Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Apple

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 26. květen 2010 16:02
Mattonka: upgrade disk na snow leoparda něco kolem 600kč, krabicovka mac os x byla něco k 5000kč.
a imho to nezáleží na ceně, ale na tom, odkud ten konkrétní macbook je...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 01:46
teďka rozeberu iPad...
Sice podle mě zbytečná nepoužitelnost ale i tak se ho musím zastat..

Většina lidí nepochopila, co to je. Stejně jako konkurence. Vidím Mivyy Touch Me s Win 7, s Intel Atomem, ale výdrží ztěží čtyři hodiny... (mimochodem číslo udávané výrobcem, které bude v praxi nižší..) Hlavní problém je, že tam cpou x86 procesor a ne ARM... HP to pochopil a zrušil ten svůj tablet... (mimochodem opravdový tablety - notebooky bez klávesnice a s dotykovým displayem se vyrábí snad už víc než deset let, ale žádnej úspěch nikdy neměly..) Ale iPad není Tablet, je to přerostlej iPod. Je na přehrávání hudby, videa, brouzdání po netu a hraní her.. Všichni kecají cosi o absenci USB hostu, ale viděli jste už někdy herní konzoli nebo mini DVD přehrávač mající USBčka? Rolling Eyes Absence Flashe? A na co mi ten flash bude? Na reklamy? na Youtube, který funguje i bez něj? Osobně mám HD2 a do Opery jsem si flash nedoinstalovával a vůbec mě to nechybí... To že má jen maličkatou flash paměť a ne HDD? Zkuste se na to podívat z pohledu mobilního telefonu.. Není to tak dávno, co jsem měl Siemens S75 a byl pro mě problém zaplnit 2GB kartu.. Na Hudbu a pár filmů je třeba takových 64GB až až...

Osobně nemám rád Steva Jobse ani politiku Applu a jejich uzavřenej systém, ale vím kam tím Steve míří...

Lidi nechtějí plnohodnotný systém, chtějí být hloupé poslušné ovce se zařízením na kterém nemůžou nic rozbít...
Apple dělá blbuvzdorné OS.. Pamatuju, jak jsem kamarádce spravoval notebook, že jí nejde internet... spustím notebook, chci spustit MSIE a ouha - na ploše není ikonka... tak jdu do start>spustit a napíšu tam iexplore.exe a ejhle on internet funguje.. Tohle by se vám na iPadu stát nemohlo, že byste si smazali zástupce internetu... A teďka jiné kmarádce (mimochodem přírodní blondýnka) nefungovaly USBčka.. nakonec jsem přišel na to, že si je nevím jak zakázala ve správci zařízení.. no co toto? tam by snad ani BFU neměli mít přístup, ne?
BFU chtějí aby to fungovalo a nemusí vědět jak a proč... nechtějí nic nastavovat atd.. Rolling Eyes

zamyslete se nad tím.. Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 05:57
pipa: když každej jede na admin účtu, tak má i přístup do správce zařízení, pochybuju, že normální user tam má přístup a jestli jo, tak nemůže nic měnit Wink
Jinak ve většině těch věcí souhlasím až na ten flash - apple přece sám tvrdí, že to má bejt na plnohodnotnej internet. A internet i i ten flash, stejně jako třeba silverlight... Na druhou stranu je to chvályhodný z toho pohledu, že to třeba aspoň trošku přitlačí na prosazení HTML5, u kterýho už není ten flash tak potřeba.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 08:52
pip@: A tak to přesně je...
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 09:51
HTML5 je pořád nedodělanej standart a bude trvat ještě hodně let, než na něj stránky přejdou..
Stevovi jde hlavně o to že s Flashem by sis mohl hrát hry na netu a nešlo by mu z toho 30% jako z Appstoru...

Takže s tím flashem to není zas tak správný.. Ale na druhou stranu kolik stránek využívá flash nějak užitečně? Osobně jsem na moc nenarazil..

Jo, ale na vlastním notebooku obvykle lidi admin práva mají... Slinták
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 7. červen 2010 19:31
Běží nějaká keynote, kde má Steve Jobs představit novej ovcofon, tak jsem zvědavej, co to bude... Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 7. červen 2010 19:34
Obrázek Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7121
Bydliště: Praha
371 897,- VK
Zasláno: po 7. červen 2010 20:37
tý jo. zákulisní špionážní foto Applause
NoArtist / NoName

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 7. červen 2010 20:39
Kdo chce vidět Apple ovci? Mr. Green

http://www.facebook.com/profile.php?id=1515874930&v=wall&story_fbid=120261854681819&ref=mf

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 7. červen 2010 20:41
To je skoro jak ten můj spolužák: "mně se zdálo, že jsem měl iphone a to byl tak skvělej sen... ale pak jsem se probudil a zjistil, že ho nemam a tak mam dneska blbou náladu" a za půl roku jsem ho potkal se Samsungem v ruce: "kde máš iphone?" "ty vole, iphone, takovej krám, to tohle to je supr foun, koukej hele...." Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 14 z 23




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna