Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Brexit

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Brexit?

Hlasování není časově omezeno.
Remain:
33% 33% [ 2 ]
Leave:
33% 33% [ 2 ]
I don't give a fuck:
33% 33% [ 2 ]
Celkem hlasů : 6 / Hlasujících: 6
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Brexit

Zasláno: čt 23. červen 2016 10:17
Už je asi pozdě na tohle téma, když se dneska hlasuje, co? Mr. Green

Co myslíte, má Spojené království vystoupit z EU? Nemá? Nebo vám to je jedno?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 23. červen 2016 10:44
Už jsem se o tom před pár dny vyjadřoval na G+... tak se vyjádřím i tady. Podle mě, pokud by z EU odešla Velká Británie, tak se EU do 10 let rozpadne úplně... a ač EU moc nemusím, tak si myslím, že by to bylo špatně, protože by to vrhlo Evropu do recese a malé státy, jako Česko by na to doplatily nejhůře... Pořád doufám, že se EU konečně probere - to, že se vůbec nějaké referendum koná a že v něm je pro odchod z EU podle průzkumů cca polovina obyvatelstva je na pováženou a EU by to měla vzít jako preventivní facku...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 24. červen 2016 08:23
Tak vyhrálo Leave. Jako v tom referendu, které je pro britskou vládu nezávazné.

Ale teda upřímně, když vidím tyhle hlasování o dvou možnostech, který skončí rozdílem o pár procent (jako tohle, nebo u nás volba prezidenta), tak si říkám, jestli by se neměla udělat nějaká "deadzone" třeba 45-55 %, při které by se... já nevím, něco stalo. Třeba že bychom byli na 5 let úplně bez prezidenta nebo by británie musela přijmout všechny uprchlíky... Víte, něco, co by lidi donutilo si vybrat pořádně a nedopadalo to tak půl na půl. Laughing

(Upřímně, když jsem viděl naše prezidentský kandidáty, tak bych naopak v takovou možnost doufal Mr. Green )
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 24. červen 2016 08:55
Jinak co jsem zapomněl napsat nahoře je to, že očekávám i rozpad Velké Británie - osamostatnění Skotska a sjednocení Irska... Docela se divím, že tohle víc nezaznělo v předvolebních kampaních...
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407424-britanie-kvuli-odchodu-z-eu-muze-ztratit-skotsko-i-severni-irsko.html
(nehledě na takový Gibraltar, což je sice bezvýznamné území, ale strategicky důležité... )
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407458-spanelsko-chce-po-brexitu-svou-vlajku-nad-gibraltarem.html
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 25. červen 2016 11:35
Já Brexitu fandil od začátku, ta organizace (EU) se změnila v úplně něco jiného, než měla být původně a státy západní Evropy na to doplácí nejvíc. Ani bych se nedivil, kdyby další *exit byl v Nizozemí.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 25. červen 2016 20:19
takže nejen LivArt má radost...
Obrázek
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 26. červen 2016 08:49
By mě teda zajímalo, když ani Švýcarsko není v EU, jestli z toho má Rusko taky radost. Řekl bych, že ne Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 26. červen 2016 09:51
Švýcarsko je malá bezvýznamná země, co zbohatla na 2. světové válce a na zlatě, co si tam uložili židé, které pak Hitler zplynoval a ty ci nezplynoval, tak těm ho odmítlo vrátit... nevím proč každý vytahuje Švýcarsko... proč nevytáhne třeba Ukrajinu... a nebo třeba Irsko... ještě před 20 lety zaostalá země pasáčků ovcí (srovnatelná s ukrajinou nebo rumunskem) a dnes se hlavně díky penězům co do něj nalila EU počítá mezi vyspělé státy...

Navíc Švýcarsko hezky ukazuje, že pokud chcete být v Evropě, tak se EU musíte prostě podřidit... pokud chcete obchodovat s EU, tak stejně musíte dodržovat normy na to jak mají být okurky zahnuté a podobně... Dokud byla Británie v EU, tak do toho mohla mluvit a mírnit Německou horlivost... Pokud bychom vystoupili my, tak by to pro nás bylo ještě horší.. většina firem tu je ovládána Německem a většina obchodu probíhá s Německem... Jinak další věc - hlavním tématem propagandy zastánců brexitu bylo zastavení migrantů... migranti se neptají na kvóty pro migranty, neptají se, jestli jim dáte azyl... prostě přijdou a jsou tam nelegálně... Migranty by se dalo zastavit úplným uzavřením hranic, které v kampani také několikrát zaznělo... ale to znamená omezení pohybu lidí a hlavně zboží... ale vždyť to je ta hlavní výhoda, kterou nám EU poskytuje... vždyť i to Švýcarsko je v Schenghenu...

jako moc nechápu, proč se radovat... Angličané ani Češi tím prostě nic nezískají...
no, i když dvě věci možná jo...
zaprvé mnoho firem zvažuje přesun své centrály pro EU jinam... teď je na nás, abychom je přilákali do ČR... polohu pro to máme výhodnou...
http://mobil.idnes.cz/brexit-samsung-stehuje-centralu-do4-/mob_samsung.aspx?c=A160624_145456_mob_samsung_oma
zadruhé - az se v tom Velká Británie pořádně vymáchá a rozpadne se, tak to možná zbaví iluzí všechny zastánce odchodu z ostatních zemí i z Česka...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 26. červen 2016 11:12
Ale neřekl jsi ani jeden důvod, v čem je EU důležitá, protože jak volný obchod (za kterým BTW stojí právě VB), tak volný pohyb není výsledek EU, ale jiných smluv. To jen ukazuje na to, jak je EU zbytečná, což jsi mimochodem řekl taky.

A většina opravdu velkých firem má řízení pro takzvaný region EMEA (Europa, Middle East, Africa), tam je úplně jedno, jestli nějaká krajina v EU je nebo není. A třeba Google má centrály pro Evropu rovnou 2 (Irsko a Polsko), Samsung (který je teď tak strašně propírán na idnesu) má regionální zastoupení v každé zemi zvlášť a pak celý EMEA region, podobně jako třeba Acer. Tam EU prakticky nehraje roli, jde jen o adresu sídla.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 27. červen 2016 09:29
mě se zdá, že ty jsi neřekl ani jeden důvod v čem je špatná a proč odejít... Very Happy Co Británie získá, když odejde? Nějakou imaginární svobodu? Uprchlíků se nezbaví a většinu nařízení EU bude muset dodržovat taky (pokud bude chtít na volný trh atd) ale nebude mít do nich co mluvit (a že o tom jako jeden ze tří největších států mluvila hodně)... a že to jsou jiné dohody? jsou, ale pokud chcete být jejich součástí, tak musíte dodržovat pravidla napsaná EU...
včera byl v televizi Zeman a ten o tom mluvil až podivuhodně střízlivě... že je to tzv. lose-lose situace, protože tím každÿ jen ztratí...
https://www.novinky.cz/domaci/407581-skotsko-se-odtrhne-brexit-oslabi-eu-i-britanii-rekl-zeman.html
a s těmi centrálami nevím, nevím... ono to má každá firma jinak a některé mají opravdu centrály jen pro EU... a pak fakt nedává smysl mít ji v nějaké okrajové zemi mimo EU...
Navíc Samsung není jediný viz třeba:
https://www.novinky.cz/ekonomika/407519-nejistota-v-londynskem-city-budou-se-tisice-bankeru-stehovat.html
citace:
pravidla Evropské unie, umožňují bankám a dalším finančním firmám poskytovat služby z jedné unijní země zákazníkům ve zbývajících 27, aniž by tam musely otvírat pobočky.

takže to, co jsi psal v tomhle případě neplatí...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 27. červen 2016 18:16
Pokud jedou pro EMEA, tak je to fcuk, protože stejně mají nějakou pobočku v každém vidlákově.
VB odešla, protože to zřejmě bylo pro ně už jediný možný řešení. Ono je fuk, že do celé EU mohli mluvit, když to nikam nevedlo. Nehledě na to, že si můžou sami rozhodnout, co chtějí a co nechtějí.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 27. červen 2016 20:41
Já myslím, že tak komplexně, jak si to představuješ, na to britové nešli.
Spíš mi přijde, že odešli proto, aby jim nikdo nenařizoval, jak zahnuté mají mít banány (i když takový předpis měli ještě před EU, nebo to bylo něco jiného?) a aby se zbavili té příšerné imigrantské verbeže (Poláků, Rumunů apod.)
Určitě si hromadně nesedli k internetu a nezvažovali pro a proti, ekonomické důsledky... Prostě šli a zvolili tak, aby to ukázali "těm nahoře".
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 27. červen 2016 21:04
lidi jako v tomhle ani netusi ze odchod z eu je nejspis bude stat vic penez pokud si maji udrzet otevreny obchod, nez byl ten propirany poplatek ze clenstvi v EU.. ty vetsinou opravdu serou ty hrozny imigranti co jim kradou praci Smile
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 27. červen 2016 21:31
LivArt napsal:
Pokud jedou pro EMEA, tak je to fcuk, protože stejně mají nějakou pobočku v každém vidlákově.
VB odešla, protože to zřejmě bylo pro ně už jediný možný řešení. Ono je fuk, že do celé EU mohli mluvit, když to nikam nevedlo. Nehledě na to, že si můžou sami rozhodnout, co chtějí a co nechtějí.

ale jde o to, že s EU nemusejí mít pobočku v každém vidlákově... stačila jim jen jedna v celé EU... a pro tyhle firmy pozbývá smysl aby měli obří pobočku v Anglii (která se teď vidlákovem stala), když budou muset mít pobočku i v EU... že ty jsi nečetl to, co jsem psal... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 28. červen 2016 22:14
To by jim možná stačila, ale nikdo to tak nemá.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 29. červen 2016 08:13
ježiš, ty jsi si ve všem tak jistej... Very Happy nechceš nám dělat dalšího prezidenta? Very Happy v tom článku, na kterej jsem psal odkaz říkali, že to tak má spousta firem... i kdyby jich bylo třeba jen 1%, tak je to pro ekonomiku rána, protože se na pracovní místa bankéřů a ekonomů pojí i místa uklízeček atd... (ale ty jsou stejně z Polska a to nejsou lidi, viz https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407661-uz-zadnou-polskou-havet-v-britanii-se-po-referendu-mnozi-utoky-na-cizince.html ... Very Happy)
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: so 2. červenec 2016 16:36
tak prej Farange už má plán...
http://thebrexitplan.com/
Zasláno: út 5. červenec 2016 15:33
Heh... tak to jsem zvědavý, kdo Brity nakonec povede... všechny tváře Brexitu se zalekly toho, že by měli uklidit to, co si nadrobili...
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408421-zbabelec-zpusobil-chaos-a-utekl-schytava-to-farage.html
btw. už to začíná...
https://www.novinky.cz/ekonomika/408457-libra-kvuli-brexitu-spadla-k-dolaru-na-nove-minimum-za-31-let.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 13:15
Kurz libry sice spadnul, ale co koukám, tak opět začíná stoupat.

Já bych z toho nedělal konec světa, i já bych byl pro Czexit. Tak jak je teď nastavená EU je podle mě špatně a Britům se vůbec nedivím, že si odchod zvolili, však jejich ostrov dál neodplave Cool

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 17:01
no já myslím, že to bude ještě sranda...
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/413903-skotska-vlada-pripravi-cestu-k-druhemu-referendu-o-nezavislosti.html
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 21:30
Jsem pro Czexit pod jedinou podmínkou a to je, že se karlovarský kraj připojí ke Spolkové republice Německo. Nashle, žabaři! Magor
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 00:11
to by se ti líbilo, že ty němčoure! Ale kdepak, Karlovy Vary se připojí k matičce Rusi... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 09:50
no to by byla vyhra, angela by z karlovarska udelala tabor pro uprchliky aspon, a byl by klid Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 7. září 2016 09:53
To by bylo dobrý, protože pak by čecháčci v sousedních čechách byli úplně hotoví, i když se vůbec nic neděje. Stejně jako byli hotoví někteří naši z toho, že v asi 20 km vzdáleným Klingenthalu ubytovali asi 15 utečenců. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

777_xxx_777 (0)
Spambot


Příspěvky: 11
Bydliště: Zlin
10 291,- VK
Zasláno: po 27. únor 2017 00:56
tady hodně politických her v EU a v VB...myslím, že jenom čas ukáže byl to hodný výběr nebo ne...
Logika je sice neotřesitelná, ale člověku, který chce žít, neodolá

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 9. únor 2019 08:43
Mno, už aby to bylo, furt se o tom mluví a nikde nic.. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 9. únor 2019 12:16
Slovní spojení "odejít po anglicku" prý nabývá nového významu - udělat co největší rámus a pak možná ani neodejít... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 13. březen 2019 09:45
Když sleduju tu komedii kolem Brexitu, tak jsem i celkem rád, že máme za premiéra Babiše... Ta prostší část populace pak totiž volí jeho a ne Okamuru, Klause mladšího a podobnou sebranku... Nevolil jsem ho, nemám ho rád, vím že krade a voliče si kupuje za populistická gesta, nicméně jsem rád, že není hůř - je to alespoň racionální člověk, co ví že by Czexit obrovsky poškodil naši ekonomiku (a tím jeho byznys)... Rolling Eyes Británie si může utáhnou opasky a požádat strýčka Donalda o to aby mohla být 51. státem USA a pak si třeba postavit v Severním Irsku zeď, nicméně pro nás by to spíše znamenalo cestu někde do Moldavska... Rolling Eyes
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 09:42
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/brexit-je-tady-velka-britanie-odchod-evropska-unie-boris-johnson.A200128_100106_zahranicni_kha Thumb up! Applause
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 12:37
No ty se raduješ, ale tohle:
1) jen to oslabilo celou EU, pokud z toho někdo profituje, tak hlavně Čína, Rusko a nově i Trumpovské USA, co začíná EU vyhlašovat sankce a cla a vyhrožovat obchodní válkou...
2) Británie byla většinou v EU tou co stála na straně rozumu (viz třeba jádro), teď bude mnohem těžší přehlasovat fanatiky z Německa a Rakouska
3) nevím jak přesně to dojednají, ale stejně se bude muset řídit nařízeními EU pokud bude chtít na společný trh (a naopak na ty nařízení nebude mít vliv - viz předchozí bod)...
4) stejně budou muset umožnit volný pohyb obyvatel když bude chtít aby měli její obyvatelé volný pohyb... Navíc stejně budou muset platit, pokud se budou chtít účasnit různých projektů...
5) Ono i to slavné Švýcarsko nebo Norsko platí jak mourovaté aby měli přístup na trh a k různým společným projektům a hlavně do těchto zemí jako východoevropský podčlověk furt můžeš volně cestovat a ani nemusíš mít pas...
6) kolonie se jim obnovit nepodaří, křováci mají teď AK47, tak by se tentokrát bránili... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek
Příspěvek upravil 2× p!p@, naposledy so 1. únor 2020 13:43.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 12:49
1) Takže má Británie o problém míň, takže je to pro ně win.
2) Tak to, že stáli na straně rozumu, jim bylo tak nějak k ničemu, proto konec konců odešli.
3) To můžou, zároveň si z různých stupidních nařízení EU můžou dělat akorát tak legraci. Reálně EU trh většinu velkovýrobců (a to i z EU) vůbec nezajímá; naopak GB se může přidat k té části světa, o kterou má ještě trh zájem.
4) Nebo naopak - EU bude muset platit jim, protože úroveň a vybavení pro výzkum tam bude na jiné úrovni než někde v Bulharsku. A bez výzkumu není žádný vývoj.
5) Souvisí s předchozím bodem.
6) Nejlepší exportní artikl je teď stejně virus, a ten už si i z býválé kolonie stihli importovat. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 13:26
1) ano, obrovská výhra, když se malá zemička osamostatní, pak může lépe čelit agresorům. Pak může lépe vzdorovat miliardové Číně žejo. Super, jejich kolonie v Africe už stejně Číňani zkoupili, tak s něma konečně budou v jednom státě. Very Happy
3) Trh EU je jeden z největších trhů na světě. Jinak o jakou část světa je ještě zájem? Navíc myslíš, že zvládnou konkurovat zemi, kde ti za hrstku rýže vyrábí děti vše od telefonů po automobily?
4) EU bude platit jim? Jasně, stejně jako EU platí Švýcarsku a Norsku (mimochodem po přepočtu na obyvatele daleko bohatší a vyspělejší státy než Británie). Teď tu o červené karkulce. Víš odkud se vzaly všechny ty Švýcarské a Norské fondy? Ne, to nám neposílají jen tak z dobroty srdce, abychom si mohli třeba v Olomouci postavit tramvajovou trať k obchoďáku nebo nové budovy univerzity... To je z peněz co tyhle státy odvádí do EU. Co myslíš vybavením pro výzkum? Právě věda na tomhle bude bitá úplně nejvíc. Naopak většina vědeckých projektů co jsou mezinárodní je přímo či nepřímo napojena a financována EU... ITER, CERN, ESA... co mají v Británii z takových velkých projektů? Možná tak továrnu na motory pro Airbus... Aby si ji Francouzi a Němci nepostavili u sebe... Proč by někdo stavěl cokoliv v Británii, když to může postavit ve Francii, Německu nebo kdekoliv v EU? Nebo třeba v Česku... Hádej kde je řídící centrum navigačního systému Galileo a kde bude od roku 2021 sídlit evropská vesmírná agentura... No v Británii to není. Navíc v Británii sídlilo obrovské množství institucí EU. O ty všechny přijde. A Londýn byl bankovním srdcem EU. Teď se většina bank přesouvá hlavně vedle do Irska, protože jaksi nedává smysl mít ředitelství pro EU mimo EU...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 13:43
1) Pleteš si EU s OSN. Ne, opravdu EU nic bránit nebude.
2) Zeptej se třeba Dellu, proč na EU trh v podstatě nikdy pořádně neexpandoval, Toyoty, Suzuki a třeba Mazdy, proč snižuje počty vozů pro import do EU. Nebo proč tu USA nikdy pořádně neprodávala svoje vozy. Samsung většinu svých výrobků prodává všude jinde, jen ne v EU, o LG vůbec nemluvě. A naopak, proč VW/Škoda expanduje na východě. Prej největší trh Very Happy
3) A ty jsi si jistý tím, že bez EU by k takové spolupráci nedošlo? Že by si každej hrabal na svém písečku?
Galileo je jen další ukázka neschopnosti EU něco rozumně uřídit nebo vyvinout. Reálně opět projekt, kterej zbytek světa nezajímá, protože buď mají už svůj systém nebo dokáží dostatečně dobře využít současné systémy.
Jasně mno, každá firma se výzkumem a výrobou žene do EU. Wait, ono je to tak, že z EU všichni utíkají, jak můžou.
Že sem banky "přesunou" ředitelství neznamená, že v Británii skončí.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 14:11
1) OSN jako bude bránit třeba Britské výrobky, protože se narozdíl od těch Čínských vyrábějí bez dětské práce? Very Happy Nebo čemu bude konkrétně OSN bránit?
2) Sorryjako, to je výběr pár společností... Můžu ti vypsat třeba milion jiných, které nikdy neexpandovaly do jakékoliv země chceš. Proč nikdy Škoda neexpandovala do USA a Americká automobilky do ČR? to je dáno hlavně hlavně odlišností trhu - např. tím, že v USA frčí obří pick-upy, které by v EU nikdo nekupoval a naopak...
3) Nedošlo, alespoň ne v takové míře. Podívej se jak to vypadalo před EU. Bez EU by nevznikl ani třeba Airbus. A malá země jako Británie by si těžko mohla vyvíjet a vyrábět obrovská letadla. Vždyť i ten Concorde vpodstatě vznikl jen kvůli sbližování Francie a Británie v rámci EHS, předchůdci EU... Díky EU je tahle spolupráce koordinovaná a hlavně jednodušší. Galileo možná zbytek světa (= 3 státy) nezajímá, protože mají své vojenské systémy, které si mohou kdykoliv a kdekoliv vypnout (USA normálně GPS v Sýrii vypínalo, stejně tak nefunguje u vojenských základen, o BeiDou a Glonass snad mluvit ani nemusím). Ale zajímá to hlavně nás, protože když budeme mít svůj systém, tak nám ho nikdo nevypne... Hele, a myslím že o výzkumu a vývoji toho vím trochu víc. Nikdo mě nemůže nařknout že jsem pro-Eu, protože hádej kde pracuji. Nicméně zamysli se, kdo má větší vyjednávací pozici i tady. Celá EU nebo ČR sama? Firmy s výrobou utíkají kvůli menším nákladům. Protože představ si, lidi v EU chtějí trochu víc než hrst rýže denně. Vývoj nových technologií jde ruku v ruce s vědeckým vývojem a naopak tam všichni utíkají do EU.

Jinak v tom tvém odkazu je odkaz super článek: Brexit bude Brity stát tolik, co účast v Evropské unii za celých 47 let
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Nepovím (0)





0,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 14:33
1) A britské výrobky mají být ti agresoři?
2) Proto je v USA nejpopulárnější auto Prius a proto celosvětová popularita třeba Civicu (a obecně malých japonslých aut) začala v USA.
3) Když to reálně nefunguje, resp. pořádně ani neexistuje, tak to můžeš vypínat a zapínat jak chceš, stejně je to k ničemu.

Firma uteče tam, kde bude mít nejmíň omezení, protože v tom jsou peníze. A EU se svýma omezeníma už teď reálně žádnou firmu nezajímá, cokoliv importovat sem je akorát nutný zlo. Naopak GB je zajímat začne.
EU zlikvidovala nejekologičtější možnost individuální dopravy vůbec. Už se tak děje, v Kolíně pomalu končí výroba 108/C1/Aygo, místo nich budou vyrábět větší Yaris. A tady přesně máš ten důvod, proč sem nikdo nic nechce importovat a ani pořádně neimportuje - kvůli malýmu trhu musí spousty věcí předělávat naprosto nesmyslně tak, aby je mohli v EU prodávat. Co stojí jen vlastnit takový auto v správné EU krajině si můžeš najít na autíčkáři v diskuzi pod článkem.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 14:33
Not anonymous.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 1. únor 2020 15:05
1) Agrese nemusí být jen vojenská ale i ekonomická - viz probíhající obchodní války atd.
2) nejpopulárnější Prius? A to se měří jak? Lajkama na FB? Proč tomu teda neodpovídají prodeje? https://www.autoforum.cz/zajimavosti/nejprodavanejsi-auta-v-usa-v-roce-2018-porad-uplne-jiny-svet/
Zajímavé že mezi 20 nejpopulárnějšími (podle prodejů) auty ho nevidím... Naopak většina jsou SUV nebo pick-upy, které žerou i asfalt ze silnice...
3) To že někdo nutí výrobce dodržovat bezpečnostní a ekologická opatření je zlo?

citace:
„Schopnost výrobců dosáhnout zisku v této třídě je pod tlakem kvůli nutné technice,“ tvrdí provozní ředitel evropské divize PSA Maxime Picat a odkazuje na to, že dnes už miniauta nejsou o tolik levnější než o segment větší malá auta. Miniauta totiž prodražují všechny ty potřebné elektronické asistenty a moderní technika v pohonném ústrojí, aby splnila všechny náležitosti ohledně bezpečnostních a emisních norem.

Právě kvůli nízkým vypouštěným emisím byla miniauta v minulosti pro výrobce výhodná, protože nízkými normovanými údaji kompenzovala hodnoty větších modelů, jenže s nástupem elektromobilů tato výhoda odpadá. Automobilka raději postaví nějaký elektrovůz s nulovými normovanými emisemi než miniauto


Sorry, sice nemám rád Gretu a její bandu fanatiků, ale v jednom mají pravdu - není úplně OK znečisťovat prostředí. Protože ten vzduch k*rva všichni dýcháme a tu vodu pijeme, stejně jako jíme to co vyrostlo v půdě (ať už přímo rostliny nebo nepřímo zvířata) nebo v moři. Veškerý bordel od nanočásteček sazí co vdechujeme po těžké kovy v potravinách co jíme nás může pomalu zabít... Stejně tak je fajn, že EU chce aby byla auta bezpečnější a nařizuje aby tam byly veškerá udělátka zvyšující bezpečnost...

P.S. žena dělala v automotive, stejně jako pár mých spolužáků, tak vím, že naopak normy EU časem všichni dříve či později přejímají... Což jen dává za pravdu tomu, že tyhle normy smysl mají...

Hele a víš že tyhle námitky byly kdysi i proti bezpečnostním pásům a airbagům? Stejně tak proti bezolovnatému benzínu?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 2. únor 2020 19:24
1) A proti těm EU zakročuje jak? Že výrobcům doporučí používat stejnej nabíjecí konektor?
2) Reálně těch Priusů jezdí po městech daleko víc než těch pickupů. A třeba v Kalifornii to v roce 2019 vypadalo takhle:
kód:
1. Honda Civic
2. Toyota Camry
3. Toyota RAV4
4. Mazda CX-5
5. Honda Accord

Fullsize pickup tam není ani jeden.

3) Ano, protože normy EU už jsou mimo realitu. A s flotilovými emisními pokutami půjde celý trh s levnými vozy do kopru.
EU celý svět nezachrání, to že my tu přestaneme používat starý diesely nevykompenzuje bordel v Asii.
EU nechce, aby auta byly ekologičtější, EU chce peníze. To můžeš najít pod tím článkem, který jsem linkoval. A EU normy přejímá jen ten, kdo tu chce prodávat, a někdy ani to ne. Nebo ti připadá, že dodatečná montáž DPF je OK? Že někdo příjde, postaví značku a můžeš buď vrazit prachy do montáže něčeho dodatečnýho nebo chodit pěšky je OK? (Není, tak se chová komunista.)
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 2. únor 2020 21:07
Kalifornie? Pobavilo, že zmiňuješ nejvíc komunistický stát USA Very Happy Kalifornie je takové Švédsko uvnitř USA... Very Happy Vždyť oni tam dotují elektromobily a sankciují auta se spalovacími motory jak v těch nejvíc ekofanatických zemích EU. A dokonce tam chtějí zakázat auta se spalovacím motorem...
https://oenergetice.cz/cista-mobilita/kalifornie-novy-navrh-zakona-zakazuje-od-roku-2040-registraci-vozidel-vypoustejicich-emise
Ale Donald to teď vyřešil... https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/trump-kalifornie-ztrati-pravo-stanovovat-limity-pro-emise-aut
A to nejen to, vždyť všechna ta politická korektnost co zachvátila EU atd vznikly právě tam...

Hele až umřeš na rakovinu plic přestože jsi nikdy nekouřil, kvůli tomu, že žiješ ve městě kde je smog, tak budeš mluvit jinak... ne vlastně budeš mrtvý
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 2. únor 2020 21:46
Proto ta paralela s EU, ale narozdíl od EU, v Kalifornii ti nikdo nebrání používat jakýkoliv auto. Dokonce do určitýho roku výroby to auto musí mít jen registraci a pojistění, žádná kontrola ani jiný věci.
A nevšiml jsem si, že by se už teď po ulicích válely mrtvoly, které umřely na smog.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 2. únor 2020 21:52
To je jen kvůli tomu, že se musí podřizovat legislativě USA - viz to jak jim Trump jejich budování socialismu úspěšně sabotuje...

A nevšiml jsem si, že by se po ulicích válely mrtvoly, které umřely na kouření cigaret.
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 3. únor 2020 22:47
Já z Brexitu radost moc nemám. Anglani které znám taky ne. A naplave je to většinou úplně jedno. I když znam některé kteří pro to hlasovali, hlavně kvůli imigrantům. Což mi přijde úsměvné, že imigranti chtějí zamezit imigraci Mr. Green

Spis mi přijde neuvěřitelne, že to vážně proslo. Ještě koncem roku tomu skoro nikdo nevěřil, Johnson byl jak zmoklá slípka.. a pak plesk. Vyhrál.

Zatím jediný viditelný důsledek je pro některé pozitivní - celkem rapidně klesla cena nemovitosti, třeba o 25%. Díky tomu mají i mnohem lepší podmínky pro hypotéku, kdy jim jako Down payment staci 5% ceny. Škoda že se tam nechci přestěhovat úplně, teď by byl dobrej čas Mr. Green z tohohle pohledu teda. S prací je to trochu horší, už když to začalo, tak prostě zmizela jakási ta jistota. Další věc jsou ty banky. Bankovní sektor je jeden z těch větších ohledně vývojářské práce, a už po tom referendu začalo přesouvání, minimalne plány. Většinou do Irska. Což jako, já bych asi Dublin radši než Londýn.. no, uvidíme co bude během toho roku.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 4. únor 2020 06:26
Ale alespoň ti nikdo nebude nutit filtr pevných částic v autě... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 5. únor 2020 14:28
Kde je ten LivArt Exclamation
Arrow https://ct24.ceskatelevize.cz/ekonomika/3042837-velka-britanie-zakaze-prodej-aut-na-naftu-a-benzin-uz-od-roku-2035

Za to může určitě EU Exclamation d'oh!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 5. únor 2020 23:00
Letos mě Anglie čeká ještě 3x. Třeba už dostanu nějaké pěkné razítko do pasu Mr. Green
Mám samé takové extravagantní destinace Slinták d'oh!
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 9. únor 2020 14:26
Sbíráš razítka do pasu? Think To pak musíš být hodně smutný, když odevzdáváš starý pas, že? Think Mad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 9. únor 2020 16:22
Vždycky ho můžeš ztratit Green Tady je to spíš o tom, jak rychle se plní. Můžeš procestovat celou EU a nemít tam ani jedno 😂
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 9. únor 2020 17:47
ztratit? aby ti pak nedávali v Londýně osobní prohlídku... Anxious Když jsem žádal o vízum do Číny, tak si pamatuju že na formuláři bylo zatržítko jestli jsem někdy ztratil pas... Think Proč by to chtěli jinak vědět?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 9. únor 2020 18:02
Číňani jsou především magoři...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 9. únor 2020 23:44
Proč? Nějaké konkrétní zážitky?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 10. únor 2020 02:00
Magoři a prasata.

Řada konkrétních případů a výjevů ze setkání s čínským etnikem.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 10. únor 2020 02:06
Tak si to nenechávej pro sebe a poděl se o ty konkrétní případy... Very Happy Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 10. únor 2020 02:46
Novice: Potkal jsi je někdy ve městě? Takové snoby, sobce a zmrdy jsi dlouho neviděl...

Basic: Slyšel jsi je někdy chrchlat? Pak to plivnou na zem. Kdekoliv.

Intermidiate: Viděl jsi ty jejich venkovské trhy?
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 10. únor 2020 10:42
1) Ne
2) Ne
3) Ne, ale dovedu si je představit, když z tama vždy přijde nějaká nová nemoc... Very Happy
Zasláno: po 30. březen 2020 14:20
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/britanie-nalehave-shani-sberace-ovoce-chybi-sily-z-vychodni-evropy-40318571

Copak? Že by jim ti špinaví evropani najednou chyběli?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: čt 18. červen 2020 09:09
nasrat na Brexit, nasrat na koronavirus, je třeba řešit skutečné problémy... Very Happy
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/johnson-necha-za-27-milionu-premalovat-vladni-letadlo-sede-se-mu-nelibi-40327975
Zasláno: ne 15. listopad 2020 11:36
Kde je LivArt, který říkal, jak je dobře, že Britové utekli z té zlé komunistické EU... Ve skutečnosti utekli, protože se jim EU zdála málo komunistická...

https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/johnson-zakaze-prodej-aut-na-benzin-a-naftu-uz-od-roku-2030-40342293

Applause d'oh! Laughing
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 15. listopad 2020 11:40
Slibem nezarmoutíš. Tak budou zase jezdit na oslech.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 15. listopad 2020 19:13
Jako včera jsem na to čuměl jak puk. Nevím jak by toho chtěl dosáhnout teda.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 15. listopad 2020 20:37
...protože to je určitě z jeijch hlavy.
https://www.novinky.cz/auto/clanek/dansko-apeluje-na-eu-aby-od-roku-2040-zakazala-auta-se-spalovacim-motorem-40298952
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 15. listopad 2020 20:44
jirkacv napsal:
Jako včera jsem na to čuměl jak puk. Nevím jak by toho chtěl dosáhnout teda.
Jednoduše - všude budeš létat taxíkem aspoň se čtyřmi vrtulemi.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 15. listopad 2020 23:03

Ano a proto Velká Británie, které může být nějaké Dánsko ukradené když už nebude v EU, chystá zákaz ještě o 10 let dřív...Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LinDan (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 462
Bydliště: STAM1NALAND
51 616,- VK
Zasláno: st 23. prosinec 2020 16:35
Přátelé, nevíte, jak to bude od 1.1.2021 se clem? To datum se asi váže na to, kdy to přijde do Česka a nikoliv, kdy to Brit pošle, že? Řeším teď pár Siemensů do sbírky, tak že bych to trošku zaurgoval. Very Happy

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 23. prosinec 2020 17:05
Nejspíš to bude podle toho kdy to přijde, stejně jako teď s věcma z Aliexpressu... A vůbec, ono se už ví, ze bude nějaké clo a jaké bude? Já měl za to, že to se bude vyjednávat 31.12.2020 ve 23.59.59 Magor

Tyjo a abys to vůbec stihl... teď se všichni, hlavně firmy snaží o totéž...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: čt 24. prosinec 2020 18:11
Tak už nejenom květák, brokolice a salát... Think
https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/tesco-kvuli-brexitu-omezi-prodej-toaletniho-papiru-a-mydla-40346144
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 29. prosinec 2020 23:53
ved už stoja kamiony na hranici Very HappyVery Happy , frantici kašlu na britov lebo maju novy model korony Very Happy vždy musia byť popredu Mr. Green
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 20. březen 2021 08:58
V podstatě asi jediná věco co se jim z předreferendových slibů asi podaří splnit jsou jejich sliby o migraci:

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/britanie-chce-zatocit-s-migraci-bezence-planuje-drzet-na-externich-uzemich-40354476
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 29. září 2021 19:09
Obrázek

Magor
Zasláno: ne 17. říjen 2021 07:43
https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/v-britanii-zakazou-prodej-plynovych-kotlu-40375100

Ještě že Británie už není v té zlé ekofašistické EU, která jí diktuje ekologická pravidla... Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 17. říjen 2021 07:54
Oni si s těmi blbostmi vystačí zcela sami Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 18. říjen 2021 16:00
Takhle je ve vymýšlení blbostí ale alespoň nikdo neomezuje Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 18. říjen 2021 16:47
Na druhou stranu, víc hlav víc ví. Proto kraviny od EU jsou vždy lepší Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 18. říjen 2021 18:05
Já doufám že alespoň v EU dostanou rozum a definují jádro jako bezemisní zdroj energie. Hodně za to teď kope Francie i další státy co mají jaderné elektrárny a vypadá to že to projde... Protože tohle co se děje je ruská ruleta s ekonomikou... opustíme uhlí, opustíme jádro vše bude jen na solární panely a vítr a budeme mít elektřinu na příděl jak někde v Severní Korei, zlikvidujem průmysl a budem žrát kvítí a lesní bobule jak někde v Kambodži za Rudých Khmérů... Rolling Eyes

To že Británie je v tomhle daleko radikálnější než EU mě pořád nepřestává překvapovat. Myslel jsem že kromě "Poláků co britům kradou práci" byla enviropolitika jedním z důvodů Brexitu... ale ono asi ne... Rolling Eyes
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 26. říjen 2021 11:55
V Británii našli řešení Brexitového nedostatku zboží. Magor
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/obchody-zbozi-zasobovani-regaly-logistika.A211025_115808_eko-zahranicni_ven?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 26. říjen 2021 15:01
Že poslouchali Šimka a Grossmanna? Když neměli peníze na jídlo, tak si ho ukazovali na obrázku Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 27. říjen 2021 12:39
Tak alespoň jim nikdo nediktuje to jak mají mít zahnuté okurky. Ty na obrázku budou vždy dokonalé... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 6. listopad 2021 17:46
A o to právě jde. To bude vzbuzovat nepřiměřené očekávání zákazníků a mělo by se stanovit určité množství nedokonalé zeleniny, co by byla na obrázku. Povinně.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2022 12:53
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-podpora-pripojeni-k-eu-je-u-britu-rekordni-40413417

Já bych vstoupil a pak za rok udělal zase referendum o vystoupení a vystoupil...
d'oh! Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 1 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna