Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Banky a jejich poplatky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 09:31
Ideální by bylo, abych mohl vybírat kdekoliv a neřešit to... Jenže chtít za ten výběr 30kč, to se zbláznili.
U ČSOB by měl být studentský tarif zadarmo, co bude potom, mě až tak nezajímá, přejít jinam můžu vždycky. Ale teda žádnej ceník tam nevidím, by mě docela zajímalo, co stojí výběry.
mKonto vypadá výhodněji, se mi to zamlouvá čím dál víc
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 10:39
Koukám, že mKonto má 3 výběry z bankomatu za 9 Kč, když se na účtu jinak nehejbou peníze. To je docela slušný.

V ČSOB jsem našel tenhle ceník, ale nikde tam nevidím tu kartu Student. A ty normální jsou teda drahý jak prase Shocked
http://www.csob.cz/cz/Csob/Sazebniky/Stranky/Sazebnik-pro-fyzicke-osoby-obcany.aspx#konta
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 16:06
ČSOB chce 35kč za výběr z bankomatu + 1.5% z částky.
Ale zas mBanka nemá nikde bankomaty...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 16:35
No ono je všude něco a každá banka má svá plus a mínus. Leta letoucí mám účet u GE a jsem celkem spkojen. KB,Spřka a ČSOB v jednom srovnání vycházeli nejhůře. Stačilo mi když jsem účet rušil v KB tak to byl opruz a ještě mne to přišlo draho, neb ten "odborník" byl totální blb a platil jsem co jsem nemusel, pak se jen usmál a že to nevěděl a nic, ani omluva. Thumb down! Thumb down! Thumb down!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 19:17
LivArt: já jsem ten ceník tak moc nezkoumal, ale není ta cena u mBanky ze všech bankomatů? a ČSOB bude mít takovou pálku na cizí, ale z vlastních to bude levnější, nebo ne?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2012 19:32
Jenda: nvm, nějak mi to není jasný. Zítra se jdu do čsob poptat...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 1. září 2012 14:42
mám to jako beat u ge. je todocela drahé, ale s kartou bene+ se mi nějaké prachy vrací zpátky, takže mě to měsíčně vychází na nějakých 30 kč. ale poslední tři měsíce s tou kartou mám problém při placení v zahraničí. když jsem to asi po třetí řešil v bance, tak mi normálně na drzačku řekli, že tu kartu v zahraničí nemám používat. při tom je te mezinárodní platebka Brick Wall Brick Wall
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 7. září 2012 11:42
Tak ode dneška mám ČSOB. Teď je u nich akce, že pokud si založíte studentský účet, můžete si na platební kartu dát svůj obrázek... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9096
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
862 790,- VK
Zasláno: pá 7. září 2012 17:58
Svůj obrázek na kartě? Něco jak když měl Einex na ploše svůj obrázek? Slinták Magor
Obrázek
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 7. září 2012 19:00
Kéž by bylo vidět víc jeho hrudníčku Slinták
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 4 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna