Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bezy

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Co používáte?

Hlasování není časově omezeno.
Toaletní papír:
31% 31% [ 10 ]
Hedvábí:
18% 18% [ 6 ]
Ruku :mrgreen::
50% 50% [ 16 ]
Celkem hlasů : 32 / Hlasujících: 32
BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK

Bezy

Zasláno: po 19. září 2005 15:09
Čus, narodil sem se 21.11.1989 v Kraslicích, ale jinak už od malička žiju vKarlových Varech. Měřim kdovíkolik cm a číslo bot mam 9. No a to sem já Mr. Green
Obrázek
Bydlim s rodiči v bytě v centru města (10m od Mekáče Mr. Green ) Mé skutečné jméno je Tomáš, ale tak už mi snad nikdo kromě příbuzných neříká.

Jakožto budoucí elita národa Mr. Green chodím na gymnázium, letos do kvinty. Z předmětů mě baví tělocvik, přestávky a informatika, kterou od letoška už nemáme Evil or Very Mad Sport nehraju závodně žádný (kdysi sem hrál basket), ale jinak pravidelně hraju ping-pong.

Ve volném čase sem s kámošema, hraju ping-pong nebo sem u PC. Na PC se snažim programovat, pak sem hodně na internetu. Nejčastěji chodim na SM, kde se tak trochu snažim moderovat forum, pak na VSN, MM, ***forum.cz a pak ještě další. Mezi mé oblíbené značky patří N, ehm, Siemens, pak Siemens a ještě nasmím zapomenout na Siemens Mr. Green

Oblímené filmy/seriály: Matrix, Pán Prstenů, Terminátor, Přátele, Hvězdná Brána (Atlantis), Božský Bruce.
Oblíbené pití: Sprite (imidž je nanic Wink )
Barva: tmavě modrá
Hláška: otázka je ano.

Co se týká sportů, jak už sem psal, hraju ping-pong, ve škole pak floorball a taky mě baví fotbal, ale jen hrát, sledovaní ho mě nezajímá. Z českých hokejových týmů fandím ENERGII, kerá všechny roznese Cool

Do soutěže VyHození sem se přihlásil, abych vyhrál tučnou sumu, která by pokryla mé výdaje za elektřinu, spůsobené skoro neustále zapnutým PC Mr. Green

To je cca vše, pokud vás něco zajímá, napište, pokud ne, napište stejně Wink

Úplně sem zapomněl na svou oblíbenou básničku:
Ze tmy ozívají se zlé zvuky,
Dejte pozor na ty kluky.
Vypadají nevinně,
Však plány tvoří v Bulíně.
Polštáře tvrdé, čilé,
S chladem vraždí i své milé.
Hlídejte si záda,
I na Vás může přijít řada.
Zasláno: út 20. září 2005 14:55
No a tady bydlim:

Obrázek
Obrázek

Sem chodim do školy
Obrázek
Vim že to vypadá jak v deštnym pralese, ale vevnitř moc neprší Wink
What's up?
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× BEZY, naposledy st 21. září 2005 15:14.

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:45
Abych se vyjadril : Co je mi na tobe sympaticke, je ten bordel na stole, tak mam takovy Mr. Green Slinták

EDIT : treba budes druhy Twisted Evil
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:49
ok,musim se pochvalit, 6/7 tydne mam na stole stejnej bordel:)
a to nikdo nepouziva toaletak?Very Happy
HOne strikes again
aw yeah;)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:55
Szkepek napsal:
Abych se vyjadril : Co je mi na tobe sympaticke, je ten bordel na stole, tak mam takovy Mr. Green Slinták

EDIT : treba budes druhy Twisted Evil

Bordel? Tohle, to je zatim hezky uklizeno Mr. Green Nechtěj vidět, jak to vypadá, když je tam bordel. Laughing

HOne napsal:
a to nikdo nepouziva toaletak?Very Happy

Toaleťák je pasé Laughing
Zasláno: st 21. září 2005 15:12
...
What's up?
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× BEZY, naposledy po 31. říjen 2005 15:05.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 12:31
koukam, že máme něco společnýho. Taky fandim energii, moje oblíbená barva je modrá, mam na stole stejně uklizeno, a za elektriku na mě nedávno rodiče taky řvali Twisted Evil Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 31. říjen 2005 15:17
Můj běžný týden
Pondělí:
6:45 Dneska sem se vzbudil nějak brzo, to je vždycky špatný znamení...
7:00 Najedeno, umito, převlečeno, připravano, Laughing tak vyrážim na bus do školy
7:15 Na druhý zastávce nastupuje moje pěkná kamarádka Wink
8:00 Dneska začínáme Francouštinou, následuje čeština, zemák (kde se dovídáme, že ve středu píšem test Brick Wall ), tělocvik, extrémě nudá bižule s extrémě blbou učitelkou Rolling Eyes a nakonec fyzika (k mojí radosti nám dneska odpadla). Ve škole si trávim dlouhou chvíli na Jimmovi a na Opeře mini
12:35 Konec školy, k obědu sou nějaký blafy, dneska na něj prdim Laughing
13:00 S kámošema se asi 30min jen tam poflakujem, pak se loučíme a já du dom. Po cestě si ještě koupim bagetu, pře doma bude zas prd Rolling Eyes
13:30 Sem doma. Koukam co novýho na netu. Na VSN koukam, co to zas Romulus vymyslel za nesmyslnej úkol a vrážim hlavou do stolu Brick Wall Mr. Green Začnu stahovat další díl Hvězdný brány
14:00 Asi bych se měl na zejtra učit, píšem ZSV a zkouší z chemie. Ale co, snad to nějak zmáknu Laughing
14:30 Volá máma Rolling Eyes Zase má ty svoje řeči (co ve škole...)Taky sem do PC natáhl z mobilu fotky ze včerejška:
ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Docela ujdou... Slinták
15:00 Na netu sem všechno omrknul, tak se du učit Delphi, než se mi stáhne SG1. A téma je: VCL Cool
16:10 Tak sem zkouknul další díl SG1. Za 10min odcházim na ájinu. Je to spešl mimoškolní kurz, chodí nás tam 13. Ne že by mi AJ nešla, patřim k nejlepšim ve třídě, ale rodiče chtějí, abych byl ještě lepší. No co, je to pro moji budoucnost.
Zasláno: po 31. říjen 2005 19:35
18:10 Vrátil sem se z ájiny. Dneska sem neusnul, bylo to celkem zajímavý. Už přede dveřma cejtim špagety, jakmile vstoupim tak už mi je máma cpe do ruky (na talíři Wink ). Opět začnu se stahovánim SG1, mezitim si čtu Mistrovství v Delphi. Celkem těžká literatura
19:00 Na chvilku si zahraju PoP Warrior within...
19:20 Pěkně mě sere kamera, tak sem to raději vypnul (a ušetřil 30k za novej počítač) a du čekat na zprávy...
20:25 Vomrknul sem zprávy i další díl SG1. Teď se pujdu umejt a s sebou do vany si vezmu nějaký učení, přece jen to nejsou jenom čísla a třídní schůzky se blíží Confused
21:15 Po cca 1hod ve vaně (kde sem byl 45min na Jimmovi a 15min se učil Brick Wall ) Teď budu ještě chvilku na netu a pak pudu hajat Laughing
Zasláno: út 1. listopad 2005 17:32
Úterý

7:30 Nádherný to den Very Happy máme totiž až od devíti. Tak se pomalu najim a takový ty ranní nesmysly...
8:15 Vyrážim na zastávku, kde potkávám jednu kamarádku (jinou než včera).
8:45 Sme ve škole. Pozdravim vrátnou trochu méně formálním "Ahoj" když moje třídní jde jako naschvál kolem. Naštěstí se na mě jen divně podívá Rolling Eyes
8:55 Dneska začínáme angličtinou. Náš učitel je vážně super. Asi v 10 emigroval do Ameriky a tam vyrostl, takže je jeho angličtina perfektní. Máme s nim i docela přátelský vztah
9:10 Ne že by nám AJ vadila, ale píšem test ze ZSV, takže když učitel stále nikde, jásáme a vytahujeme učení Mr. Green
Obrázek
12:55 Dopsali sme ten obávaný test. Jestli z něho nebude mít jedničku, tak skočim z mostu. Nic jednoduššího sem ještě neviděl Rolling Eyes
13:40 Dem na oběd. Půlka nás nijak nepospíchá, čekají nás pak ještě odpoledky.
13:50 Fuj, to sou blafy. Ještě že máme na škole krámek, dneska ho využiju.
14:00 Teror začíná... Jdu na Jimma, KB k ne moc velkému potěšení hbitě naskakujou... Crying or Very sad
15:00 Ještě půl hodiny Brick Wall To neni nuda, to je naše smrt. S kámošem sme si vyrobily vlastní karty, pro ukrácení dlouhé (hodně dlouhé) chvíle.
15:01 Ups, máme jen 1 barvu Laughing doděláme ještě druhou
15:30 Je čas vstávat, de se domu Dance
16:00 Opět sme s kámošema skočili na bagetu, snad nebudem závislý Think
16:15 Nažhavuju komp a čekuju co je novýho
17:10 Už asi půl hodiny se seru s VSOFS plug-inem, nakonec se ale vše podařilo. Jen mě štve, že nejde přímo kopírovat z mobilu na web, musim soubor nejdřív hodit na PC a až z něho ne web
18:00 Učim se, poslouchám rádio, koukam na TV a ještě si píšu SMSky. Máma mi nadává, že se mam jen učit, ale já ji neposloucham Laughing
Zasláno: út 1. listopad 2005 23:15
20:00 Vzpomněl sem si, že po mě kámoška chtěla jeden film na DVD. Bohužel ho mam jen ve formátu AVI, tak ho musim převést. Převod bude trvat...3hodiny Brick Wall Skvělý. Du se mejt, snad se ještě něco naučim
22:00 Máma mě vyhnala z vany, chce se prej taky umejt Rolling Eyes Zjišťuju, že nejsem ještě ani v 1/2 převodu Brick Wall To tu budu aspoň do půlnoci. d'oh!
Zasláno: st 2. listopad 2005 16:14
22:30 Pořád mi to ukazuje 2hodiny, tak na to kašlu a du spát


Středa
Spy je vám třeba Laughing

6:10 Dneska vstávám dřív, máme nultou hodinu Brick Wall A zrovna tělocvik.
6:15 Film mam převedenej, už jen vypálit. Mezitim du stejně jako včera uděat ty každodení blbosti
6:25 Z5 u PC a žjišťuju, že se kousnul Evil or Very Mad Celou noc to vydržel a teď todle. Ale co, kamarádka bude muset počkat do zejtřka.
6:30 Vyrážim na bus. Po cestě busem nastoupí asi 5 dalších spolužáků.
7:00 Začíná tělák, sem zvědav co si na nás vymyslí
8:00 Při těláku sme skákali přes švihadlo, fakt odvaz. Teď nám začíná první hodina.
8:25 Zase blbej diktát Sick Ale mam radost ze 2 z testu z literatury, na kerou sem se vůbec neučil Dance
12:10 Dopsali sme test ze zemáku, nakerej snad ani nemam zavedenej sešit. Mapa celkem vpoho, z teore sem už musel opisovat, ale snad budu mít 1.
13:00 S kámošem máme při dějáku totální výtlem, kamarád padá pod lavici, mě hrozně bolí břicho Laughing Laughing Natáčeli sme na mobil taký malý video, je to naprostá blbost, ale mi se tomu hrozně tlemili Mr. Green Ostatní nás maj za blázny Laughing Ani se jim nedivim. Njn, "inteligence" na pochodu Laughing
14:20 Jako včera dorážim domu, dnes bez bagety. Snad to s tou závislostí nebude taky zlý. Startuju PC a du vypálit to DVD z rána, jinak bych na to zapomněl.
16:20 Opět valim na AJ, snad se naučim sěco užitečnýho Twisted Evil
Zasláno: st 2. listopad 2005 19:32
18:32 Před 10min sem se vrátil z AJ, opět sem překvapivě neusnul. K večeři sem dostal bagetu, teď sem zase na PC ikdyž bych se měl učit na zítřejší test z bižule. Njn, nějak to zvládnu Razz
What's up?
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× BEZY, naposledy po 31. říjen 2005 21:28.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 19:35
S tim videem sem! Twisted Evil Slinták Co tam je? Se pochlub, nee? Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 19:37
jenda.69 napsal:
S tim videem sem! Twisted Evil Slinták Co tam je? Se pochlub, nee? Very Happy

Je to taková nesmyslná blbost, že by si o mě celá VSN myslela, že sem blázen Laughing
Neni na něm vlastně nic moc, ale my z něho měli výtlem Laughing
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 19:44
Ale no tak, je to přece Reality Show Wink Whistle
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 19:48
no dobře no:
Operace zmizení propisky
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 19:51
Laughing Vy se teda bavíte Slinták Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 19:58
snažíme se Wink Ale úplně nejlepší sou naše učebnice literatury (lit. v kosce). Sou v ní obrázky různejch maníků (Masarika, Husa atd), tak vezmem propisku a trochu je vylepšíme. Laughing Pokusim se nějaký vyfotit a hodit je sem, snad to pude vidět Wink
EDIT> tak asi nehodim, jak na potvoru tu učebnici nemůžu najít Mad
Zasláno: st 2. listopad 2005 21:52
21:00 Vomrknul sem zprávy, prohlíl celej net, vylepšil mojí kalkulačku, teď koukam na bednu.
21:30 Už je to špatný, du se mejt a s sebou si beru bižuli, zejtra z ní píšem. Pak pudu spát, brou Wink
Zasláno: čt 3. listopad 2005 15:54
Čtvrtek
Svátek má krtek Rolling Eyes

Ráno porbíhalo jako v pondělí, nebudu se zbytečně opakovat. Jen busem nejel nikdo známej, kámoška jela dřív

8:10 Sem zkoušenej z chemie, to by mělo bejt vpoho
8:35 Zas tak vpoho to nebylo...
8:55 Píšeme z bižule a já se na ní skoro nepodíval
9:40 Díky pomoci dalších spolužáků bych mohl mít dvojku, pokud bude učitelka dobře naložená Rolling Eyes
10:10 Je matika, zatim ji vůbec nechápu.
10:45 Má nechápavost se roznesla po celé třídě Laughing aspoň nejsem sám
11:30 Máme volnou hodinu. Kamarádka
Obrázek
mi zděluje, že pude za kartářkou, kvůli jednomu spolužákovi. Říkáme mu psychopat a ona od ní chce vědět, jestli si někdy nepřinese do školy brokovnice a neodkrouhne nás. Laughing Prej to nemam nikomu říkat Shhh
12:55 Opět brutus výtlem, s kámošem vymýšlíme básničky. Dopředu říkám, že je tu postovat nebudu, pře bych ihned dostal ban Laughing
14:00 Dorážim domu, du si lehnout, neni mi dobře
14:30 Už mě nebaví ležet, du na PC Anxious
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 16:06
Hele, nechtěla by kamarádka kluka? Angel
Ty básničky očekávam na ICQ, ignore ti nedam Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 16:14
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:37.

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 16:18
Szkepek napsal:
jenda.69 napsal:
Hele, nechtěla by kamarádka kluka? Angel
Ty básničky očekávam na ICQ, ignore ti nedam Slinták


Predbehl jsi me, ale rekni ze cekam dalsi v rade Very Happy

taky se hlasim Slinták Slinták

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 16:45
už sem našel učebnici literatury Laughing
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Zasláno: čt 3. listopad 2005 19:29
17:30 - 18:30 Až do teď sem spal ve vaně. Teď sem zas na netu. V sedm se asi půjdu učit děják, zejtra píšem. Vůbec, tendle tejden je celej nějakej blbej, každej den něco Brick Wall
20:25 Tak sem se v sedm děják neučil, nechtělo se mi. ALe teď už vážně du, přísahám Angel
Zasláno: pá 4. listopad 2005 16:12
dneska se zatim nic moc neudálo, ráno probíhlo jako jindy. Když sme měli hudbku, tak sme učitelku pěkně prudili. Nakonec to nevydržela a kámoše se zeptala jestli chce přes hubu Laughing
Pak sme měli hodinu volno, tak sem se učil děják. Poslední hodinu sme psali test z dějáku, raději se k němu nebudu vyjadřovat Brick Wall
What's up?

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 00:13
takze nejlepsi fotky: ta prvni na zacatku(ta holka je fakt pekna:D) a pak ta posledni(husty:D)
HOne strikes again
aw yeah;)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 01:35
dik, taky sme si dali záležet Wink

17:45 Vyrážim na taneční. Snad moje tanečnice dorazí. Z předtim sme se neznali, minule nepřišla, snad ji nic neni. Je to fakt kočka Slinták
19:00 Tak sem se dozvěděl, že už má kluka Brick Wall Tolik z mého skělého plánu jak ji doprovodim na vlak a všechno ji vyklopim. Crying or Very sad No nic, snad ta další. Ale i tak je to divný, příde mi, že všechny co se mi líbí sou už zadaný. Asi sem moc náročnej Think
20:00 Končíme, du dom. Bolí mě nohy a je mi nanic
What's up?
Příspěvek upravil 1× BEZY, naposledy so 5. listopad 2005 15:36.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 11:12
BEZY napsal:
Ale i tak je to divný, příde mi, že všechny co se mi líbí sou už zadaný.

No, ještě si k tomu přidej "nebo se mnou nechtějí nic mít" a víš jak se cítím já Wink Sad Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 11:45
heh,s váma souhlasim... taky mám takovou smulu:)
HOne strikes again
aw yeah;)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 15:55
jenda.69 napsal:
BEZY napsal:
Ale i tak je to divný, příde mi, že všechny co se mi líbí sou už zadaný.

No, ještě si k tomu přidej "nebo se mnou nechtějí nic mít" a víš jak se cítím já Wink Sad Smile

Neutvoříme nějakej spolek? Smile
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:14
Sobota

9:00 Sakriš, mě se ještě nechce vstát Sad
10:00 No jo, už vstávam. Máma je v práci, tak si sám spíchnu nějakou snídani
11:00 Du do Intersparu. Jenže ne nakupovat, ale na vydloubání Rolling Eyes Prostě moje čelo obývá pár černejch smradů a už se mi moc nelíbí. Sám je ven nedostanu, tak si to "nechám udělat" odborně Wink
12:00 Už je po všem, vypadam jak rudá lebka Laughing Du ještě něco koupit
13:30 Ve městě potkávám máti, dem pučit nějakej film. Ha, mají Pulp fiction Twisted Evil
14:00 Dorážíme domu, du na net.
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:49
15:00 - 15:50 už nějakou dobu po netu hraju s kámoškou
Obrázek
dámu a další (na MSN). Přece jen ji mam rád, tak jí nechávám vyhrávat, aby měla radost Wink
What's up?

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 16:51
nechces si zahrat se mnou hledání min? jsem v tom ještě neporažen:D a to mám asi 65 vítězstvíSmile
HOne strikes again
aw yeah;)

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 17:03
bezy: ještě jednu fotku kámošek a přijedu!!! Mr. Green Slinták Brick Wall Cool
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 17:54
Tak speciálně pro tebe:
Obrázek
Wink
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2005 18:09
Máš štěstí, že tyhle nejsou nic moc Slinták Hand Mr. Green Embarassed Applause Shhh Twisted Evil Drool
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 16:07
zbytek včerejška sem pěkně proflákal Rolling Eyes Šel sem spát někdy v 1hodinu ráno, stahoval sem další díl SG1.

Dneska sem vstal už v 10h, dal sem si snídani a zasedl k PC. Ve 4 se budu muset učit fyziku, pře se máma dozvěděla, že z ní mam zatim 2 trojky (ve skutečnosti sou 3 Shhh )
Zasláno: ne 6. listopad 2005 17:33
Právě sem vormknul Pulp Fiction. Pár hlášek sice ušlo, ale jinak to byla naprostá blbost. Nj, Tarantino Not Talking
What's up?

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 18:17
Kozy Slinták

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 18:25
úchyl Slinták Angel

Bezy: nechceš ke mě jednu poslat? Twisted Evil
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 19:13
BEZY napsal:
Právě sem vormknul Pulp Fiction. Pár hlášek sice ušlo, ale jinak to byla naprostá blbost. Nj, Tarantino Not Talking


Pulp Fiction je kultovní film...nechápu,jak se někomu může nelíbit. Think

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 21:57
Ach ty dnešní děti. Obdivují Matrix a nerozumí Pulp Fiction. Holt, pokud za vším nejsou počítače, tak to nechápou. Doba si prostě žádá své.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 21:58
jenda.69 napsal:
Bezy: nechceš ke mě jednu poslat? Twisted Evil

Ta vpravo bydlí v Nejdku Wink
Mark Pawl> právě, když sem se s nima snažil v Chorvatsku bavit (odtud je to foto), tak mi pořád nějak těžkly oči Rolling Eyes Slinták
What's up?
Příspěvek upravil 1× BEZY, naposledy ne 6. listopad 2005 22:00.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 22:00
aha, tak tebe nazval jenda tím úchylem Think Mr. Green

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: ne 6. listopad 2005 22:01
njn, tak mi říkaj i ve škole Laughing Twisted Evil Mr. Green
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 7. listopad 2005 07:06
BEZY napsal:
Ta vpravo bydlí v Nejdku Wink

O to to máš jednodušší Dance Whistle Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 7. listopad 2005 07:39
Myslíš tu s těma pěknejma kozama, nebo tu s těma pěknejma kozama? Slinták

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: po 7. listopad 2005 13:08
BEZY napsal:
Právě sem vormknul Pulp Fiction. Pár hlášek sice ušlo, ale jinak to byla naprostá blbost. Nj, Tarantino [-(


No tak tohle taky nechapu. Par hlasek??? Ten film jedna velka hlaska. Neni tam snad jedina veta, ktera by se nedala brat jako dobra hlaska. ;)
Obrázek

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 7. listopad 2005 15:15
No dobře, každou chvíli tam padaly dobrý hlášky Wink Jen jako celek mi to přišlo nic moc Think Asi sem jinej Angel
Zasláno: so 12. listopad 2005 12:45
BEZY napsal:
19:00 Tak sem se dozvěděl, že už má kluka Brick Wall Tolik z mého skělého plánu jak ji doprovodim na vlak a všechno ji vyklopim. Crying or Very sad No nic, snad ta další. Ale i tak je to divný, příde mi, že všechny co se mi líbí sou už zadaný.

Sqělý. Tak sem se včera těšil jak si aspoň zatancujem a ona se na mě sprostě vysrala Brick Wall Sad Tak asi přitáhla toho svýho a mě se to ani neobtěžovala říct. Tak sem se šel po skončení vožrat do hospody. Rolling Eyes Aspoň něco pěknýho za ten den
What's up?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 12. listopad 2005 12:57
Kašli na ní, nestojí ti za to. Na takový jsem se už dávno vykašlal... Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: so 12. listopad 2005 18:03
njn, nic jinýho mi nezbyde. To ale znamená, že nemam s kym tancovat. Asi místo toho budu chodit do hospody Laughing
What's up?

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: so 12. listopad 2005 19:34
BEZY napsal:
Asi místo toho budu chodit do hospody :lol:


To vis ze jo. Sex je pro chudy, my bohaty chlastame ;D
Obrázek

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: pá 18. listopad 2005 16:20
No nevim, někdy bych byl raději chudej Laughing Mr. Green
What's up?

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 18. listopad 2005 19:14
No, jak kdy... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: pá 16. prosinec 2005 17:22
tak musim trochu zamachrovat Laughing dostal sem se do dalšího kola anglický olympiády Dance A to sem to 1. kolo málem nestih Rolling Eyes
Sem 2., což je docela úspěch, jelikož byli v naší kategorii týpci až o 2 roky starší d'oh!
What's up?

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 9. leden 2006 21:43
Tak tady to mas ty BEZY Mr. Green
kód:
Bezy patří do čeledi zimolezovitých (Caprifoliaceae) a je známo více jak 20 různých druhů.

kód:
http://www.ekozahrady.com/bezy.htm

Mr. Green Dance Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 9. leden 2006 21:51
hh, to už je o mě dávno známo Laughing
What's up?

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 9. leden 2006 21:59
BEZY napsal:
No nevim, někdy bych byl raději chudej Laughing Mr. Green

Ok, vzdaj sa mobilu, PC, drahý handier, peňazí v prospech mňa a ja ti už nejakú babu vybavím. Mr. Green
Na počiatku bola prázdna množina.

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 9. leden 2006 22:20
hh, do domovoa důchodců moc nechci, díky Sick
What's up?

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 9. leden 2006 22:28
Prečo, pri takej, akú by som ti zohnal by si sa domova dôchodcov nedožil(to vieš AIDS je AIDS(ale vlastne, čo viac by si chcel za 200 Mr. Green )).
Na počiatku bola prázdna množina.

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: po 13. únor 2006 14:17
BEZY napsal:
tak musim trochu zamachrovat Laughing dostal sem se do dalšího kola anglický olympiády Dance A to sem to 1. kolo málem nestih Rolling Eyes
Sem 2., což je docela úspěch, jelikož byli v naší kategorii týpci až o 2 roky starší d'oh!


Tak sem se tak těšil na městský kolo až sem se tam nedostal.
1) Mělo to být v Březnu, bylo to minulou středu
2) Prej mě hlásili 2x v rozhlase, ale já nic neslyšel, ani nikdo další ze třídy
3) Učitel mi o tom řek ten den, kdy se ta olympiáda konala

Přijde mi divný, že bych to ani jednou v rozhlase neslyšel. A ikdyby, někdo z ostatních to slyšet musel. Připadá mi to, že mě naschvál vyřadili, protože sem tam byl nejmladší (první byl o dva roky vejš a náhradník, co za mě poslali, taky). Nevim co si o tom mam myslet Neutral

A teď trochu z veselejšího soudku, v pátek sem dostal 1 z FYZIKY Laughing A to učitel říkal, že výsledky byly strašný a budeme ho psát znova. Ani se mi tomu nechce věřit Dance
What's up?

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 15. únor 2006 23:16
BEZY napsal:
2) Prej mě hlásili 2x v rozhlase, ale já nic neslyšel, ani nikdo další ze třídy
Třeba to hlásili anglicky a tys tomu nerozuměl... Think Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: čt 16. únor 2006 13:18
Mr. Green Možný to je, ale to bych aspoň slyšel svoje jméno. Ikdyž, třeba hlásili Thomas Withoutear Laughing
What's up?

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 19:39
Very Happy Very Happy Very Happy

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: st 3. leden 2007 21:38
Tak už delší dobu sem nic moc nepsal, tak aspoň z recese něco novýho Mr. Green :

-Byl sem tentokrát první ve školním kole AJ olympiády (další kolo si tentokrát nenechám ujít Rolling Eyes )
-Přestěhovali jsme se do většího bytu (hurá Very Happy )
-Vánoce i silvestra sem přežil Slinták
-Začal sem chodit do posilky (už je to hodně dlouho..)
-Na škole sem nám zařídil kroužek programování, když už to nemůže být jako normální předmět. Jen doufám, že se na příští rok najde dost lidí na seminář - musí nás bejt aspoň 15. Pokud nás dost nenajde, tak nejspíš odejdu na jinou školu, kde tenhle seminář bude. Vejšku už mam naštěstí vybranou, chci jít na FELko ČVUT
-Těsně po silvestru sem moc nevěděl - jedna holka, co se ke mě nejdřív měla (a já k ní) se na mě pak ani nepodívala a druhej den, když sem ji někam chtěl pozvat, tak mi odpověděla co sem si dal do podpisu... Docela mě to dostalo Confused Nechápu
What's up?

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 3. leden 2007 21:44
citace:
Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.
Veselé Vánoce!

Pluhinek (+1)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

11 005,- VK
Zasláno: ne 15. srpen 2010 14:44
K tomu hlasování, jde o to, k čemu to mám používat, třeba bych nikdy nehonil ani hajzl papírem, ani hedvábím Laughing

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna