Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

koscik

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Je chroust nesmrtelny?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
77% 77% [ 7 ]
Ne:
22% 22% [ 2 ]
Celkem hlasů : 9 / Hlasujících: 9
koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK

koscik

Zasláno: út 20. září 2005 08:58
Takze pratele, svetla jedou, zvukove efekty OK, klapka klapla a zaciname! Tezko rici jestli jsem se narodil nebo vylihnul (ja rikam ze narodil ale nekdo ze vylihnul). Kazdopadne jsem prisel na svet leta pane 1985 v male jihoceske padesatitisicove vesnicce s honosnym nazvem Tabor a prirknuto mi bylo jmeno Filip Košč. Uz od prvnich krucku a slovicek bylo vsem jasne ze po Homo Habilis, Adolfu Hitlerovi a Helene Vondrackove se narodila (nebo vylihla, kdo vi) dalsi postava co bude urcovat deni sveta a ke ktere budou vzhlizet dalsi generace. Svoji hvezdnou karieru jsem zacal ve skolce - pravda, do zacatku nic moc ale je treba si uvedomit ze zakladni lidske vlastnosti (chamtivost, vztek, strach, nechut k jidlu a zalovani) se naucite prave ve skolce. No a po skolce nemohlo prijit nic jineho nez prava a nefalsovana, temer dospelacka zakladni skola. Samozrejme, jako asi kazdy, jsem si rikal ze mnoziny a kucharky s kniry servirujici bramborovou kasi mi toho do zivota moc nedaji ale bez cteni a psani clovek dneska prorazi jen velmi tezko. No a po zakladni skole prisla skola stredni a s ni neopakovatelne stredecni "Tridni schuzky" v hospode a nejedno zaspani ve ctvrtek. Parkrat se sice stalo ze jsem se nejak rano do skoly dopotacel ale vzdy jsem po prvni protrpene a druhe prospane hodine se slovy "Ty vole me je blbe" odesel dom. No a to nase pomyslna vypraveci linie uz narazi do pritomnosti kdy 29. nastupuji do Prahy na CVUT FEL...


Mezi me nejvetsi konicky patri blby kecy, ukrutna ryma a behani po uradech. Pevne verim ze se poslednich dvou jmenovanych co nejdrive zbavim. Moje nejneoblibenejsi jidlo jsou jatra na vschny zpusoby. Jatra jsou organ ktery v liskem tele obdivuji a nehodlam je v jakekoliv forme konzumovat.

No a pokud jste to docetli az sem, tak si jiste zaslouzite videt nejakou fotografii sveho favorita Smile

Ano, i ja mam pas: Obrázek

Na zidlicce:
Obrázek

No a na zaver maly fotoserial:
VZESTUP...
Obrázek

...A PAD
Obrázek
One world, one soul.

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 14:36
na fotkach vypadas nejak kriveji nez ve skutecnosti Mr. Green nebo ze by ses zmenil? Think
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 14:51
Bonfire napsal:
na fotkach vypadas nejak kriveji nez ve skutecnosti Mr. Green nebo ze by ses zmenil? Think

On je to taky pěknej křivák, tak pozor na něho!!! Nevěř tomu, co ti slibuje, chce tě jenom zneužít Slinták
Veselé Vánoce!

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:44
Nejsi muj typ, v tehle reality show to zoufale vypada na postradani milostnych zapletek. Uvazoval nekdo o zapojeni makaveliny do hry Angel Dance
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 18:19
Szkepek napsal:
Nejsi muj typ, v tehle reality show to zoufale vypada na postradani milostnych zapletek. Uvazoval nekdo o zapojeni makaveliny do hry Angel Dance


Szkepek: To celkem chapu ze nejsem tvuj typ a ani mi to moc nevadi - ba naopak, mezi nohama se mi totiz houpe stejny organ jako tobe a jak je znamo, dva stejne do sebe moc nepasujou Mr. Green Jinak bojim se toho ze v nasi soutezi milostna zapletka neni mozna... Leda milostna zapletka nekde nad umyvadlem - ale to by sem stejne nikdo nedal Wink

Bonfire: Neni pravda ze bych byl krivak, teda skoro. Nemam s tebou zadne postranni umysly. Jo a nepucil bys mi prosim do pondelka 500,-? Vratim, slibuju Wink
Zasláno: čt 22. září 2005 10:24
NĚCO AKČNÍHO
One world, one soul.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 10:27
Kde si prosim tě koupil te keys na kompa? Taky bych něco takovýho potřeboval Mr. Green

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 22. září 2005 10:33
Mark Pawl napsal:
Kde si prosim tě koupil te keys na kompa? Taky bych něco takovýho potřeboval Mr. Green


To je na monitoru a je to z Billy Slinták
One world, one soul.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna