Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Baseball

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK

Baseball

Zasláno: čt 6. květen 2010 21:31
Nesleduje tady někdo tento na první pohled nudný sport?

Já jsem tomu od začátku letošní MLB sezóny začal přicházet na chuť a dost mě to chytlo. Applause Thumb up!

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 21:53
No, tou první větou jsi tmi sebral slova z úst.. Smile Podle mě baseball nudný je... A taky to není moc kolektivní sport, protože to je hlavně o tom odpalujícím... Nemůžeš si nahrávat, bránit atd... Nejhorší je že je to nuda, i když to hraješ.. Odpálím, oběhnu kolečko a pak jak dlouho čekám, než to udělají nebo neudělají ostatní... a pak druhou půlku hry stojíš v poli a čekáš, jestli tě náhodou netrefí míček.. Mr. Green To už větší zábava je Americkej fotbal, kterej se ale pořád zastavuje a rozehrává, takže taky nuda... Mr. Green no jo, ti amíci mají divnou zábavu.. Mr. Green prostě se mi tyhle jejich sporty nelíbí... (ale zase takovej basketbal je fajn..)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 22:04
Jednou jsem to hrál a bavilo mě to Smile pro mě je zas větší otrava basketbal Mr. Green
ale nesleduju, nějak to nemám zapotřebí, radši bych viděl profíky na živo Smile
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 22:13
2Pipa: asi si sledoval českej baseball, kde vidíš jeden homerun či jak se to přesně píše za hru a sotva se trefí do míčku ne? Mr. Green

Americká liga by mohla být o něčim jiným třeba Wink Ale jinak na to mám stejnej názor jak Pipa.. Pro mě je nuda i basketball, bezkontaktní sporty jsou prostě nuda, ale jako počítačová hra je to pecka. Smile Mr. Green
Americkej fotbal by mohl bejt dobrej, ale to bych nejdřív musel chápat ty pravidla, znát nějaký ty taktiky atak.. Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 22:16
Já jsem to hrál jednou na základce, tak jsem se napoprvý pěkně trefil do míčku a pak už mi to nikdy vůbec nešlo Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 22:37
u nás to hrávaly vždycky holky... jak na základce, tak na gymplu... a vždycky když byl učitel na lyžáku, nebo tak něco a byli jsme spojení, tak jsme to hráli... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 22:39
Jo.. přesně u nás to taky tak bylo.. Se divim, že u toho neusnuly.. My když to hráli, tak jsem učitele napálil míčkem do xichtu, ale fakt nechtěně.. Mr. Green
Tak přece nechceš, aby holky s váma hráli florbal (pro ten nemají ten týmovej duch), fotbal (tam zase jejich kopací technika.. Mr. Green )
nebo třeba rugby (... Mr. Green )..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 22:48
U nás to jeden kluk napálil jedný holce přímo do břicha. A zrovna šel okolo třídní a ten na něj: "dobrá rána, Marceli!" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 22:51
To je zralý tak na potrat Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 7. květen 2010 17:48
Nepochybuju o vašich schopnostech ale troufám si říct, že ve škole jste hráli asi trochu jiný baseball než je MLB. Anxious Mně to nejprve taky připadalo tak, jak popisujete, ale až jsem to konečně začal pořádně chápat tak mě to chytlo. Sice pravda je, že v nějakém zavratném tempu se tam nehraje. Mr. Green Ale vždycky tam něco vsadím, pustím stream a jedním okem při jiné práci sleduju. Na odreagování paráda.

A kdybych si měl za mlada vybírat jaký sport dělat tak by to byl určitě baseball, protože pokud bych nepálil jednoho homera za druhým tak bych se u toho asi ani nijak neudýchal a nenaběhal.. Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna