Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Bonfire

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 12:54
No to by mi taky vyhovovalo, měl bych to kousek od domova... Wink Navíc mám pocit, že jsem párkrát okolo jel... Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 17:29
weitless napsal:
Možná jsem jeho vzor Wink Whistle


ee, tohle haro sem mel obednane uz delsi dobu Wink jenom sem musel mamku presvedcit ze opravdu nebudu chodit casto do Privozu (ostravaci asi chapou) Mr. Green
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 17:43
Koukam, ze mas docela vytizenou prac. plochu. Moc ikonek se tam uz asi nevejde, ze?

Sci-fi ctes, pises, nebo se rad divas? Kdo podle tebe napsal nej knizku?
Ja rad Den Trifidu

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 22:47
TaS napsal:
Sci-fi ctes, pises, nebo se rad divas? Kdo podle tebe napsal nej knizku?
Ja rad Den Trifidu


Presne tak, marne lovim v pameti lepsi sci-fi knizku nez je Den trifidu. Jinak jsou taky dobry knizky od bratru Strugacskych.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 01:03
Ked sme uz u toho sci-fi,asi najlepsie co som kedy cital bola Nadace. Napisal to tusim Isaac Asimov a povodne to bola trilogia, ktoru potom doplnil pre obrovky ohlas o dalsie 3 diely, ktore sa odohravali pred aj po tej trilogii...kedze som mal k dispozicii vsetkych sest dielov,cital som ich nie v poradi,akom ich napisal,ale v casovom slede, ako po sebe nasledovali.

Je to skutocny sci-fi skvost,ktory by si mal precitat kazdy,kto ma sci-fi rad...aj ked tie knizky sa velmi tazko zhanaju,hlavne bonusovy siesty diel....

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 09:14
hanni napsal:
Ked sme uz u toho sci-fi,asi najlepsie co som kedy cital bola Nadace. Napisal to tusim Isaac Asimov a povodne to bola trilogia, ktoru potom doplnil pre obrovky ohlas o dalsie 3 diely, ktore sa odohravali pred aj po tej trilogii...kedze som mal k dispozicii vsetkych sest dielov,cital som ich nie v poradi,akom ich napisal,ale v casovom slede, ako po sebe nasledovali.

Je to skutocny sci-fi skvost,ktory by si mal precitat kazdy,kto ma sci-fi rad...aj ked tie knizky sa velmi tazko zhanaju,hlavne bonusovy siesty diel....


Nadaci tady snad taky nekde mam, ale bohuzel mi Asimov nejak nesedi.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 11:39
Nuz,nie je to lahke citanie..ale ja rad citam trochu narocnejsie knihy,hlavne od Kinga,ktory teda tiez nepise jednoducho....Podla mna je Asimov jeden z najlepsich spisovatelov sci-fi zanru.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 11:47
hanni napsal:
Nuz,nie je to lahke citanie..ale ja rad citam trochu narocnejsie knihy,hlavne od Kinga,ktory teda tiez nepise jednoducho....Podla mna je Asimov jeden z najlepsich spisovatelov sci-fi zanru.

Od Asimova sem četl jenom Já robot, abych to porovnal s filmem a líbl se mi. Bohužel sem se eště nedostal k dalším jeho knžkám...
BTW: vyšel u nás další díl (5.) Kingovy Temné věže Wink
Veselé Vánoce!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 11:52
Ano,aj ja som to cital a uz mam doma na DVD aj film,len som ho este nevidel...

Od Kinga mam doma asi vsetko,co vyslo na Sk a CZ..a stalo ma to pekny balik penazi. Temna veza je totalne psycho citanie ...v polovici tretieho dielu som to zabalil...

Ale dobra kniha je Talisman...napisal to Stephen King a Peter Straub (velmi dobry spisovatel zanru fantazy) ...je to bomba..prelina sa tam svet fantazy a reality,takze trochu narocnejsie,ale vyborne.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 11:57
hanni napsal:
Ano,aj ja som to cital a uz mam doma na DVD aj film,len som ho este nevidel...

Od Kinga mam doma asi vsetko,co vyslo na Sk a CZ..a stalo ma to pekny balik penazi. Temna veza je totalne psycho citanie ...v polovici tretieho dielu som to zabalil...

Ale dobra kniha je Talisman...napisal to Stephen King a Peter Straub (velmi dobry spisovatel zanru fantazy) ...je to bomba..prelina sa tam svet fantazy a reality,takze trochu narocnejsie,ale vyborne.


Tak ten film je úplně o něčem jiným, s knížkou má kromě názvu společný asi jenom že sou tam roboti Mr. Green
Náhodou, Temná věž se mi líbila, je to trochu jiná knížka,ale dobrá... Wink
Veselé Vánoce!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna