Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Beatova záhada

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 21:11
škoda, že jsi něměl zaznamenané kilometry. aspoň bys věděl, jestli s tím opravdu někdo jel nebo ho vzduchem pohazovali mimoni (zkratka pro mimozemšťany - já na ně věřím). ubylo ti palivo? jestli ne, tak ta baterka je důkaz, že s ním někdo jezdil na startér. škoda, že jsi to nefotnul...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 22:22
Ja taky verim v UFO, vzdyt kdyz koukate na nejaky dokumenty o UFO tak mne to nuti o tom furt premyslet, urcite nejsme v celym strasne velkym vesmiru samy. To prece neni mozny

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 23:36
To drutek: Tá baterka je dôkaz, že to boli mimozemštania s vybytou UFObaterkou a potrebovali sa nabiť Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 19:52
tak to je potom i důkaz, že mají zaostaléjší technolgie než my, protože to by normální člověk neudělal. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil akorát se asi ti mimoni umí pohybovat časem a prostorem, ale problém s energií nemají vyřešený ani zdaleka jako my
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 21:28
To sa im iba akurát pokazili oba generátory energie, čo na palube mali Think .
Na počiatku bola prázdna množina.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 18. říjen 2007 20:25
Po té co se snažili tu baterku nabít. Byla totiž úplně KO že jsem musel koupit novou, ale je fakt, že pokud to brali přes startér tak mohli jí dat poslední ránu. Poznám na konci měsíce ve výpisu kilometrů zda to někam jelo se zapnutým zapalováním. Pokud to jen naložili na podvál tak to nic neukáže. Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 18. říjen 2007 23:01
Moucha napsal:
Ja taky verim v UFO, vzdyt kdyz koukate na nejaky dokumenty o UFO tak mne to nuti o tom furt premyslet, urcite nejsme v celym strasne velkym vesmiru samy. To prece neni mozny

Až na to, že tyhle teorie mají jednu vadu. Je jasný, že nejsme jediná takováhle "anomálie," ale byla by veliká náhoda, kdyby ti další byli dostatečně blízko, aby si nás všimli(pakliže to nejsou nějaký ještěrky, co se vyhřívají na slunci Mr. Green )...
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 14. listopad 2007 09:56
Tak se mi podařilo získat(konečně jsem si vzpomněl) výpis z GPS. Tak ten pátek 5.10. s ním nikdo nejel se zapnutým zapalováním. Předchozí den jsem s ním jel ale nevím kolik Km jsem ujel, takže záhada zůstává záhadou a asi i záhadou navždy zůstane. Snad jen nějaký hypnotik by zjistil zda jsem si to celé jen nevymyslel.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 14. listopad 2007 11:12
vase problemy bych chtel mit Mr. Green Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 14. listopad 2007 12:15
Ja som si raz polozil prehravac na stol a potom sa ma matka pyta ze kde ho mam.Tak som jej povedal ze na stole a nebol tam.Hladali sme ho cela rodina ako kkti a potom sme vyprazdnili izbu.Ked som tam prisiel uz bol na stole a svietil.Tiez som nechapal a matka mi neverila Very Happy
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 5 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna