Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

TaS

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK

TaS

Zasláno: čt 18. srpen 2005 16:19
Hoj,
tak ja jsem byl počat někdy na přelomu května a června 1979 a.d. Narodil jsem se v Třinci, bydlel a většinou o víkendu se vyskytuji malé vísce v Beskydech. Po zbytek týdne kvůli škole/práci je ze mě ostravak.
Z zaměstnání se zabývám vším možným - od programování přes výzkum až po energetickou náročnost přípravy pokrmů (moji stravníci si jídlo celkem pochvalují Smile ).
Nedávno jsem kamarádce pomáhal ze zápočtem z počítačové grafiky, tak jsem se v tom směru trochu vzdělal. Možní jste si všimli, že občas píšu slovensky. Je to asi tím, že jsem polák.
charakteristika:
Kámoš o mně kdysi publikoval větu, že jsem |Tvor s širokým psychopatickým rozhledem. Moc bych mu nevěřil.
Zajímám se o filosofii, tak nad vším moc přemýšlím. Moc srandy si se mnou neužijete.
Po vzoru Bugiho jsem se pustil do www.boinc.cz
Příspěvek upravil 2× TaS, naposledy pá 26. srpen 2005 09:39.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 17:49
tak nám tu něco zafilozofuj, těším se na to Cool
on les aura!

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 17:53
mina napsal:
tak nám tu něco zafilozofuj, těším se na to Cool

Ty jsi necetl tan muj clanek? http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?t=234

nekde uprostred.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 23:52
jasný čet sem to ale příjde mi to ze života Cool btw. líbí se mi ten topic
chápeš nějakou úvaho ala řečtí filozofové Laughing
on les aura!

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 08:12
mina napsal:
jasný čet sem to ale příjde mi to ze života Cool btw. líbí se mi ten topic
chápeš nějakou úvaho ala řečtí filozofové Laughing

jak prijde mi to ze zivota? tim chces rict, ze stari filosofove nestudovali zivot?
Zabyvali se zivotem, i kdyz casto tak obecnymi a "vyssimi" pravdami, ze si mnozi mysli, ze je to se zivotem naprosti neslucitelne.
Ale kdyz si vezmes napriklad Démokrotivy atomy, tak ty se pouzivaji v beznem zivote (I kdyz moderni vedou upresnene forme).

Nevim presne jak to myslis Confused ale jsem rad ze mam ctenare. (a ze nekdo se odhodlal takovy dlouhy prispevek do fora precist)
Zasláno: čt 1. září 2005 15:17
Tak jsem si po upgradu na bažanta konečně změnil avatar. Původní mrtvá myš byl nález pod stolem v laboratoři. Taď mám asi dvouletého "bažanta".

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna