Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Android

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 56, 57, 58  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 19. prosinec 2011 15:21
Jak funguje ten Kalendář? Zapnul jsem si na Googlu České svátky a Fáze měsíce, v telefonu mam pro ten účet zapnutou synchronizaci kalendáře, ale v kalendáři v telefonu ty věci nevidím.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 19. prosinec 2011 15:26
Ta synchro spíš nefunguje než funguje,´..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 19. prosinec 2011 15:51
Ono to stačilo nastavit na správným účtě Mr. Green Jsem byl v Gmailu se svým účtem pro mobil a když jsem přepnul na Kalendář, tak se mi přepnul účet na jinej a já si nevšim Magor
Teď mi zas vyskočilo, že jsou k dispozici aktualizace, ale byla tam kolonka Aktualizace, kde jsem si rozklikl program a dal Aktualizovat. Jenže pod tím je ještě další kolonka Ruční aktualizace, a když si rozkliknu IM+, který tam je, tak jsou tam jen čudliky Otevřít a Odinstalovat. Think
Zasláno: st 21. prosinec 2011 09:28
Hňahňa! Ještě, že jsem ten update neudělal Smile
http://androidheadlines.com/2011/12/google-said-to-be-suspending-nexus-s-ics-update-due-to-high-cpu-usage-and-battery-life-bug.html
Zasláno: pá 13. leden 2012 00:05
Narozeniny a výročí v základním Androidu je největší příšernost, co jsem kdy viděl! Brick Wall
  • V kontaktech nejde datum zadat, při importu z VCF nebo přes bluetooth se neuloží.
  • V Gmailu taky nejde zadat. //edit: jde, koukal jsem na něj přes telefon a tam mi to ukázalo starý rozhraní, kde to ještě nešlo
  • Zadat to jde snad jedině přes www.google.com/contacts (tu adresu jsem našel na nějakým fóru, nemam tušení, jak bych se k ní měl dostat normálním způsobem třeba z Gmailu), případně nějakou externí aplikací jako třeba Narozeniny, pak se objeví i v telefonu v kontaktech.

Když je tam takhle nacpete, tak to ty narozeniny dokonce umí dát do kalendáře. To je taky naprosto jednoduchý. V telefonu na to žádný zatržítko není. Musí se jít na calendar.google.com, nahoře vpravo kliknout na kolečko a na nastavení, pak vybrat záložku Kalendáře, na ní kliknout na Procházet zajímavé kalendáře », pak přepnout na záložku Další a tam se přihlásit k odběru Narozeniny a události kontaktu.
Pak se narozeniny ukážou i v kalendáři, ale není k nim žádný upozornění, jedině, když si ho pro každý narozeniny ručně člověk nastaví. Případně když se upozorňuje nějakou tou aplikací.

Hodně lidí nadává na to, jak má Windows nepřehledný nastavení, ale proti tomuhle je to procházka růžovým sadem. Mimochodem všechny služby jako kontakty, kalendář a jánevimcoještě mam na webu přepnutý do Angličtiny a přitom když kliknu na účet-jazyky (to mě hodí do Google+), tak mam navolenou češtinu. Rolling Eyes
Don't be evil - to by měli říkat svým uživatelům, aby jim z toho nejeblo.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× jenda^^, naposledy pá 13. leden 2012 00:22.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2012 00:22
Je to bordel. Ale vzhledem k tomu, že na android foru je to řešený několikrát, tak Razz

Jazyk aplikací sis přepnul tím, že jsi tam přišel z linku, kterej měl angličtinu vnucenou přímo v adrese. Na marketu sjeď úplně dolů a uprostřed je výběr jazyka.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2012 00:27
Když zadam google.com/contacts, tak nikde vnucenej jazyk není. Navíc jsem to tam přepnul ručně a teď už to v češtině je, i když přijdu z tohohle odkazu.

To s tím Androidforem je dobrá omluva - vlastně vůbec nevadí, že je to všecko schovaný někde v hajzlu a normální uživatel to nemá šanci najít.
Může přeci nejdřív hledat na Androidforu, kde mají schovanej návod (a přitom se brodit tématama: to už se řešilo 100x, hledej).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9097
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2012 01:08
Jendo, co kecáš za blbosti, že v kontaktech nejde datum zadat? Normálně jsem ho tam už několikrát zadával... (kontakty>vybereš kontakt>upravit>více>úplně dole políčko "Událost" můžeš si tam zadat narozeniny, výročí svatby i třeba datum úmrtí. ) To že jsi slepej a neumíš číst není problém Androidu, ale tvůj. Mr. Green

No, ono VCF je problém obecně, protože každej telefon má jinej formát dat a každej si to přebere jinak... A potom ručně opravovat stovky kontaktů není žádnej med... (často problémy s diakritikou a to, že se to nepřevede všechno a některý políčka jsou prázdný je a bylo vždycky normální...)

Osobně jsem vždycky dělal převod kontaktů pomocí outlooku a neměl jsem problém. Při přechodu ze Siemensu na HTC s WM jsem MPM synchronizoval s utloukem a ten potom s každým telefonem... No a při přechodu na Android nebylo nic jednoduššího, než podle nějakýho návodu synchronizovat outlook s Gmailem...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2012 08:14
pipa: napsal jsem tam, že to je na základním Androidu, protože jsem věděl, že někdo přijde a bude držovat, že to tam přece (na HTCčku) má. Wink

Tak hledej, nechal jsem ti tam vidět i posuvník, ať vidíš, že víc tam toho prostě není Mr. Green

Obrázek

A když si tam to datum přidam přes tu aplikaci nebo na webu, tak se v podrobnostech kontaktu ukáže, ale v nabídce "upravit" stejně není.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7122
Bydliště: Praha
371 897,- VK
Zasláno: pá 13. leden 2012 11:01
To je divné. Já to tam snad v VF845 aka Huawei s čistým Androidem měl.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 7 z 58




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna