Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

BIG Brother & Vyvoleni!! co na to rikate:-))

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 15:45
Ricky napsal:
koscik napsal:
Ricky napsal:

Docela by mě zajímalo, jak takové non-reality show hodnotí a sledují ženské... Think


Hodnoceni tohohle neni o "zenskosti", to je o mentalnim zdravi kazdeho jedince...


Ale tím pádem nazančuješ, že ženy jsou na tom mentálně slabší? :


To nenaznacuju. Mas porady ktery jsou dejme tomu vic sledovany zenskou pulkou lidstva a ktery sou trochu "blbsiho" razu. Treba pritelkyne se koukala na Superstar - OK, reknu si ze to nemusim, nekoukam na to ale jeste to de. Tohle je uz vrchol. Ale jasne ze nektery poeady sou urceny vyslovene pro zensky - treba to jak tam nekoho odchytnou, ostrihaji a napatlaji makeupem, nazev si nevzpominam, ale to je vec jina. U tehle poradu jako je BB to je podle me pul na pul, kazdy pohlavi ma jedince kterym se to vice mene libi... A nemusi bejt nutne individua typu co sou v tom baraku vypusteny. Oni to maji naramne dobre vymysleny a spocitany, ta skupinka je peclive vybrana psychology s ohledem na to aby byla co nejvic konfliktni, proste aby to lidi hnalo k televizim. A uprimne receno lidi se na to koukat budou, ja treba ne, vy mozna taky ne ale co jsme my v porovnani s masama oblecenyma v trickach N@VA a vytetovanym kutilem Timem na zadech... Ne ted prahanim ale lidi tenhle porad podle me sezerou. A urcite to dopadne jako obvykle, to znamena ze cim vic to kdo zere a sleduje bude mezi lidma kvakat jaka je to hruza a nelibi se mu to. Pak prijde domu a nez si sunda boty uz to bude mit zaply...

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 15:53
koscik napsal:

To nenaznacuju. Mas porady ktery jsou dejme tomu vic sledovany zenskou pulkou lidstva a ktery sou trochu "blbsiho" razu. Treba pritelkyne se koukala na Superstar - OK, reknu si ze to nemusim, nekoukam na to ale jeste to de. Tohle je uz vrchol. Ale jasne ze nektery poeady sou urceny vyslovene pro zensky - treba to jak tam nekoho odchytnou, ostrihaji a napatlaji makeupem, nazev si nevzpominam, ale to je vec jina. U tehle poradu jako je BB to je podle me pul na pul, kazdy pohlavi ma jedince kterym se to vice mene libi... A nemusi bejt nutne individua typu co sou v tom baraku vypusteny. Oni to maji naramne dobre vymysleny a spocitany, ta skupinka je peclive vybrana psychology s ohledem na to aby byla co nejvic konfliktni, proste aby to lidi hnalo k televizim. A uprimne receno lidi se na to koukat budou, ja treba ne, vy mozna taky ne ale co jsme my v porovnani s masama oblecenyma v trickach N@VA a vytetovanym kutilem Timem na zadech... Ne ted prahanim ale lidi tenhle porad podle me sezerou. A urcite to dopadne jako obvykle, to znamena ze cim vic to kdo zere a sleduje bude mezi lidma kvakat jaka je to hruza a nelibi se mu to. Pak prijde domu a nez si sunda boty uz to bude mit zaply...


Plně s tebou souhlasím, pouze jsem se zeptal, kolik to asi sleduje ženských, protože podle toho, co máme doma (mamka, segra) tak je větší poměr sledovanosti žen než mužů. Ale třeba se mýlím, proto jsem se tu zeptal, zda máte stejný názor, či zkušenosti. Nic víc, nic míň... Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Daren (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 8
Bydliště: Vesmír/Země/Evropa/Česká Republika/Ostrava
10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 22:04
Baros napsal:
Občas se na ty Vyvolený podívám a musím říct, že někteří lidi tam jsou úplný idioti, zajímalo by mě jestli se tak chovaj normálně nebo se jenom ukazujou...docela drsný je, že se tam dostal ten bývalej skinhead...


Plně s tebou souhlasím Eh?

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 09:11
Vcera som pocas reklamy na jeden film prepol na tych vasich ceskych VyVolenych...co to tam mate za kretenov? d'oh!
Ten frajirek v ciernych bryloch a ten vlasaty s tou bradou ako cap....no to bol vrchol tie ich rozhovory...a hlavne ten frajirek,ktory snad pozral vsetku mudrost sveta a ma kontakty na najvyssich miestach...tomu tak akurat natiahnut poriadnu pastofku a vrazit mu tie bryle to prdele,aby sa spamatal... Not Talking

Z takychto "reality show" sa mi dviha zaludok Brick Wall

havros (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 15
Bydliště: Litoměřice
10 000,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 14:06
Občas kouknu na VyHulený, ale Big Brothera jsem videl jen první díl a stačilo mi... A navíc NOVA je pěkná ku*va, protože je zpoplatněný vysílání na NETu d'oh! To může napadnout jedině NOVU Evil or Very Mad

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 16:23
havros napsal:
Občas kouknu na VyHulený, ale Big Brothera jsem videl jen první díl a stačilo mi... A navíc NOVA je pěkná ku*va, protože je zpoplatněný vysílání na NETu d'oh! To může napadnout jedině NOVU Evil or Very Mad

Vsak se neboj, jakmile jim potece do bot, tak to stejne bude free Mr. Green

No a ja jsem nekde cetl, ze chteji vyhodit Hornovou a to me v souvislosti s touto mou reakci Arrow http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?t=137 nesmiiiiirne tesi....

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 16:35
havros potesim ta ... mylis sa Mr. Green .Ked boli ti sprosty zbohatlici (Mojsejovci) tiez bolo na nete spoplatnene vysielanie Wink

dubas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 155
Bydliště: Kostlivec nad Mrtvicí
10 050,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 17:25
tak vam nevim ale Vyhuleni Mr. Green se mi libi vic jak BB Sad
videl sem zahajovaci dil BB a moc me to nenadchlo protoze vekovej prumer soutezicich je negde +- kolem 33 a to nejni zrovna moje krevni skupina to vyhuleni maji lepsi vekovej prumer Dance
ObrázekObrázek

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 08:37
Vcera jsem videl poprve BB a silne me to zklamalo, lidi jsou tam fakt divny, interier se mi nelibi a je to proste vsechno nic moc. Prislo mi to jako by nova chtela primu dohnat a narychlo dodelavala nekolik veci. Ne ze bych musel videt vsechny dily, ale Vyvoleni jsou imho lepsi ve vsech smerech.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 13:36
Aj ja som vcera chvilu pozeral VV...a nocne vysielania BB aj VV...myslim,ze za chvilu sa tam zozeru ako psy..ale maju tam vcelku veget.Este som ich nevidel robit nic ine,iba popijat sampano alebo mineralky,sediet na prdeliach a tlachat hovadiny...celkom lahko zarobene prachy Mr. Green

Kua,za chvilu to zacne aj u nas na Slovensku...sme sa tak vcera so zenou bavili,ze na 4 z 8 staniciach,ktore chytime budu kazdy vecer tieto ptakoviny...ufff,kua...asi si zavediem kablovku d'oh!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 4 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna