Beztrestně bez ochrany a až dokonce Mlask


Yes,moja rec Mr. Green

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 17:30
Vsichni to tady vychvalujete, tak se zeptam. Ma to nejake uskali? Jako treba ja mam strach, ze by mohlo vyjet neco memu klukovi (EDIT: ptak jarabak) v ustrety. (hnedyho). Nebo je treba pred tim pouzit zachodovou stetku? Anxious No a jak s mazanim a pod Question
Příspěvek upravil 1× sap, naposledy st 24. srpen 2005 19:13.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 17:35
sap napsal:
Vsichni to tady vychvalujete, tak se zeptam. Ma to nejake uskali? Jako treba ja mam strach, ze by mohlo vyjet neco memu klukovi v ustrety. (hnedyho). Nebo je treba pred tim pouzit zachodovou stetku? Anxious No a jak s mazanim a pod Question


Myslíš jako autobus čokoládoven Nestlé plně naložený ;o)))))...A jak Tvému klukovi? A štětky jsou na to úplně nejlepší Mr. Green Mr. Green Mr. Green ...hlavně ty za 500,- Whistle

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 17:40
No tak to jsi mi trosku zamotal kebuli. Mr. Green Muj kluk mi visi mezi nozkama, uz od narozeni. Ty jo, ted koukam co jsem to napsal Shocked Mr. Green Pro vysvetleni VZDY leze do damskejch der. Wink Jinak ta stetka je peknej dvousmysl, jenze ja videl obe za 500kc, tak kterou pouzit Embarassed Laughing Question

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 17:55
Sapiku ty chlapiku Nejdřív se s ni natom domluv pak se domluvte jaký lubrikační gel aby jí ani tobě nesmrděl nebo aby vám ty navoněný nezpůsobovali nějakou vyrážku nebo nepříjemný pocit z vůně. Ona by si měla nekdy předtím dojít na velkou stranu. Hezky si jí připrav prstíčkem nejdřív jeden potom dva. (Pozor na špinavé a zatrhané nehty) Ten svěrač musí opatrně povolit. Přizavádění nespěchej To samé co si udělal s konečníkem se musí stát i hlouběji. Až jí to přestane být nepříjemné a začne jí to vzrušovat pak děj se vůle boží. Ještě některým holkám způsobuje dodatečné problémy když skáčeš z jedné dirky do druhé. Bakterie co sou v konečníku nepatří do vagíny. Také se tvé patrnerce může stát pokud tohle budete provozovat častěji že dostane průjem. Doma mám tohle dovolené max jednou zaměsíc a je to bez problémů. Záleží ale na dohodě vás dvou. Jinak dodatečné problémy s výtoky pokud má ta tvoje nějakou zkušenost se dají rychle vyléčit doma. POdrobnosti jak to dělá ta moje jen soukromě nebo hlky dáme nějak dohromady ať de nemusí tak červenat.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:04
otesánek napsal:
Sapiku ty chlapiku Nejdřív se s ni natom domluv pak se domluvte jaký lubrikační gel aby jí ani tobě nesmrděl nebo aby vám ty navoněný nezpůsobovali nějakou vyrážku nebo nepříjemný pocit z vůně. Ona by si měla nekdy předtím dojít na velkou stranu. Hezky si jí připrav prstíčkem nejdřív jeden potom dva. (Pozor na špinavé a zatrhané nehty) Ten svěrač musí opatrně povolit. Přizavádění nespěchej To samé co si udělal s konečníkem se musí stát i hlouběji. Až jí to přestane být nepříjemné a začne jí to vzrušovat pak děj se vůle boží. Ještě některým holkám způsobuje dodatečné problémy když skáčeš z jedné dirky do druhé. Bakterie co sou v konečníku nepatří do vagíny. Také se tvé patrnerce může stát pokud tohle budete provozovat častěji že dostane průjem. Doma mám tohle dovolené max jednou zaměsíc a je to bez problémů. Záleží ale na dohodě vás dvou. Jinak dodatečné problémy s výtoky pokud má ta tvoje nějakou zkušenost se dají rychle vyléčit doma. POdrobnosti jak to dělá ta moje jen soukromě nebo hlky dáme nějak dohromady ať de nemusí tak červenat.

No zacina me to tady bavit. Mr. Green Dik za zkusenejsi kamarady Pray Jen jeste nekolik dotazu. Bakterie co jsou v konecniku nepatri do vaginy, tak to oukej a na meho ptaka jarabaka? No a nefunguje to potom jako pist? No jako ze bych ji mohl nafouknout... Rolling Eyes No a na zaver veselej zazitek. Prstiky uz pouzivam a tak jsem jednou pouzil masazni gel (byl poruce). No a on byl takovej palivejsi. Chudak holka potom travila nejakej ten cas v koupelne Very Happy Takze sem klidne hod nejakou osvecenou znacku. Twisted Evil

Ex_Bill (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 26
Bydliště: Most
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 18:58
O Jarabáka neměj strach, ten ti to vydrží Laughing
A jestli bys chtěl tak to můžeš dělat s kondomem přeci.... Ale snadno se protrhne Rolling Eyes Holt je to tam trošku užší Mr. Green
Mojí partnerce se bohužel anál nelíbí, takže jsem to dělal jen dvakrát, ale i tak to stálo za to Wink

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 19:08
Haha, tak to mam pro mou milou na fikend prekvapeni Exclamation Mr. Green
Ze bych potrenoval d'oh! Twisted Evil

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 19:09
sap napsal:
Haha, tak to mam pro mou milou na fikend prekvapeni Exclamation Mr. Green
Ze bych potrenoval d'oh! Twisted Evil


Klidně trénuj...třeba na mámině jablečným koláči Mr. Green Wink

Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: st 24. srpen 2005 23:06
Mno, este som to neskusal, ale niekedy to snad skusim!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 06:54
Tady sapova odpovědna: (Ostatní dělají jen Mr. Green ale aby upřímě napsaly co otom ví to se radši budou červenat. To je zajímaví jak se někdy neradi dělíme o zkušenosti. Já sám a ty taky sám pokud možno se škodolibým smíchem a zamnutí rukou.)

1) Lubrikační gel je mazátko když je holčička a není šťávička ostatní krémy jsou pro zevní použití. Lubrikáče jsou k dostání v lékarnách a možná v sexshopech možná taky v drogeriích. K dostání jsou od různých výrobců a v různých vůních nebo také jen médium bez vůně. Cena týhle srandy může klidně přelézt 200,- Kč
2) Abys věděl cos jí proved s tím masážním gelem vocucej si hašlerku nebo něco jiného s mentolem stahni si ho apolož tu hašlerku mezi začátek přirostlé kůžičky a žaluda když to vydržíš 15 vteřin a další dvě hoďky se nebudeš cejtit jak kdyby ti ho uřízli pak si frajer a máš tam pancéřovou pěst.
3) Předpokládám že když už ho tam máš tak ho nevindaváš leda by vypad. Při zavádění se tam může dostat trochu vzduchu který pak tlačíš před sebou.
4) Předpokládam že se meješ před tým aj po tém a že za límcem nenosiš sir značky rokfór který by se dal pak seškrabavat lžičkou Hygijena tvemu jarabakovi stači.
5) Finta ale neplatí pro všechny holky když už tam náš prstíček paleček spadně do druhé dirky pak lehce stiskni obě stěny k sobě a zamni uvidíš co to udělá když k tomu přidáš pusu a budeš se věnovat ještě frajtrovy moh bys zažít takový vlnobití - prostě přestane chápat ale kdyby nechápala moc prostě jedna už mi takhle omdlela ale určitě ne bolestí.

Pokud máte další dotazy už toho ze mě moc nedostanete Snad jen že sex je jako divadelní představení nejdřív se musí nazkoušet a pak je to teprv správná sranda.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 08:00
Já nevím, ale radit o těhle věcech nikomu nebudu. Moje motto je, aby si to každý pěkně prošel sám, protože jedině tak to všechno pozná pěkně od začátku. Takový rady jsou k ničemu a učit se u sexu nějakou příručku je blbost. Když se naučíš postup někoho jiného, tak ztratíš veškerou tvůrčí invenci a už to nebude nikdy Tvoje. Navíc přicházíš o překvapení a takový ten pocit zkoumání co to s holkou dělá. Jen sám se můžeš zdokonalit nejlíp a v sexu bych to radil každému dvijnásob. Protože je to vždy a s každým jiné! To není vrtání díry do dřeva. Tam je to vždycky stejné Wink
Tak asi tak

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 08:12
Weitless i tak máš pravdu ale jen částečně když o něčem nic nevíš tak to párkrát pohnojíš Dyž vrtam díru do překližky a zkonim to bude mě to něco stát ale jde to opravit. Když vrtáš do holky a zkoníš to může se ti v tom nejhorčím případě stát že ti řekne že tu bolest s tebou už nechce víckrát zažít ale jinak te moc miluje. Prostě místo toho abys byl na vrchu s Ftákom Budeš mít po ptákách.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 08:16
Lidstvo je hravé už od doby svého počátku. Pokud se chce někdo řídit radami z internetu, jak na anální sex, tak je to čistě jeho soukromá věc. Každý si může po přečtení udělat svůj závěr, nicméně já nikoho nabádat jak na to nebudu. Pak se může stát to co píšeš, že to někdo zkoní a bude říkat...Ty jsi mi teda pěkně blbě poradil...a já budu za vola.

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 09:10
No supr, diky za vsechny nazory i rady. Kdysi jsem si myslel, ze deti nosi cap a vrana a nez jsem dosel do sedme tridy, tak uz jsem vedel, ze to neni pravda Mr. Green Praskli mi to starsi kamosi.... hajzlove...pak me to ve skole nebavilo. Very Happy
Takze diky otesanku za odborne rady, je videt, ze v tomhle oboru jsi profik Exclamation Twisted Evil
Co se tyka tohodle
otesanek napsal:
5) Finta ale neplatí pro všechny holky když už tam náš prstíček paleček spadně do druhé dirky pak lehce stiskni obě stěny k sobě a zamni uvidíš co to udělá když k tomu přidáš pusu a budeš se věnovat ještě frajtrovy moh bys zažít takový vlnobití - prostě přestane chápat ale kdyby nechápala moc prostě jedna už mi takhle omdlela ale určitě ne bolestí.

tak to uz znam. Rikam tomu soleni rizku.

Jinak souhlasim i s weitlessem, jelikoz
weitless napsal:
Lidstvo je hravé už od doby svého počátku.

weitless napsal:
Pak se může stát to co píšeš, že to někdo zkoní a bude říkat...Ty jsi mi teda pěkně blbě poradil...a já budu za vola.

Takze se otesanku tes Exclamation Mr. Green

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 09:14
Přátelé, bavíte se o análním sexu aktivním nebo pasivním? Mr. Green

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 09:30
weitless: Ty mě snad donutíš napsat odvolávám co sem slíbyl slibuji co sem osvolal nebo jak to bylo. V každém případě je dobře pokud si má někdo udělat vlatní názor mít proti sobě oponenta takže za to ti dík.

Sape: Uz se bojim jestli to nepřesolíš ale jinak vyprávěj přeháněj sem jedno ucho

Marku: Tím myslíš že si svého kulíka nechám osedlat. Mno my jak sme s mámou oba přez centi tak mě ani nenepadlo že se to dá udělat i takhle Ale pokud se s tímhle sexíčkem začíná je to pro dívku možná lepší než klasika takže dík za připomenutí.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 17:52
Rada za všechny:kdo maže ten jede! a tady to platí dvojnásob!!!!! a hlavně při tom roztahování pomalinku a opatrně, nevím jak u vás ale ta moje to nemusí zrovna moc do hloubky...
on les aura!

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 10:15
Takhle ať si to sebe strkaj buzeranti, já po tom nějak neprahnu...

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 13:42
Já jsem to nikdy nezkoušel a ani po tom netoužím... Sick
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

zazitek

Zasláno: ne 11. září 2005 11:41
Dotaz:
Je to pro zenskou opravdu tak supr pocit nebo je to spis vymysl chlapu?

Ciste teoreticky jde u sexu o drazdeni nervovejch zakonceni, takze v zadecku to asi lepsi nez v muslicce pro tu slecnu nebude - nebo se pletu?

Leda ze by tam hrala roli psychika (prekroceni tabu), coz je asi hodne individualni... Osobne s tim zadnou zkusenost nemam, ale kdyz se o tom nekdo zmini, vsechny holky co znam ohrnou nos.

Bob

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: zazitek

Zasláno: ne 11. září 2005 12:04
Bob napsal:
Dotaz:
Je to pro zenskou opravdu tak supr pocit nebo je to spis vymysl chlapu?

Ciste teoreticky jde u sexu o drazdeni nervovejch zakonceni, takze v zadecku to asi lepsi nez v muslicce pro tu slecnu nebude - nebo se pletu?

Leda ze by tam hrala roli psychika (prekroceni tabu), coz je asi hodne individualni... Osobne s tim zadnou zkusenost nemam, ale kdyz se o tom nekdo zmini, vsechny holky co znam ohrnou nos.

Bob

Tady jde spíš o vzrušení než nervová zakončení .. Smile Mě třeba když moje slečna líbá na krku tak to je mnohdy lepší než sex ... Wink

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 16:45
V analnom otvore je mnozstvo nervovych zakonceni,ktore su po prekonani pociatocnej bolesti vzrusujuce...pre mnohe zeny je analny styk vzrusujucejsi,ako normalny....takze si vedla.

Anonymní (0)





0,- VK

Re: zazitek

Zasláno: ne 11. září 2005 16:49
Mark Pawl napsal:
Bob napsal:
Dotaz:
Je to pro zenskou opravdu tak supr pocit nebo je to spis vymysl chlapu?

Ciste teoreticky jde u sexu o drazdeni nervovejch zakonceni, takze v zadecku to asi lepsi nez v muslicce pro tu slecnu nebude - nebo se pletu?

Leda ze by tam hrala roli psychika (prekroceni tabu), coz je asi hodne individualni... Osobne s tim zadnou zkusenost nemam, ale kdyz se o tom nekdo zmini, vsechny holky co znam ohrnou nos.

Bob

Tady jde spíš o vzrušení než nervová zakončení .. Smile Mě třeba když moje slečna líbá na krku tak to je mnohdy lepší než sex ... Wink


Aha. Tak z tohohle pohledu bych to dokazal pochopit. Tzn. mohou mit nebo spis jestli mivaji (dnes uz je totiz mozne vsechno Smile zeny opravdovy orgasmus pri analnim drazdeni?

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 16:51
Ano,mozu mat a aj mavaju.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 17:08
hanni napsal:
V analnom otvore je mnozstvo nervovych zakonceni,ktore su po prekonani pociatocnej bolesti vzrusujuce...pre mnohe zeny je analny styk vzrusujucejsi,ako normalny....takze si vedla.

jj, při hrátkách mívají všechna nervová zakončení úplně jiný účel a dokáží být mnohem citlivější a přizpůsobivější

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 06:45
Všechno je to o tom že sex by nikdy neměl být pořád stejný pokaždé to tebe i jí dráždí jinak a pociťuješ vzrušení trochu jinak. Kdyby to bylo pokaždý stejný budeme sexovat pouze při rozmnožování a budeme sex považovat za nutné zlo.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 11. srpen 2007 17:45
Jeheh, tak asi tak, jako Ricky. Nezkoušel jsem a ani po tom nějak neprahnu... I když kdo ví, co kdy bude Mr. Green Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: st 26. březen 2008 18:39
XXX
Příspěvek upravil 1× Varda, naposledy po 7. září 2009 10:28.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 26. březen 2008 20:57
[4] Embarassed
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 26. březen 2008 21:01
[0] Embarassed

ale niesom proti
Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 26. březen 2008 21:48
ale ja jako hlasoval po 4. moznost... Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 26. březen 2008 21:53
Tak jsme na tom my tri stejne Mr. Green

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 26. březen 2008 21:55
ja bych řek že 4 Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 27. březen 2008 01:27
Trochu mě to bolelo... Embarassed Mr. Green Mr. Green
Veselé Vánoce!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 27. březen 2008 08:10
My jsme naštěstí oba proti, jsem ochotná vyzkoušet téměř cokoli, ale podobné praktiky radši nee, to je prostě otvor k něčemu úplně jinému Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 27. březen 2008 09:07
Maki - souhlasím s tebou. I když nikdy neříkej nikdy.....
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 09:11
No já to zkusil a nutno říci že byla spokojena každá partnerka se kterou jsme se na tomto dohodli. Chce to ale oboustranný souhlas a opravdu chtít, jinak to dopadne jako u Vardy.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 20:06
A jak Ti to dopadlo u Vardy? Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 20:10
JJ, Beate, jak to dopadlo s Vardou? Laughing Mr. Green
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 20:12
... a jak to skončilo s Vardou? Mr. Green

(nechtěl jsem bejt pozadu Mr. Green )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 20:51
Varda napsal:
Tak tohle tema je taky starší, ale když už jsem tady....
Můj muž po tom toužil, co jsme se vzali a ..........


Nebyl a nejsem její muž, takže máte smůlu. No a pak kdo je tu SLINTAL Wink Slinták Slinták Slinták
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 20:54
Beate - ten tvůj Vardin vytržený citát vůbec nic nedokazuje Mr. Green Shame on You
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 21:10
nebyl a nejsi její muž - to je jasné, ale mohl jsi být její milenec Whistle

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 21:12
Nic nebylo a nebude. Stačí. Twisted Evil
Ale nikdy neříkej nikdy že!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 23:06
Beat napsal:
No já to zkusil a nutno říci že byla spokojena každá partnerka se kterou jsme se na tomto dohodli.


Beate a fakt tě to nebolelo? Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 12:57
nebudu tu odhalovat přece všechno co jsem zkoušel a s kým. Hand
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 07:36
ad Beat: Myslím, že spousta z nás by chtěla, aby ses odhalil... Mr. Green Applause
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 08:51
NEEE Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 12:41
Klidně se odhalím, ale svoje prožitky asi ne. Shame on You Shame on You Shame on You
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 13:27
Beat napsal:
Varda napsal:
Tak tohle tema je taky starší, ale když už jsem tady....
Můj muž po tom toužil, co jsme se vzali a ..........


Nebyl a nejsem její muž, takže máte smůlu. No a pak kdo je tu SLINTAL Wink Slinták Slinták Slinták


inana napsal:
Beate - ten tvůj Vardin vytržený citát vůbec nic nedokazuje Mr. Green Shame on You


Koukám, že mi tu utekla celá stránka na kterou jsem měla zareagovat už dávno Very Happy
Tak za prvé, kdyby byl Beat můj manžel byla bych na tom mnohem lépe a nestěžovala bych si tady.
Za druhé je Beat šťastně zadaný a já momentálně také.
Takže mé sexuální zkušenosti se netýkají ani jednoho z přítomných pánů na tomto foru. Kdyby se tu některý objevil, tak první co udělám je, že půjdu zlikvidovat půlku toho, co jsem tu napsala.... Razz
Varda Elisabeth

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 13:37
Ono je to tak ale strašně baví, že jsme mohli něco nechat neobjasněno, ale budiž. Budou si muset najít jinou oběť Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 13:46
Neboj - stejně nám nebudou věřit ani slovo Laughing
Varda Elisabeth

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 15:14
Shame on You ani slovo Wink Dance ani písmeno
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 15:20
Mám důkaz že Varda u mne byla a usmívala se když odcházela Angel Slinták
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 18:00
tomuhle se říká dodávání inofrmací do bulváru Whistle

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 18:09
Beat napsal:
Mám důkaz že Varda u mne byla a usmívala se když odcházela Angel Slinták


A sakra - na tu fotku jsem zapomněla d'oh! ....
- ale když on tak moc prosil, že si dělá sbírku fotek všech, co prošli jeho bytečkem... Embarassed Angel
Varda Elisabeth

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 19:10
Byla u Beata a když odcházela, tak se hlasitě smála Mr. Green

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 19:10
no tak uz vime co dela krtecek kdyz si hraje Very Happy
Obrázek

Etkr (0)
Anonymní




0,- VK

Anální sex

Zasláno: po 22. říjen 2018 10:25
Anální sex je způsob jak si užít něco než nezvyklého. Je potřeba tě sprchy sundat hlavu a použít hadičku na vyčištění aplikovat 4x krát pak aplikovat sex doporučuji injekční stříkačku s hadičku napustit vínem a malou stamprlu pustit do zadecku. Každý pohyb sem tam se násobí 100krat. Jo a anální sex neznamená hemeroidy ty vznikají pouze tahd když sedíte na WC a nesmyslně tlacite. Při análním sexu občas použít přípravek faktů a nikdy hemeroidy nedostanete.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna